Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "I have a boyfriend" videókról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"I have a boyfriend" videókról és mint jelenségről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=5cQRHWoqjkg

https://www.youtube.com/watch?v=ohRO9Cwu_vg

https://www.youtube.com/watch?v=FJaSTYs3ghk

Úgy látom a tengerentúlon már észre vették mint jelenséget és már mémeket is gyártottak belőle. Aki nem értené: a nők a férfiakat akik hozzájuk szólnak a "van barátom" dumával rázzák le főleg, akkor is ha a kommunikácó célja a férfi részéről nem az ismerkedés Persze sok nő felülértékeli magát és azt gondolja minden férfi ki akar kezdeni vele, vagy annyira rossz tapasztalatai vannak esetleg félénk a komfortzónáján kivül hogy ilyen gyors lerázós szövegeket vet be. Szerintem ez nem csak az USA-ban probléma, általános dolog itthon is. Tudom hogy idegenek eleve bizalmatlanok és már nem állnak csak úgy le a másikkal beszélgetni, de azért azt tapasztaltam hogy férfi a férfival még sokkal nyitottabb, a két nem viszont egyre jobban távolodik el egymástól.



szept. 8. 21:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
16%
Azért itthon még nem annyira gáz a helyzet szerintem, max Budapesten. Amerika viszont maga a pokol ebből a szempontból, nevetséges ami ott megy...
szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
60%

"de azért azt tapasztaltam hogy férfi a férfival még sokkal nyitottabb"


Talán mert ott mindkét résztvevő számára sokkal kevesebb forog kockán, mint egy nő számára férfival való ismerkedéskor, jó reggelt!

szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
56%
#2 Tehát ha jól értem, akkor ha egy férfi kommunikálni kezd egy nővel, akkor azt csak és kizárólag ismerkedési szándékkal teheti és ezért forog kockán oly sok minden...
szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
1-es Itthon is jelen van, Budapesten kivül is, sőt!
szept. 8. 21:26
 5/33 anonim ***** válasza:
48%
#4 Tudom, azért írtam, hogy nem Annyira.
szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
16%

"#2 Tehát ha jól értem, akkor ha egy férfi kommunikálni kezd egy nővel, akkor azt csak és kizárólag ismerkedési szándékkal teheti és ezért forog kockán oly sok minden..."


Nem 2-es vagyok, de játszhatod, hogy nem ez van, de a valóság nem változik.

szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%
#6 Akkor te nem tudom melyik valóságban élsz, de amelyikben én, abban nem minden férfi egy szexőrült véglény, aki csak akkor szól egy nőhöz, ha fel akarja szedni. Ilyenek is vannak nyilván, de nem ez a jellemző.
szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%

"hogy férfi a férfival még sokkal nyitottabb"


Mert nem megbaszni akarjátok egymást. Buuzibárban próbáld ki.

szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
45%
7, szerintem nőként jobban tudom, hogy de, ez a jellemző.
szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
30%
#9 Én férfi vagyok, férfiakkal dolgozom, férfiakkal jártam iskolába (javarészt), van kb. 100 férfi ismerősöm és mindezek közül 3-4 férfi az ilyen "mindenkire rászállok"-típus. De nem baj, kit érdekelnek a tények, meg a valóság, ha lehet a férfiakat szapulni helyette...
szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!