Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van úgy hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy hogy nincs lehetősége ismerkedni sehol csak kizárólag neten?

Figyelt kérdés
Miért van ez?
szept. 9. 12:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
A kor előrehaladtával egyre nehezebb ismerkedni, hisz a potenciális partnerek száma egyre csökken és a lehetőségek is beszűkülnek.
szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ebből kitörni?
szept. 9. 16:43
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Én szó szerint nem megye sehova. Ezért marad az online ismerkedés.
szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mert nem megyek sehova sem.
szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#9 Én 30+, de huszonévesen sem volt jobb, max. az elején még, úgy 2014-15-ig bezárólag kb. Azóta látszik nagyon durvának ez, hogy sehol senki senkivel, akit nem ismer már régebbről, inkább akkor a telefon... Fel sem nagyon néznek már "belőle", csak ha okvetlenül muszáj, és pl. már a közlekedés sem tartozik ebbe az okvetlenül muszáj kategóriába...
szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

De aki amúgy a lábát sem teszi ki a lakásból, lásd utolsó két válaszoló, ők mit szeretnének kezdeni egymással 5 évtizeden át a későbbiekben?

Komolyan kérdezem.

Jómagam is introvertált vagyok, nade a lakás 4 falán kívül azért érdekel más is. Ha kell akár egyedül is elmegyek koncertre, bárhová.

szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

#16:

Otthon is jól lehet érezni magunkat, de az nem azt jelenti, hogy csak otthon lehet lenni.

Én pl amikor volt kapcsolatom néha mentem moziba (bár ez főleg film függő), meg mentem sétálni az aktuális barátnőmmel.

Ha a barátnőmnek is van otthoni hobbija, abban is lehet közös pont.

szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hát azért a kizárólagosság szerintem nem igaz, de kényelmesebb, ha nem vagy olyan környezetben, ahol könnyen lehet veled egykorúakkal ismerkedni.
szept. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!