Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mennyire fogja átrendezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire fogja átrendezni a hazai társkeresési piacot?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ZNA-OupglRU


Ez nem a "szokásos" incel sirám, hanem reális kérdés!


Gondoljatok bele, fiatal, csinos, sokak által imádott ázsiai lányok.

Akik számára egy minőségi új élet reménye egy EU-s állás és EU-s pasi férjnek.


Nem vagyok incel, de én sem leszek fiatalabb, nincs gyerekem sem.

Miért ne lehetne 55-60 évesen, egy 2X éves, kedves, pici, vietnámi nejem, aki majd örökli a házam?

A magyar csajok meg neveljék a 14 macskájukat, és sírjanak a neten, hogy nincs pasijuk, mert nem jön a 25 éves, kockás hasú, 6 diplomás, bróker, a fehér BMW-n.



szept. 10. 21:57
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

31.


Csak 2 dolog.


- Van, hogy napokig nem veszem elő vagy viszem magammal a telefonom.

- Nem mindenki felkapaszkodott, kis senki, akinek fontos, hogy a diplomájára vagy a munkájára verje magát. Pl.: Ismerek nőt, akiről annyit tudtam, hogy a bíróságon dolgozik, pedig heti 3-4X találkoztunk és beszéltünk. Aztán 3 év után derült ki, hogy nem kávét főz, vagy takarít ott, hanem bíró.

- SOHA nem kérdezem a nőket a családról, pasiról, melóról, pénzről. Nem érdekel. Jó, ha végrehajtó vagy ügyvéd, akkor kuka, az más!

szept. 11. 12:20
 32/43 anonim ***** válasza:
91%

"Az első randi, első 5 percében jön a "Mivel foglalkozol?" kérdés, azaz érdekli a fizetésem."


Húha! EZt a férfiak is megkérdezik. Még általában az első randi előtt.

szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
91%

"hogy az anyukája rosszul lett, csak... a mobil meg végig az asztalon volt! "


Nekem két telefonom van. Egy normál okos teló, és egy egy töltéssel 4 hetet bíró buta teló, amolyan forró drót. Csak a közvetlen hozzátartozóim ismerik, és tudják, ha valami fontos, akkor azon hívjanak.

És magamon kívül is ismerek jópár embert, aki két telefonnal járkál, az egyik nagyon privát, a másik meg amolyan mindenes.

szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
81%

"SOHA nem kérdezem a nőket a családról, pasiról, melóról, pénzről. Nem érdekel. Jó, ha végrehajtó vagy ügyvéd, akkor kuka, az más!"


Persze hogy nem. Hisz a a sajátodat szégyelled, és félsz, hogy visszakérdeznek :D

szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

34. Nőt és a megismerkedés körülményeitől függően, 10-ből 9 esetben sem a valódi munkám, sem a valódi számom/e-mail címem, sem a valódi nevemet nem szoktam megmondani.


Nem szégyenlem az igazat, de minek mondjam el? Dolgoztam olyan KOMOLY helyen, hogy amikor elmondtam, 2 nő is leoltott, hogy miért hazudok, és miért nézem őket idiótának?

De itt is szoktam szakmai, valós válaszokat adni, és majd mindig lepontoznak vagy töröltetik a válaszomat, mert nem akarják/merik/tudják felfogni, hogy az az igazság, még ha nem is azt akarják hallani.

szept. 11. 14:18
 36/43 anonim ***** válasza:
87%

"Ez nem a "szokásos" incel sirám"

Már az első mondat is hazugság. :D

Jó volt.

szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Évi 25 nőről van szó. Az igen nagy hatással lesz bármire is :D
szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem nem kérdeznél ezekről, tudnám, hogy csak baszhatnékod van. Azt meg intézd el magad.
szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Hol érdekel engem, hogy egy szamomra érdektelen, full csóró, életben semmit el nem ért csávo, kivel van?
szept. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

"10-ből 9 esetben sem a valódi munkám, sem a valódi számom/e-mail címem, sem a valódi nevemet nem szoktam megmondani."


És hogy? Később közlöd, hogy nem is Géza vagy, hanem Robika? XD

Na én ezért nem bonyolódom senkivel semmibe addig, amíg nem vagyok biztos a valós személyében. Már csak biztonsági okokból is.

szept. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!