Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi szemmel nézve a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szemmel nézve a nők társkeresési nehézségei megmosolyogtatóak?

Figyelt kérdés

Vagyis első ránézésre nekik úgyis összejön valami, ha semmit sem tesznek érte, nem kell különösebben törni magukat, úgyis felfigyelnek rájuk. Felmennek egy társkeresőre, csak hátradőlnek és válogatnak a jelentkezők közt. És igazából egy csomó eszközük van, hogy javítsanak a külsejükön, jól nézzenek ki a fotókon. Ez nem tűnik annyira nehéznek.

Ehhez képest meg szegény férfiaknak sokat kell talpalniuk, hogy legalább egy randiig eljussanak, hogy kíváncsi legyen rájuk egy nő. Az igazából frusztráló, ha hosszú ideig nem történik semmi előrelépés, hiába próbálkozik az illető. A nőknek végülis a legrosszabb, ami történhet, hogy egyet szexelnek kötetlenül és kész, na bumm. Szereztek tapasztalatot és továbblépnek, nem rossz üzlet az.



szept. 16. 12:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
22%

85.

A fiúk ugyanott vannak ahol a lányok.

Persze sokkal kevesebb, mert nincs rájuk akkora igény. Egy nő bármikor kap férfit pénz nélkül is.

Egy nő egy szexpartner hírdetésre kb 150 levelet fog kapni.

Férfi lehet, hogy eggyet se.

Ez az oka annak, hogy most kb 2.100 lány van, 160 férfi, kb 25-30 pár, és 80 transzi.

Nagyon sok nő, lány,ebből él,és nemis akármilyen szinvonalon.

Nem szabadna ennek így lenni, mert nincs ez így jól, csak ahhoz az kellene, hogy a férfiak is kapjanak nőt ugyanúgy mint a nők fèrfit.

Ha minden jól működne nem kellenének a prostik, nem lennének szex kellék szaküzletek.

Egy ismerősöm szexboltot üzemeltet. Mondta, hogy minden héten elad egy olyan felfujható nőt, ami 90%-ban olyan mint egy igazi. 1.2- 1.5 milió ft egy ilyen nőci.

Egyet sem szabadna eladni, ha minden férfinek lenne párja. Eggyet se.

És akkor a műpéniszről és a mű nuniról ne is beszéljünk.

Volt olyan nap, hogy 340 db műnunit eladott.

Sajnos ide jutottunk.

Az igazi hús-vér, szerető nő ma már álom lett.

Ma már nem a tűzpiros Ferrári a luxuscikk, hanem a nő.

szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:
57%

90.

Ez azért van, mert valószinüleg nagyon jól nézel ki.

Ma mibden a külsőről szól. Úgy nem nehéz, ezt így elhiszem.

Én is 50 plusszos vagyok, és 3 éve semmi, pedig nem nézek ki rosszul, de természezesen nem vagyok 10 pontos sem.

91#

szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 anonim ***** válasza:

90. Beindult a kamugyár? Itt meg azt tolják a nők hogy nincs normális pasi, erre te meg jössz azzal hogy 50 évesen két hetente cseréled a nőket. Te valami baromira igénytelen hapsi lehetsz, lyuk lyuk mi?


Jajjj ne, nem érdekel a válaszod hogy te mekkora ász vagy! Egy noname oldalon elégedj meg a szájkatatéval, egyébként meg ez az okádék fórum csak arról szól. Itt minden nő maga a csoda, a férfiak meg hulladékok. Szóval te is az vagy, meg hát a nőknek udvarolni kell, 1-2 randi után ki dugna veled? Ezeknek a nőknek előtte bizonyítani kell. Neked meg még a nevedet sem tudják. Vagy ennyi ribi van az 50-es korosztályban is. Hát jól össze zavarod az itt kialakult képet! 😂


De már én is kipróbálom, pont a korosztályod vagyok. Rosszat sem mondhatnak a nők rám, sőőőt! Sportos, lapos has, izmos, magas, anyagilag stabil, világot járt, több nyelven beszélek, kommunikatív, házak, lakások, autók. Emellett fair play hívő, beszél-meghallgat, magas libidó, bizonyítottan ügyes sokmindenben. Szóval, ha a neten ilyen könnyű szexre nőt össze szedni, hát meg is nézem!

szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:

93.

Nem kifejezetten erről van szó.

A helyzet az, hogy a nőzés a majdnem olyan, mint egy szakma.

Akinek van érzeke, tehetsége, önbizalma, az akkor is kap nőt, amimor nem akar.

Van aki meg egész életében küszködik ezzel a dologgal.

Szetintem nem lenne hülye ötlet, ha iskolában beiktatnának egy új tantárgyat. Megtanítanák, hogyan kell ismerkedni.

Hogyan kell bizonyos szituációkvan viselkedni a nőnek, hogyan a férfinek. Hogyan kell pl felcsípni egy nőt.

Megtanítanák az alapokat, így bátrabban indulnának neki a fiatalok az életnek, és nem félnékek pl a férfiak a nőktől.

szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:

92.

Nézd csak meg, viszont ha megtetted, akkor majd gyere vissza, és oszd meg, hogy mit tapasztaltál.

(Tinder, FB date)

szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:
100%
Férfi létemre az egyik nő ismerősömnek csináltam egy regisztrációt az egyik társkeresőn. Hááááááát, régen röhögtem már ekkorákat mint ma. Ezt most tényleg komoly????? Basszus, 55-60 éves pasik 25-40-ig keresnek nőket????? Ez most ugye valami vicc? Eddig átlagos férfinek tartottam magam, de köszönet ennek a regisztrációnak, ma nagyot nőttem! Erre a férfi felhozatalra köröket verek, és ha párkapcsolatot keresnék, akkor +/- 3 évet adnék meg. Mi már az hogy, -20 -25 évvel fiatalabbakat keresnek amolyan telesz*rt búvár ruha külsővel? Hát ez gyalázat, mondom ezt úgy, hogy most megértettem a hatalmas pasi választékot, csak 100 közül alig akad 10 aki a karakteréhez való nőt keresne. Nem azzal van baj hogy ki hogy néz ki, hanem azzal az álomvilággal ami ott a többség kerget.
szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:
42%

96.

Álomvilág ide vagy oda, egy valamit azért el kell ismerni.

A nők 40-45- ig néznek ki igazán jól.

Ez olyan mint most egy Dunai viszonyítás.

45-ig még Árad, az fölött már inkább Apad.

Ezért van az, hogy a férfiak max 45- ig keresnek.

Nem kell ebbe túl sokat belegondolni töki.

szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:
100%

97. Oké, fél órája néztem meg a nőket is hogy teljes képet kapjak. Na ott is van baj! 48 éves nők 30-40-ig keresnek férfit. Azért ez is vicces tud lenni!

Azt még megértem valahol, bár igazából nem, hogy ha egy csinos nő keres fiatal bikát. Na de a nagy többség baromira nem csinos. Vagy ma már ott tartunk, hogy 45 felett mindkét nemnek elment az esze? Itt már nem társkeresésről beszélünk, hanem szexpartner keresésről!

szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
19%

Na igen.

Ezt nemis akartam mondani, hogy a 50- es nők is a 15-20 évvel fiatalabb férfiakat keresik, de ott van még egy kikötés, a nagy méretű intim.

97#

szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:
Mindkét nem egymást hibáztatja, de tényleg meg kell nézni az elvárásokat 50 körül. Röhejes a nőkre és a férfiakra nézve. Tényleg csak fel kell menni egy társkeresőre, és tallózgatni kell. Tényleg minimum -10 de inkább 20 évvel fiatalabbakról álmodozik mindkét nem. A fő probléma oka, hogy irreális vágyakat kergetnek, majd jön a szokásos duma: nincs nő, nincs férfi. Dehogy nem, csak valahogy a hozzájuk illő korosztály már degradáló. Pedig az van, hogy nem a 20 évvel fiatalabbakról kellene ábrándozni, főleg az a röhejes, hogy komoly kapcsolatra??? Na neeeee! Az is picit égő pl. egy nőnek, ha 50 évesen egy 30 éves pasival dugatná magát úgy, hogy saját magát egy erkölcsös, komoly nőnek tartja magát. A pasik meg több mint röhejesek! Az már az a kategória, ami inkább tragikomikus.
szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!