Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi szemmel nézve a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szemmel nézve a nők társkeresési nehézségei megmosolyogtatóak?

Figyelt kérdés

Vagyis első ránézésre nekik úgyis összejön valami, ha semmit sem tesznek érte, nem kell különösebben törni magukat, úgyis felfigyelnek rájuk. Felmennek egy társkeresőre, csak hátradőlnek és válogatnak a jelentkezők közt. És igazából egy csomó eszközük van, hogy javítsanak a külsejükön, jól nézzenek ki a fotókon. Ez nem tűnik annyira nehéznek.

Ehhez képest meg szegény férfiaknak sokat kell talpalniuk, hogy legalább egy randiig eljussanak, hogy kíváncsi legyen rájuk egy nő. Az igazából frusztráló, ha hosszú ideig nem történik semmi előrelépés, hiába próbálkozik az illető. A nőknek végülis a legrosszabb, ami történhet, hogy egyet szexelnek kötetlenül és kész, na bumm. Szereztek tapasztalatot és továbblépnek, nem rossz üzlet az.



szept. 16. 12:46
 41/100 anonim ***** válasza:
33%

"Igen, az ilyen esetek 90% -ában kívülről bármelyik éppeszű ember meg tudná mondani, hogy a kapcsolat vége milyen lesz, de a csaj csakazért is belemegy azzal, hogy majd ő megváltoztatja a férfit."


Olyanokat érdekes, hogy mindenki mások gondolatait tudja csak olvasni. Te gondolom jóképűségből mondod meg, ki a gonosz pasi, mi? Ne irigykedj, edzz.

szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 anonim ***** válasza:
74%
36. Senki nem gondolatolvasó, jövőbe látó médium, és senki homlokára nincs ráírva, hogy gyökér e vagy sem. Sokaknak van tehetsége ahhoz, hogy hazug képmutató legyen, addig amíg meg nem kapja amit akar. Aztán kimutatja milyen valójában, de ekkor már késő a nőnek, akit kihasznált, és megy is tovább a következőre.
szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 anonim ***** válasza:
73%

Én a férfiakon mosolygok sokat.


Annyira könnyű pasiként jól kinézni. Még ha nem is vagy helyes meg edzett, felöltözöl rendesen, a hajadat belövöd, megtalálod az arcodhoz illő szőrzetet. Magadra dobsz valamo kis illatot.


Most jön a nehéz rész: másnak is érdekelnie kell az életben, mint a pina. Ez ugye sok ősembernek nem megy. Ezért szenvednek. Nincs személyiségük. A nő sem érdekli őket, mint ember. És persze úgy szenvedés érdeklődést színlelni, hogy a másiknak csak a lába közét kívánod, de mint ember, gyűlölöd.

szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 anonim ***** válasza:
27%

43: Pont ez a gond, hogy nincs nagyon sok minden, amit lehetne tenni a jobb kinézetért.


Ha nem születtél jó genetikával, akkor hiába öltözöl akármibe.

szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 anonim ***** válasza:
65%

43. Akkor ezt kapd ki: a nőknek meg nem is kell jól kinézni. Meg igazából az is mindegy milyen a természetük. Egy férfi azzal van, akire van lehetősége.


Te elhiszed hogy van válogatási vagy választási lehetőség? Az igen vagy a nem választás. A választás az az, hogy ismerkedsz 4-5-6-7-8-9 nővel, majd kis idővel a tapasztalataid alapján eldöntöd kivel akarsz lenni. Viszont az ilyen csak a mesében van. Ja, vagy aki baromira jól néz ki.

szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 anonim ***** válasza:
59%

"a nőknek meg nem is kell jól kinézni. Meg igazából az is mindegy milyen a természetük. Egy férfi azzal van, akire van lehetősége."

Aha. Ehhez képest nézzük az én példámat, 24. hsz. Pedig még vékony is vagyok (most már nem betegesen), ami egyes gyengébb képességűek szerint akkora előny, hogy onnantól kb. semmi más nem számít. Hagyjuk már.

Mindegy, milyen a természetünk? Ha jól nézünk ki, akkor tényleg! Egyéb esetben pl. tőlem annyi "bűn" sem elfogadható, hogy nem vagyok beszédes, nevetgélős, érdekes és szórakoztató.

Velem elég sok férfinak lenne lehetősége, már a foglalt sem tabu jó ideje, vagyok annyira elkeseredett. Rám sem néznek azok sem. Erről is ennyit.

szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 anonim ***** válasza:
24%

46. Rizsa! Képzeld, én annyira leadtam már, hogy sem a kor, sem a külső, sem a belső nem számít már. Így sincs semmi kapás. Ennél lejjebb lehet még adni?

Mit szeretnél? Meg hány évesen mondod ezt?

szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 anonim ***** válasza:
71%

"Képzeld, én annyira leadtam már, hogy sem a kor, sem a külső, sem a belső nem számít már"


Tudom nem vicces, de ezen annyira felnevettem :DDD Se a külső, se a belső, de még a kor sem számít :D


Tényleg így sem jön össze nő?

szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
21%

A nőknek elég annyit tenniük, hogy léteznek, már mennek rájuk a pasik.

Választék van bőven.


Egy pattanásos képű vagy alacsony pasi honnan válogasson?

szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!