Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.lucky kérdése:

Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Mindig megismerek egy lányt,az elején sokat beszélgettünk, elkezdünk találkozgatni ,egy idő után egyre kevesebbet ír , egyre ritkábban és a végére már csak én keresgélem ,amíg meg nem unom és többet nem írok

és ő sem ír nekem.Egyszer kétszer előfordulhat,de ha mondjuk 10ből 10szer akkor azért sanszos hogy velem van valami baj. Én arra gyakodtam

,hogy biztos talált jobbat .De most ha mindig ez van akkor kétlem ,hogy minden alkalommal egy harmadik személy kavarna be..Nem mondom,hogy most emiatt depressziós lennék vagy valami,de azért kíváncsi lennék...



szept. 10. 15:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10 nem ez volt a gond... ettől függetlenül a vasat addig kell ütni amíg meleg :) Nem érdemes hetekig levelezgetni, mert úgyis SZEMÉLYESEN dől el minden. S van amikor a mutató személyesen billen balra - pont ezért találkoztok személyesen is, hogy kiderüljön.
szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!