Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néznek semmibe a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek semmibe a jó csajok ha adok magamra, normális keresetem van, higiénikus vagyok, 180 cm, sportos testalkat?

Figyelt kérdés

A jobb nők mindig kikerülnek. Mi kell mégis hozzájuk? Mindig csak az átlagosak vagy az az alattiak találnak meg, akik nekem nem kellenek. Szerintem jobb szintet képviselek ennél.


30F


szept. 11. 07:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Mert te nem vagy jó pasi. A higiénia, normális kereset még nem tesz jó pasivá. Annak születni kell.
szept. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
7%

A normális kereset nem elég legyen kiemelkedő a kereseted.

Minimum egy BMW X5

( de az a legalja)

Legyél kopasz,tetoválásaid legyenek,többet járj el gyúrni a haverokkal mint a nőddel bárhová,és mellé legyél írtózatosan beképzelt bunkó paraszt.


Na ezek után garantáltan a nők húgyozni fognak utánad

szept. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
Nagyrészt külső jegyek alapján dől el hogy ki jó pasi és ki nem. Pocakos, kövérkés pasas nem az. Genetikailag kell szépnek lenni, a materiális dolgoktól nem leszel jó pasi.
szept. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
35%
Mutatsz fotót? Mit csinálsz a szabadidődben? Hány fiú és lány barátod van? Ők mit mondanak, mivel lehet baj?
szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
36%

Az a gáz, hogy a csajok észlelését teljesen átkavarja a média. Nézik a sorozatokat a tökéletesre megcsinált modellekkel, nézik a szétfilterezett közösségi médiát és azt hiszik, hogy az a normál és azt keresik.


Valahogy nincs kontrolluk maguk felett.


Az anorexia is ilyesmi, nem veszik észre, hogy nem a realitást észlelik.


És így semmi se lesz jó nekik és kb olyan meddőn is halnak meg mint egy anorexiás. Feltéve, ha nem üt át ezen valahogy a valóság. Pont mert látják, hogy az anorexia esetében pusztulnak, a párválasztásban meg csak elmegy az életük és nem talàlják akit keresnek és ez besokkolhatja őket esetleg.


Ezért is jobb az életben ismerkedni, és nem telefon és monitor előtt élő csajokkal. És ezért se a gykról szerezz tapasztalatokat, mert itt aztàn az ultra média függők vannak.


Hajrà!

szept. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
A férfiak ízlését nagyon befolyásolja a közösségi. Azt hiszik, hogy amit ott látnak, az a valóság. Szétretusált képek, tökéletes alak, nagy mell nagy popsi, tökéletes arc stb. Élőben ismerkedj, és ne keresd a tökéletességet. Olyat keress aki tetszik, akivel egy véleményen vagytok, jókat tudtok beszélgetni, és akiket te érdekelsz, nem a fizetésed. Ne keresd az álomcsajt, a netről, mert nem biztos, hogy az olyan jó, csak mert kinézetre bejön.
szept. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
3%
#6 azért ez a kettő nem szimmetrikus. Csávóknak sokkal több csaj bejön még így is, hogy média. Náluk gyengébb ez az észlelés torzítás talán. Akartam mondani, hogy alig van csávó anorex. De közben eszembe jutott, hogy a testépítés lehet a férfi verzió, kert ott is van ez, hogy hiába van jó teste, de nem látja elég jónak és a végén meg már ilyen óriás lesz aki eszi a szereket, hogy elérje a célt amit meg csak a saját észlelésében lenne, nem a fizikai világban.
szept. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%

"4-5 fiúbarátom van, lánybarátom nincsen. Szabadidőm nincs sok, többnyire haverokkal vagyok és elmegyünk focizni, úszni, vagy otthon csinálok ezt-azt. Őket nem kérdeztem meg erről."


Összefoglalva: szabadidődben nem vagy olyan környezetben, hogy új embereket, akár nőket ismerj meg, nagy részében alapból otthon vagy. Ezen felül nem tudod mi a baj veled és nem is kérsz olyanoktól segítséget, akik látnak és ismernék.


Első körben ezen változtatnék.

szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%
Én jó nőnek gondolom magam, sportos vékony formás alkat, szép arc, ápoltság, sok jó pasinak is szoktam tetszeni. Nálam a sportos alkat mellett az arc is fontos. Lehet te nem vagy valami jóképű. Igaz ezt sok pénzzel vagy magabiztossággal, törődéssel tudnád szerintem kompenzálni :D
szept. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Akkor tehát igaz, jó pasinak születni kell :)
szept. 11. 08:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!