Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van úgy hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy hogy nincs lehetősége ismerkedni sehol csak kizárólag neten?

Figyelt kérdés
Miért van ez?
szept. 9. 12:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Mert az emberek élőben már nem kommunikálnak.
szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Bolond vagy?
szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem miért lettem lepontozva, én bárhova megyek nőként meg se szólalnak. Se irodában, se tanfolyamokon nem lehet beszélni senkivel, mindenki a telefonját bámulja a sarokban.
szept. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy veled nem kommunikál senki, az nem jelenti azt, hogy mással sem beszélnek.
szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem azt mondtam, hogy csak velem nem kommunikálnak. Szemem van, látom hogy egymással se, nem vagyok vak.
szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig csak ott ismerkedtem, így jöttem össze a férjemmel is. Sosem szerettem csak úgy, vad idegenekkel ismerkedni. + Ha megyek valahova, nem szeretem az utcai leszólítást, tolakodó, és azt sem ha valamilyen programon veszek részt, pl koncerten, vagy mondjuk barátnőkkel vagyok, esetleg leülök egy parkba olvasni egy jó könyvet a szabad levegőn, akkor az adott helyzetre koncentrálnék és nem akarok màssal foglalkozni.
szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
#1/#3/#5 meg tudom erősíteni, és én is nő vagyok. Nekem most friss példám az egész nyárról (minden szombat és vasárnapról), hogy strand/uszoda ugyanez. Ott sem. Nem csak velem, másokkal sem. Én direkt figyeltem, mert "vadásztam" is.
szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Ez szerintem egy ócska kifogás. Írd le légyszi, hogy miért nincs más lehetőséged? Előre lefogadom, hogy 90%-ban kifogás lesz
szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Megkérdezhetem, hogy milyen korosztály vagytok?
szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Manapság egyre ritkábbak azok az emberek akiknek van olyan baráti körük nem csak 1-2 ember akivel összejárnak elmennek szórakozni kirándulni, esetleg csapódik oda más is...akikkel lenne esély ismerkedni.


Ez egyre ritkább.


Sok társaság széthullik ha vége az iskoláknak...gimi egyetem...sokan szétszélednek.


És hacsak nincs valami sport, vagy érdeklődési kör ahol új emberekkel is találkozik az illető akkor igencsak a net marad.


És persze hozzájön az is, hogy alapból nehezebben mozdulnak ki az emberek otthonról.

szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!