Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "I have a boyfriend" videókról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"I have a boyfriend" videókról és mint jelenségről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=5cQRHWoqjkg

https://www.youtube.com/watch?v=ohRO9Cwu_vg

https://www.youtube.com/watch?v=FJaSTYs3ghk

Úgy látom a tengerentúlon már észre vették mint jelenséget és már mémeket is gyártottak belőle. Aki nem értené: a nők a férfiakat akik hozzájuk szólnak a "van barátom" dumával rázzák le főleg, akkor is ha a kommunikácó célja a férfi részéről nem az ismerkedés Persze sok nő felülértékeli magát és azt gondolja minden férfi ki akar kezdeni vele, vagy annyira rossz tapasztalatai vannak esetleg félénk a komfortzónáján kivül hogy ilyen gyors lerázós szövegeket vet be. Szerintem ez nem csak az USA-ban probléma, általános dolog itthon is. Tudom hogy idegenek eleve bizalmatlanok és már nem állnak csak úgy le a másikkal beszélgetni, de azért azt tapasztaltam hogy férfi a férfival még sokkal nyitottabb, a két nem viszont egyre jobban távolodik el egymástól.



szept. 8. 21:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem nyitottság kérdése. Azért van az “i have a boyfriend” válasz, mert az egyszerű “nem” nem elég, sok férfi csak akkor fejezi be a nyomulást, ha kilátásba van helyezve egy másik férfi, aki megverheti. Csupán a nő kívánsága, hogy hagyják békén nem elég, azt nem kell tiszteletben tartani. Szerintem sokkal inkább erről van szó, meg nyilván az egyenlőtlen erőviszonyoktól. Sok férfi nem érti a nemet, és a van barátom kifogás általában hat. Ez már reflexszerű sok nőben, de nem hibáztatom őket.
szept. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
57%

Mekkora kretén kommentszekció, te jó ég.


"Brühühű, csúnya férfiak, mindenről ők tehetnek."

"Brühühű, csúnya nők, mindenért ők a hibásak."


Beszarás, komolyan.

szept. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
48%

A kérdésre válaszolva: Semmi, életemben nem találkoztam vele...

Az I have a boyfriend típusú videók nem arról szólnak általában, hogy egy pasi random beszélgetni akar egy nővel, hanem valami céllal (időt kérdez, keres valamit stb) és a nő mégis ezzel rázza le, meg sem várja/érti a valós szándékot. A videók nem magát ezt a lerázós szöveget parodizálják ki, hanem azt, hogy néhány nő meg sem várja, mit akar egy férfi, mikor ráköszön, mert azt hiszi, fel akarja szedni. Ez a valóságban MARHA RITKA, szinte nem létezik.


Többieknek: Sok eszetek van az általánosítgatással...Azt külön felháborítónak tartom, hogy egy-egy nőnemű lény már úgy tesz itt, mintha egyenesen félni kellene a férfiaktól. Húzzatok el pszichológushoz, mert megsúgom, hogy a nők többsége baromira nem fél tőlünk, mert nincs rá valódi oka...

szept. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
87%

"a nők többsége baromira nem fél tőlünk, mert nincs rá valódi oka..."


Amit itt egyesek lenyomtak, az valóban nevetséges volt, de szerintem te sem érted teljesen - aztán javíts ki, ha tévedek.

A férfiaktól való félelem nem azt jelenti, hogy random időpontokban rettegek random férfiaktól, hanem azt, hogy a fizikai épségünket gyakorlatilag KIZÁRÓLAG férfiaktól féltjük.


Én tudom jól, hogy a férfiak elsöprő többségének eszébe sem jut bántani, amikor este hazafele tartok a munkából. 99%-uk ugyanolyan békésen battyog hazafele, és abszolút nem ártana nekem. DE! Ha egy nőt bántalmaznak éjszaka az utcán, akkor 99,99%-ban biztosak lehetünk abban, hogy azt egy férfi tette.


Tehát NEM minden férfi agresszor, de majdnem minden agresszor férfi.

szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
60%

Túl sokat vársz el, ha egy idegen nőtől azt várod, hogy 2-10 mp. alatt döntse el, akar-e veled járni.

Ez kb. olyan, mintha tőled azt kérdezné az utcán egy idegen nő az utcán köszönés után, hogy elveszed-e feleségül és hány közös gyerek legyen és mi legyen a nevük.

Ettől még lehet másképp nem-et mondani, de az a helyzet, sok férfit nem érdekel, mit akar egy nő, és ez nem elég a fiúnak, hogy a nő nem szeretne találkozni. Csak akkor hátrálnak meg, ha egy másik férfi fenyeget a háttérből.

Sajnos ezen a szinten van sok férfi etológiailag - hiába tűnik embernek.

Padig még az állatok sem erőszakosan a párjukkal, alkalmi partnerrel...

szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
21: NA, ugyanazt írtuk!:)
szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
50%

#24 Nem értettem félre, tudom, hogy ez így van. Viszont két megjegyzés:

1) Ilyen alapon a normális férfiaknak kb rosszabb, mert több férfit támadnak meg, mint nőt. (Még az agresszív barmok közt is elterjedt a nőt nem ütünk meg dolog. Ugye, ha létezik ez a mondás, az azt is sugallja, hogy férfit akkor lehet...)

És a férfi sem feltétlen tudja megvédeni magát...

2) Én pontosan arra utaltam, hogy van, aki itt úgy tesz, mintha az egész férfi nem ilyen lenne és rettegni kelle, ez a nonszensz. Be is vallja, hogy egy kalap alá vesz minket...

szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
36%

Egyébként az sem igaz, hogy a sima nem nem elég...Csak sokszor a nő nem mer egyenes lenni, hazudik, a felelősséget meg hárítja, hogy hát a férfiak miatt kell...

Persze kegyes hazugság, mert burkoltan az van benne, hogy "ne te vagy ronda gechi, csak hát foglalt vagyok".

szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

27

1) Nos igen, de a férfiakra is a FÉRFIAK jelentenek a legnagyobb veszélyt ugyebár.

2) Nyilván a "Minden férfi gonosz" gondolatmenetek teljesen ostobák, gyakorlatilag cáfolatot sem érdemelnek.

szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

28: Embere válogatja, igen.

Mindenkinek más a tapasztalata is.

szept. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!