Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakoriak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az ilyen szingli férfiak ha egy átlagos nő ilyen férfit szeretne akkor nehéz találnia?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagos kinézetű férfi nem baj ha kicsikét van pocakja vagy kicsit apu testű visszafogott, figyelmes, empatikus, intelligens, kicsit félénk
szept. 14. 17:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%

Ilyesmi vagyok, mondjuk pocakom nem nagyon van (sportolok).

(Ja, és IT-s vagyok, szerintem átlagon felüli érzelmi intelligenciával.)

szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves vagy?
szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Én ez a kategória vagyok.
szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11. Kamuzz te kocka fej.. ronda vagy !
szept. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14: Nem ilyen visszajelzéseket szoktam kapni.
szept. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
Rengeteg ilyen férfi van, csak ők általában nem kapnak semmilyen bátorítást a nőktől, társaságban is mellőzve vannak és mellette nem is tudják felhívni magukra a figyelmet.
szept. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hasonló vagyok bár semmit nem tudok a nőkről soha nem volt kapcsolatom azért ha nem gond hogy nem nézek ki ki jól és valóban félénk vagyok általában akkor írj.
szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%
Jelen
szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!