Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálnak ilyet a lányok/nők?

Figyelt kérdés
Nem ítélkezek előre is leírom, csak úgymond egy kérdésem lenne. A sztori az lenne hogy mivel sajnos nem nagyon tudok ismerkedni személyesen főleg random csak úgy, ezért társkereső alkalmazásokat használok (most a boo alkalmazáson történt az eset). Behúztam jobbra/Be likeoltam egy lányt elég normálisnak tűnt majd egy vicces nyitó szöveggel írtam rá majd matcheltünk, és viccesen vissza írt mint aki érdeklődik irántam. Örültem is neki, kérdezett tőlem egy dolgot ebben az esetben hogy beszélek-e ezen a nyelven, majd amikor válaszoltam neki hogy csak alap szinten, végén a válaszban felé is érdeklődve már nem írt vissza csak láttamozta. Gondoltam biztos dolga van majd visszaír, emberi dolog hogyha van valami fontos dolgunk azzal foglalkozunk mondom akkor majd. Aztán azóta se írt vissza, majd be próbálkozva mint valami szánalmas ember megint írtam neki hogy mit szeret szabadidejében tenni, aztán ezt is csak láttamozta, mondom magamba az nem semmi. Most nem tudom hogy mit hibáztam, vagy tettem hogy szó szerint egyből ignorálva lettem, de ez már sajnos nem az első alkalom, pedig próbálom fejleszteni magam lányok felé hogy érdekesebb legyek tudják velük beszélni de azt vettem észre ha sikerül is bárhogy megfognom egy lány/nő figyelmét, két perc múlva úgy hogy még ő érdeklődött, már mintha nem is léteznék. Nem azt mondom hogy ők a hibásak, meg hogy mindenki ilyen én se vagyok tökéletes de nem értem miért csinálna ilyet valaki? Azért alapvető dolog lenne szerintem ha mégse jön be az illető hogy legalább megmondom neki, vagy még az is jobb hogy letöröl mert az is egy válasz de az hogy ignorál szerintem övön aluli már bocsánat hogy így kikeltem magamból de akkor is zavar. Szintén bocsánat hogy sok infót nem közöltem a dologgal kapcsolatosan, ha van valami amivel könnyebben tud valaki esetleg válaszolni akkor nyugodtan szóljon. Előre is köszönöm a segítséget/válaszokat. F/21

szept. 6. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg befutott egy érdekesebb jelentkező. Ez a legreálisabb. Egy köszönés és 2 üzenet váltás alatt nem igen lehet hibázni. Persze, lehet, hogy erőltetettnek érzete a humorod, vagy ilyesmi, de, ha nem lett volna más, aki szórakoztassa, valószínűleg visszaír.
szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen:( Nem csináltál semmit sem rosszul. A legvalószínűbb, hogy van másik beszélgetőpartner, akivel közben már alakul valami.


Ha vigasztal a múltkor engem úgy töröltek le (nő vagyok), hogy előtte a pasi normálisan elhívott randizni, meg majd talál ki programot, írom h rendben:), előtte is normálisnak tűnt, hosszabb válaszokat írt, időben hívott el találkozni (1-1,5 hét után). Szóval...

Fel a fejjel, de tudom hogy nehéz!

szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Online ismerkedés = impulzuskeresés

(szerintem)


Azzal hogy egy szürke negatív választ adtál(szürke mert nincs benne semmi kül. csak információcsere, és negatív, mert csupán egy hiányosságodat közlöd), elvetted a kezdetben humorosan felkeltett érdeklődését. Innentől már nem fordított az üzeneteidre figyelmet/erőforrást. Bár mivel a kövi üzidet is megnézte, ez azt jelenti, hogy várt még valamit.


Nekem nincs olyan nagy tapasztalatom az online ismerkedésben.

De itt talán halmozottan igaz, hogy jobb ha elvárások nélkül próbálsz lenni. Itt egy személy jön-megy, mint egy átjáróházban.

Egy biztos, te ennyivel okosabb lettél.


Ha akarod még folytatni akkor talán várj egy kicsit, egy vagy pár napot, aztán próbálkozz be egy másik jó dumával. Hátha megint rádkap..

szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nőként se könnyebb, ugyanezt kapjuk. Engem pl 1 hét beszélgetés után hívott el a srác, kövi hétvégére meg is beszéltük, még közös ismerősünk is volt, majd a megbeszélt tál napján nem nagyon írt már, rá kérdeztem, és akkor közölte, hogy ő amúgy meggondolta magát, pedig mint mondtam ő hívott el. Próbálkozni kell sokat.
szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!