Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy olyankor találtatok párt, amikor úgy éreztétek, soha nem fog összejönni semmi senkivel?

Figyelt kérdés

szept. 8. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Igen, kilenc évvel ezelőtt történt ilyen. Olyan párom lett, aki minden szempontból az volt akit szerettem volna, csak korban volt jóval fiatalabb.

Csodás három évünk volt...

Azóta semmi és gondolom, ha lesz, akkor jön, amikor eszembe sem jut majd.


F

szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Egy olyan esetre emlékszem, hogy megfogadtam, hogy elvesztem a szüzességem. Ha kell, megszólítok 1000 nőt is, és ha 999 visszautasít, az sem érdekel.

Rohadtul nem akartam, hogy esetleg megtörténjen az, hogy 30 évesen is szűz vagyok.


Ennek az lett az eredménye, hogy 3-4 hónap után összejöttem egy csajjal, és elvesztettem vele a szüzességem.

Mondjuk nem vele kellett volna elveszítenem, de utólag már mindegy. Az a lényeg, hogy a szüzességemtől megszabadultam. 😅

szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Olyankor sem. Bárhogy éreztem/álltam hozzá, nem jött össze. Akkor sem, ha egyáltalán még csak eszembe sem jutott, mert kisebb gondom is nagyobb volt épp. Persze akkor sem, amikor aktívan kerestem.

Az ilyen "akkor sikerül, amikor nem is számítasz rá" történetek nagyon szépek, csak mindig kihagyják belőlük, hogy a szerencsén múlt. Ha az van, mindegy a hozzáállásod, ha nincs, akkor is... Meg persze nem árt hozzá a jó genetika ➡️ vonzó külső, mert ha levegő/láthatatlan vagy, akkor hiába sodorja az utadba a szerencse a (számodra) jó lehetőséget...

szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Mindig olyankor jön.

Amit kényszerítettem abból sosem lett semmi hosszútávú.

szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

#2 ez aztán az életcél. Mintha bárhová is számítana, hogy valaki szűz-e vagy sem. Önéletrajzodba fel kell tüntetni, vagy én nem értem..?


(Amikor én elvesztettem, már két éve együtt voltunk a párommal, de türelmes voltam vele, hogy ő még nem all rá készen (20 évesek voltunk!) és örülök, hogy egymásnak adtuk először ezt a pillanatot. Neki is, és nekem is elso alkalom volt. Bénák voktunk, mégis tökéletes volt. Ma sem döntenék másképp, ha kell, 10 évet is vártam volna rá.)



Bocs az offért, csak nem tudtam magamban tartani.


Egyébként igen, volt már velem is olyan, hogy nem kerestem senkit, egyszer csak a semmiből, veletlenek sorozatából belecsöppent valaki az életembe.

szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
#3 vagyok, egy példa, hogy lehetett volna nekem is szerencsém, de csak nem lett: tévedésből bedobtak hozzám egy a másik utcában (kezdőbetű azonos), azonos házszám alatt lakó férfinak szánt küldeményt. Nem vagyunk beszélőviszonyban, de tudok róla ezt-azt, ami alapján számomra szimpatikus, külsőre is teljesen jó lett volna stb. Ráírtam, hogy ez történt, átadnám. Tetszett amúgy az írásképe, kommunikációs stílusa is az egyeztetés során. Na, gondoltam, találkozunk, itt a nagy lehetőség... Aha, semmi, mert amit viszont nem tudtam: már van barátnője. Ennyi. Ha x idővel korábban történik ez a tévedés, talán lehetett volna belőle valami, és akkor mesélhettem volna én is a nagy sztorit, hogy egy meleg nyári napon tattaratara...
szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

#5


Te könnyen beszélsz, mert 20 évesen vesztetted el, ráadásul párkapcsolatban voltál. Én meg már lassan 30 voltam, csaj nélkül, és még mindig szűz voltam. Ebben a korban a szüzesség már frusztrálja az embert. Ha te is eljutottál volna odáig, hogy a huszonéves korod végén jársz, és még mindig nem volt senki, akkor téged is frusztrált volna.

A kommented alapján egyébként nő lehetsz, vagy egy feminin férfi, mert nem tükrözöd/nem érted a tipikus férfi gondolkodást.

szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Volt.

A covidban minden vállalkozásom csődbe ment, ilyen 17 év beletett munkája... Feléltük a megtakarításaimat, majd a nőm is elhagyott...

És el kellett mennem alkalmazottnak, hogy ételt tudjak venni olyan csöves lettem a kö csög covid miatt.

Tehát full padlón éreztem magam. Nagyon megzuhantam.


Aztán mivel 1 multihoz mentem targoncavezetőnek, rájöttem hogy ez nem is olyan sza r.

Viszonylag normális a fizu. A targoncavezetők a górék, mert kevesen tudják normálisan csinálni, ezért szinte pótolhatatlanok az állományban.

Sokkal több a szabadidőm mint vállalkozóként, plusz dolgozott ott vagy 300 csaj. A többségük fiatal.

Elkezdtem oltani őket, vagy rendesen felcsíptek ők engem, aztán hordtam haza őket és akkor az egyikük megfogott idővel.

szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!