Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találtatok párt magatoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találtatok párt magatoknak és hogy szólítottátok le őket?

Figyelt kérdés
36 éves férfiként kérdezem. Kijöttem a gyakorlatból,most lett vége a 18 éves kapcsolatomnak.
2023. jan. 24. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legutóbbiak: szórakozóhely, Tinder, Facebook, közös barát “ajánlotta”. Leszólítani random embert manapság nem szokás, zaklatásnak veszik.
2023. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Boltban dolgozó árufeltöltő csajtól kérdeztem és elhívtam.
2023. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
SOha nem lett úgy kapcsolatom, hogy leszólítottak.
2023. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Engem úgymond leszólítottak :D


Gimis laborlátogatás volt, nekem meg volt akkora balszerencsém, hogy tönkrement a telefonom.


Szóval kénytelen voltam Nintendo 3DS-sel menni, és azzal fotózni, mint egy rendes gyökér.


(A jó dolog az, hogy így 3D-s képeket csinálhattam. A rossz, hogy nem tudtam, hogy kell levenni a hangját, szóval ott kattogtam vele végig)


Tehát adta magát a téma - miket játszom, mikkel szoktam még, van-e más konzolom is, stb.

2023. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
36 évesen, ezt a neten kell megkérdezned?
2023. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy koncerten mellésodrótam véletlenül. A koncert végén beszélgettem vele és elkértem az elérhetőségét. Megadta, összejöttünk.
2023. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs baj a leszólítással, ha normálisan csinálják.


Igen, természetesen az is feltétel, hogy a csaj is nyitott legyen rá. Igen, sokan nem kérnek belőle, ez van.



(Én amúgy baromi zárkózott vagyok, nem igazán vagyok az az ismerkedős, mégis megadtam egy srácnak a messengerem találkozáskor. Szimplán mert jó volt vele dumálni. Akkor még nem is akartam ismerkedni, ma már együtt élünk)

2023. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!