Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretethiányos/ könnyűvérű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiányos/ könnyűvérű lányok illetve menő srácok. Nagyon kívülálló lennék? Megbánom ha kihagyom.

Figyelt kérdés

Tudom vehetném lazábbra is a dolgot, de nem tudom magamat meghazudtolni és megváltoztatni az értékrendem. Tényleg az lenne a sorsom, hogy vagy egyedül éljek, vagy álljak be a tornasorba? Ha valaki felmutat nekem egy olyan lányt, aki nem a példákban említett, örök hálát fogadok.


Leginkább a nyugati média hatását, a szülői nemtörődömséget és a figyelemhiányt, szeretetéhséget szűröm le. 17 éves, technikusi 12. be menő srác vagyok, a falumban számos fiatalabb lány van, suliban is sokan ismerik egymást. Engem is ismernek úgy hogy azt se tudják ki vagyok, teljesen más az értékrendjük, mégis flörtölgetnek. Szóval nem mondom azt hogy csalódtam és fuck of everybody.


Szerencsére a volt osztálytársaim (általánosban) a tipikus menő srácok. Polgárőr is vagyok mellékesen, így a bulilétet is meg tudom figyelni rendezvényeken. Komoly lányok, egyébként meg a pasijukkal se tudnak egyenesen menni, lassan már nekem kell őket elvontatni, mint valami hadirokkantakat.


Az se tetszik hogy mennyire könnyűvérűek. Persze mutasson jeleket, de ne egyből azzal kezdje hogy ,,Megfoghatom?" (a farkam) Vagy ,,Smároljam le" ( a barátnőjét)


Való igaz, kizárom magam az ismerkedésből azzal hogy nem csetelek meg nem bulizok, de valahogy nem kell az nekem hogy 2 lány beszélje meg azt hogy mit ír a pasinak. Vagy azt se hogy 3 csaj keljen hozzám.


Megszólít az egyik, nem tartom magam professzornak, de ismerem a magyar nyelvet, nyelvtan órákat már rég megcsináltam, jövőre érettségizek, szóval tudok szerintem beszélni. Na és kell neki a barátnője mint fordítás, mivel nem érti amit mondok. De akkor miért nem a barátnője akar valamit? Nekem 1 csaj kell, ha kell de nem 2+1 es csomag.


Párszor el is rontottam, idősebb lány közeledett, én meg 9.b-en azt se tudtam mi az hogy cici meg segg. Voltam szerelmes is, rendes megfogott a csaj, aztán pakk, kiábrándultam, rájöttem nem is akarok tőle semmit.


Mellesleg a szopás témakört is tudom, azért hogy valaki megsimogassa a fejüket. Szerintem elég érzékeny tudok lenni, de nem akarok lelki támasz lenni, nem lehet mindenki szeretettartályát feltölteni.



#Előbb valami egészen mást is csinálnak a szájukkal. #Szeretethiányos kiscsajok. #Valamit elrontottam. #Maradjak remete?
júl. 12. 10:48
A kérdező szavazást indított:
Csináljam azt amit mások, ezáltal hazudtoljam meg magam.
Engedjem mindenkinek, hátha megtalálom a hozzám valót.
Járjak el bulizni. Meg plázába, pingpong meg kondipark, illetve falunap helyett.
Fűzzek be valami naív kiscsajt, mivel jövőre jönnek a 9. esek és közel lesznek.
Nekem nem való lány, legyek remete.
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Normális vagy. Keress egy normális lányt. Én egyet ismerek, aki számomra megfelel, természetesen visszautasított, amikor közeledni próbáltam felé.

Talán te szerencsésebb leszel, sok sikert!

júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, tényleg nem tudom hogy álljak neki a keresésnek. Próbáljam-e ki és ha nem olyan keressek mást?
júl. 12. 11:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális vagy, és jól gondolkodsz.

Sok sikert kívánok én is.

A hármast jelentsük.

júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy idő kell ezeknek. A jó embert megtalálni tudod, az élet tudja megadni neked, hogy találkozz vele. Hiába erőlteted, nem fog rajtad múlni, de jó, ha nyitottan jársz-kelsz a világban, és esélyt adsz annak, hogy összefussatok.


Ha nincs jó lány, ne erőltesd, mert szerintem jobb egyedül lenni, mint egy olyanban, ahol "fordító" kell, vagy valami felszínes csajról van szó.

júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

<3 Már jobban érzem magam (néha kb havonta elgondolom azt hogy rosszul csinálom, de rájövök amit faterom szokott mondani amikor nem működik neki a nővel ,,Nem olyan rossz egyedül.")


Annyit még szeretnék kérdezni, hol tudok hasonló gondolkodásmódúakkal összefutni? Van pár nagyon jó barátom, akik igazi motiválóak, de találkoztam már pár rendes sráccal pluszban, akik ugyan úgy így járnak mint én.


Valami brotherhoodot jó lenne felépíteni, ahol lehetne építő jellegű dolgokat csinálni. (edzés, sport, tanulás, munka stb).

júl. 12. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Járj el többet közösségbe. De nem feltétlenül kell buliba ha te nem ott érzed jól magad. Nem tudom milyen dolgok érdekelnek de az biztos, hogy úgy tudsz magadhoz illő párt találni ha olyan helyre jársz ahova te is szívesen mész. Lehet ez egy buli, egy könyvtár, egy uszoda... bárhol szembe jöhet veled egy olyan lány akibe fülig szerelmes leszel és egyeznek az értékrendjeitek.

Szerintem nagyon hasonlítunk amúgy. Nekem eddig 2 barátnőm volt (21 vagyok) az egyikkel a jégpályán, a másikkal egy elveszett kutya keresése közben ismerkedtem meg. Előbbivel kicsit több mint egy évig voltam, utóbbival lassan 3éve vagyunk együtt. Buliba egyáltalán nem járok maximum 1-2 baráttal kocsmázni vagy néha egy kisebb társasággal egy tanya/házibuli (nem a dübörgő zenés bedrogozós, hanem a beszélgetős borozós) belefér. Szóval a lényeg, hogy olyan helyen ismertem meg őket amik engem érdekelnek, ahova hozzám hasonló érdeklődésű, értékrendű emberek járnak. Ezt tanácsolom neked is.

júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Eléggé primitív a világképed. Semmilyen fiktív tornasorba nem kell bele állnod.
júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódj, inkább tanulj és polgárőrködj 17 évesen. És ne maradj technikus, hanem menj egyetemre, ott más lesz a társaság, más lesz a légkör, jobban meg fognak felelni az elvárásaidnak a lányok. Komolyan mondom. Ne a falunapon, vagy 10 km-es körben keress lányt, hanem az egyetemi (évfolyam)társaid között.


"....nem tartom magam professzornak, de ismerem a magyar nyelvet, nyelvtan órákat már rég megcsináltam, jövőre érettségizek, szóval tudok szerintem beszélni."

De írni nem. Helyesírás, központozás, húzz bele, különben hármas lesz a magyar nyelvtan érettségid. Csak egy példa:

"3 csaj keljen hozzám." Vagyis felkel, felébreszt, vagy kelljen hozzád az a 3 csaj?

júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!