Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire red flag nállatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire red flag nállatok ha valaki 30 múlt és még szűz, de még kapcsolata se volt?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az ilyenről? Adtok neki esélyt vagy nagy ívben kikerülitek?
szept. 17. 16:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%

Mi lehet az élettörténete? Nem dugott, ennyi.


Engem nem érdekel. Én is sokáig voltam szűz, és az amerikai filmekkel ellentétben élőben ezt nem mondod meg senkiről. Egyik legjobb barátnőm még mindig szűz 30 felett, és egy csacsogós, közvetlen ember. Csak nem akar kapcsolatot.

szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
55%
Itt nem a szüzességgel lesz a baj, hanem azzal, hogy kapcsolatod se volt még.
szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
26%

10#


Alacsony pasi vagyok, ezért sose adtak esélyt a nők, akiknél próbálkoztam.


Ezen túl mi a fsz érdekel még???

szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
50%
13, neked azért nem adnak esélyt, mert egy komplexusos kis nőgyűlölő vagy.
szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
28%

14#


Téves, ez nem ok, hanem az okozat.


Elismerem, hogy egy elég undok fsz vagyok, de nem így indultam, hanem a nők tették ilyenné jó évtizednyi lenézéssel és elutasítással a külsőm miatt.


Az elején a világ legcukibb pasija voltam, csak épp nem feleltem meg az ostoba, felszínes elvárásaitoknak.


Azt kapjátok vissza, ahogy viszonyultok hozzám, megérdemelten.

szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
63%

Simán adnék ilyen nőnek esélyt, de persze egy hasonló cipőben járó nőnek ugyanúgy láthatatlan lennék mint bármelyik másiknak.

Valószínűleg aki nőként 30 évesen szűz és nem volt soha kapcsolata az azért van mert irreális, extrém igényei vannak e téren, tehát valami nagyon durva disney álomvilágban éli az életét...

szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
56%
Én szűz nőt szeretnék, nem is kellene más.
szept. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
24%

Soha nem kezdenek olyannal mar (ha nem lenne parom), akinek nem volt elottem kapcsolata. Ketszer is hagytak el igy, hogy ilyen sraccal voltam egyutt, aztan fel ev utan elobujt a szog a zsakbol, ok massal is akarnak ismerkedni meg szexelni. En meg 26 evesen, a legszebb eveimben nem leszek tobbet senki ugrodeszkaja, ugyhogy biztosan nem ismerkednek olyannal, akinek osszeszedem az onbizalmat, aztan lelep.

A “naLLatok” meg kulon fajt. A szr helyesiras is kizaro ok naLam.

szept. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
25%
18: Nem unod már? Hányazor fogod még ezt a sztorit leírni? Unalmas már minden ilyen kérdés alatt a komplexusodról olvasni. Nézesd inkább meg magadat.
szept. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
*hányszor
szept. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!