Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy keressek part, ha eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keressek part, ha eddig mindig felulvalasztottam?

Figyelt kérdés
Eddig mindig megkaptam, akibe beleszerettem, de aztan nem birtam el azzal a szorongassal, hogy kevesnek ereztem magam. Foleg kulsoleg, anyagiakban, csaladi korulmenyek tekinteteben. Emiatt en leptem ki a kapcsolatokbol, mert nem akartam megvarni, amig kidobnak. Alacsonyabbra kellene allitanom a felteteleimet?
2023. jan. 7. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja
2023. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pszichológus kéne, minden bántás nélkül...
2023. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem bantasz, jartam pszichologushoz. De nem csodaszer, nem jutottam elorebb.
2023. jan. 7. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt kapcsolatod? Örülj neki!


38 f incel

2023. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azert nem szeretnem ennyivel beerni. Te se tedd.
2023. jan. 7. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szorongást és a kisebbségi komplexust tedd helyre önmagadban. Ha össze tudtad hozni az eddigi kapcsolataidat, akkor gondolj arra, hogy nekik nem voltál kevés. Ez csak a te fejedben létezik. Illetve gondolj bele, hogy ők is emberek, ha már eljutott a kapcsolat olyan szintre, biztos tapasztaltad, hogy ők sem tökéletesek. De mégis téged választottak. Butaság megfutamodni. Add önmagad, és fogadd el a figyelmet, csodálatot, szeretetet.
2023. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki magán nem segít, azon még Isten se tud.

Ha direkt addig kavarod magadnak, hogy rossz legyen, hat ez egyedül a te döntésed.

2023. jan. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!