Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.lucky kérdése:

Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Mindig megismerek egy lányt,az elején sokat beszélgettünk, elkezdünk találkozgatni ,egy idő után egyre kevesebbet ír , egyre ritkábban és a végére már csak én keresgélem ,amíg meg nem unom és többet nem írok

és ő sem ír nekem.Egyszer kétszer előfordulhat,de ha mondjuk 10ből 10szer akkor azért sanszos hogy velem van valami baj. Én arra gyakodtam

,hogy biztos talált jobbat .De most ha mindig ez van akkor kétlem ,hogy minden alkalommal egy harmadik személy kavarna be..Nem mondom,hogy most emiatt depressziós lennék vagy valami,de azért kíváncsi lennék...



szept. 10. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Közeledsz is hozzájuk vagy csak barátként írogatsz és találkozgatsz velük? Lehet, hogy várják a közeledésed és nem jön át nekik, hogy valójában párkapcsolatot szeretnél, nem haverkodást.
szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Mennyire vagy rámenős?
szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

#1 És hogyan kell írásban közeledni egy nőhöz? Írjatok már pár gyakorlati példát mert én ehhez hülye vagyok..


(nem a kérdező vagyok, de hasonló cipőben járok..)


Megkérdeztem a csajtól hogy "nálatok is ilyen kánikula van?" Erre többet nem írt... 😅😅😅


Vagyis mit kéne írni egy csajnak akivel akkor beszélek először online hogy közeledésnek vegye????

szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2, Nem szoktam nyomulni , első találkozásnál csak beszélgettünk

, egy ölelésnél nincs több.

Meg én nem szoktam "témázgatni"

(ahogy a többi kandúr hívja)

szept. 10. 16:37
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
#4 Hát akkor ez itt a probléma kérem szépen!
szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Azért van haver, mert bár írásban szimpi voltál, de élőben nem volt meg a kémia. Van ez így - egyoldalú volt az érdeklődés nagyon. Még profi netcsajozóként is bele-belefutsz, hogy írásban, telefonon, fényképen minden klappol, de élőben mégsincs meg az a szintű vonzódás, hogy dugás legyen belőle.

Ja és egy jó tanács barátom: a neten NE fesd túl magad!!! Minden élőben fog eldőlni! Ha nagyon más vagy élőben, mint amire a netes kép, kommunikáció alapján számít akkor csúnya bukta a story!

szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6,Nem fényezem magam , full őszintén elmondok magamról mindent. A képeim is sima szelfik..
szept. 10. 16:54
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 attól még gyakran előfordul, hogy írásban minden klappol, de élőben mégsem. Ha tanulni, fejlődni akarsz akkor UDVARIASAN kérdezz rá, hogy miért pattintottak le, szerinte miért kopott el a kezdeti lendület (s ne élj vissza a helyzettel, ha megírja miért akkor ne kezdj el fűt-fát ígérgetni, hogy hohó ebben tudok fejlődni, találkozzunk már megint). Akkor fog neked őszintén válaszolni, ha ad.1. nem "vádolod" semmivel (azaz joga van nemet mondani), ad.2. nem érzi azt amit az előző mondatban leírtam (hogy csak ürügyet keresel a "tapadásra").
szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#3


A leírásban ott van, hogy "az elején sokat beszélgettünk, elkezdünk találkozgatni".

Ne haragudj, de ha valaki sem chaten, sem több randi után nem tudja egyértelműen kimutatni, hogy érdeklem őt, mint nő, akkor jogosan hiszem azt, hogy csak unatkozik és szórakozik velem. Nyilván nem kell lerohanni a nőt az első randin, de legyen már valami jele, hogy hova tartunk.

szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintem, nektek van igazgatok

ott rontottam el hogy húztam az időt , három hét volt mire elhívtam randira . És eltelt egy

hét mire találkoztunk .A randin sem nagyon nyomultam. Szerintem kiábrándult belőlem azt így ennyi.

szept. 11. 12:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!