Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások is vannak úgy hol sehol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is vannak úgy hol sehol nem tudnak ismerkedni mert nincs lehetőségük?

Figyelt kérdés
Neten borzasztó,élőben meg egyre kevesebb lehetőség szinte sehol nem vevők rá.
aug. 28. 19:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Hol helyett hogy akart lenni*
aug. 28. 19:28
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
miért borzasztó neten? :D
aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Persze. Két év neten való ismerkedés után azt soha többet, semmi jó nincs benne meg egyszerűen személytelen, aztán az első randin úgyis kiderül, hogy nem tetszünk egymásnak. Élőben meg csak akkor kezdünk el beszélni, ha kölcsönösen megfog valami ott helyben, ami sokkal pontosabb, mint egy szarul sikerült fotó.

De már nem igazán beszélnek az emberek egymással, bulikban meg csak szexért szednének fel.

aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
#3 nem tudom te kikkel találkoztál eddig, nekem nagyrészt jó tapasztalatom van vele
aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Én 1,5 évig bírtam a netes ismerkedést, ugyanazt tudnám leírni, amit #3. Csak kiégetett.

Élőben nincs már hol. Egy másik kérdés alatt fogta meg valaki a lényeget egy példával: tanfolyamon vett részt, és még ott sem nagyon álltak szóba egymással az emberek... Mindenki elvan a telefonjával, illetve a már meglévő ismerőseivel. Ha nincs olyan baráti/ismeretségi köröd, ami tele van megfelelő jelöltekkel, és amin belül nem kínos, ha többel is megpróbálod, mert az elsővel nem úgy alakult, akkor meg vagy lőve. A munkahelyén nem szívesen keveredik bele az ember semmibe, de van, akinek eleve nincs is mibe. Körülöttem a mindennapok során nők és néhány házas apuka van, de még utóbbiak is pont a hűséges fajtából, szóval egyáltalán semmire, még egy árva csókra sincs lehetőségem.

aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha vidéken laksz főleg minél meszebb a vizfejű fővárosunktól akkor elhiszem hogy nehéz. Bp-en kivül esetleg a Győr-Szfehérvár-Balaton-Esztergom vonal ahol van élet és némi lehetőség. Bp vonzáskörzetében azért illene feltalálni magad, ha akarsz ki tudsz mozdulni csak lusta vagy.
aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem lakom Bp és környékén elhiszem hogy ott konnyebb.
aug. 28. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!