Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi szemmel nézve a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szemmel nézve a nők társkeresési nehézségei megmosolyogtatóak?

Figyelt kérdés

Vagyis első ránézésre nekik úgyis összejön valami, ha semmit sem tesznek érte, nem kell különösebben törni magukat, úgyis felfigyelnek rájuk. Felmennek egy társkeresőre, csak hátradőlnek és válogatnak a jelentkezők közt. És igazából egy csomó eszközük van, hogy javítsanak a külsejükön, jól nézzenek ki a fotókon. Ez nem tűnik annyira nehéznek.

Ehhez képest meg szegény férfiaknak sokat kell talpalniuk, hogy legalább egy randiig eljussanak, hogy kíváncsi legyen rájuk egy nő. Az igazából frusztráló, ha hosszú ideig nem történik semmi előrelépés, hiába próbálkozik az illető. A nőknek végülis a legrosszabb, ami történhet, hogy egyet szexelnek kötetlenül és kész, na bumm. Szereztek tapasztalatot és továbblépnek, nem rossz üzlet az.



szept. 16. 12:46
 61/100 anonim ***** válasza:
24%

A nők és a férfiak társkeresése között óriási különbség van.

Manapság a nők azért nem találnak társat, mert túl magasan van a mérce.

Túlságosan válogatnak, és szinte teljesen tőkéletes férfit akarnak. Szinte mindennek stimnelni kell.

Arcra legyen jóképű, sármos, akakra szálkás, zéró tolarenciás túlsúly, legyen diplomás, legyen jó munkahelye, jó fizetèssel.

Mindezzel elletétben, a férfiak azért nem találnak társat, mert ha egy férfi nem tökéletes szinte 100%-ban, akkor nem foglalkozik vele egy nő sem.

A belső értékek, a jóság, a rendesség, a csupaszív lékek, ma már másodlagos.

Minden a külsőről szól.

szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 anonim ***** válasza:
65%
61, nem. Amit leírtál, plusz belső. És nőként azért nem találok párt, mert szeretném, ha ugyanezek a férfinak is számítanának, ha látná bennem az embert, a társat, nem csak a pinát.
szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/100 anonim ***** válasza:
74%

46, 51- el értek egyet nőként. Nem voltam fiatalként csúnya, inkább közepes, vékony /sportos testalkattal, de mégsem "elég" szép, csak átlagos. Most sem hanyagolom el magam, de ugyanezt tapasztaltam. A férfiak rohadt válogatósak. Csak a felső szint érdekli őket. Ha nem vagy szép, mész a levesbe. A férfiak csak az általuk "jó"- nak talált csajokra hajlandók ránézni, vagy akik azonnal megállnak nekik egy körre, a többin átnéznek. Szó szerint láthatatlan vagyok, mint nő. Hiába volt és van meg minden belső tulajdonságom, amit a férfiak " elvileg" hazudnak, hogy fontos számukra. Ilyen belső érték, meg olyan belső érték. Tudjuk mind, mik ezek. Egy büdös fenét kell nekik. Csak a külső számít, és a d.gás...

Persze sírnak, hogy nem jön össze nekik nő, de tulajdonképpen csak az a nő nem jön össze, aki náluk a top 3, mert a többit meg sem hajlandóak látni.

Óriási baromság, hogy egy nő akkor d.g amikor csak akar. Persze! Ha jó neki a kocsmában szocializálódott alkesz, az aluljárói hajléktalan, Lakatos Brendon a miskolci Avasról, vagy valami elmebeteg. A normális férfiak NEM veszik észre, csak a top csajokat, mert nekik nem elég az átlagos kinézet. Pláne, ha zsettát is hajlandóak tolni a házi prostituáltakba. Közben meg sír a szájuk, hogy nincs normális nő. De van! De nekik nem kell, csak a csinos pofi, még ha esetleg pénzbe is kerül. Simán kicsengetik.

És pontosan azért van ez így, mert "választék van bőven", így hiába adna lehetőséget egy átlagos nő, mégsem kell senkinek, mert nem üti meg a külseje a kívánt " férfimércét ".

szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 anonim ***** válasza:
88%

63, ez így van. A férfiaknál van egy ilyen előzetes szűrés, amit nem is vesznek észre. Nekik nő az, aki sovány vagy vonzó az alkata (kerek fenék, feszes mell, szőrtelen test), szép az arca, hosszabb a haja, 40 alatt van, és még egy rahedli sok dolog. De ők elvárják, hogy férfi alatt minden férfit számításba vegyünk. 18-100-ig korban, 50-300-ig kilóban 130-230-ig centiben... elképesztő, hogy annyira agymosva vannak, hogy ezt nem veszik észre.


Ha meg nagy kegyesen "elfogadnak" mást, azt elkezdik manipulálni, hogy fogyjon, csináltasson mellet, öltözködjön/viselkedjen máshogy.

szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek.

Nekem is a képembe vágták, hogy azért én kellettem, mert átlagos vagyok, így valószínűleg nem csapnak le a kezéről, mert nem lesz, aki lecsapjon. Ezzel tudtán kívül kiadta az összes férfi " szűrőrendszerét", válogatási szempontját.

Ugyanakkor azonnal megkaptam, hogy "milyen" vagyok, és hordjak ezt meg azt. Viselkedjek így meg úgy, ne legyek ilyen meg olyan, konkrétan csicskuljak be, mert ő volt oly kegyes leereszkedni hozzám, és észrevenni,mint földi halandót.

szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 anonim ***** válasza:
6%
Hagyjuk már ezt a siránkozást! Nyomjátok itt ugyanazt, mint azok a férfiak, akiket meg a nők nem vesznek észre. A ti problémátok dettó ugyanaz! Kapaszkodjatok meg, akikről regéltek, azok egoisták, lakatos brendonok, olyanok akik vagy megkapnak bármely nőt, vagy csak a pna érdekli őket. Na most nálatok ez a színvonal? Ezek miatt panaszkodtok??? Ja, főleg hogy ezekből kiindulva mondjátok hogy a FÉRFIAK! Amúgy kommunikáltatok már értelmes, intelligens, párkapcsolatra alkalmas férfiakkal, vagy csak ezekkel a szocreál-internet-barógyerekvagyokasemmire nyomikkal?
szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 anonim ***** válasza:
67%

1. Hozott alapanyagból dolgozunk "ezekből kiindulva". Így ők nekünk a 100% férfiállomány, ezért "ezekből kiindulva" nekünk, anyáinknak, nagyanyáinknak, nőtársainknak ők mutatták meg élőben, hogy kik is a "férfiak".

2. Éppen ezért "értelmes, intelligens, párkapcsolatra alkalmas férfiakkal", akik nem csak külsőre mennek nem, egyikünk sem találkozott, ugyanis nem léteznek. Nem tagadnám le, ha találkoztunk volna eggyel is, inkább örülnék neki. Nőként viszont állítom, hogy egyikünk sem látott egyet sem.

szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 anonim ***** válasza:
90%

"Kapaszkodjatok meg, akikről regéltek, azok egoisták, lakatos brendonok, olyanok akik vagy megkapnak bármely nőt, vagy csak a pna érdekli őket"


Nem. Ez az átlagos férfi. Ha te nem ilyen vagy, örülj. De nem látod, amit a nők.

szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 anonim ***** válasza:
9%
#63 Mutatnál néhány példát olyan nőkre akik átlagosak és láthatatlanok számunkra? Kíváncsi volnék, mert hihetetlenül hangzik.
szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én. És kismillió nőtársam. Csak tölteléknek vagyunk jók, ha már nincs ló, jó a szamár is alapon ideig óráig. Tapasztaltam a saját bőrömön,de nem csak én...
szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!