Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányadik találkozás alkalmával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik találkozás alkalmával tehetem magamévá a neten megismert nőt? 40F

Figyelt kérdés
Megismertem egy 17 éves diáklányt, azt hiszi 24 vagyok. Van itt olyan szállás, amit ki lehet venni néhány órára, oda akarom majd elvinni. Állítólag a lakás nélküli prostikat is oda szokták. Ezen a héten találkozunk először.

szept. 2. 20:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
46%
Persze, azt hiszi, nyilván😂😂 Tudja hogy vén fsz vagy, csak valami ajándékot remél. (Már ha igaz lenne a sztori.)
szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
70%
Remélem lesz annyi esze a kislánynak, hogy nem megy veled sehová. Ha már neked nincs eszed!
szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%
De legalább nem folytogatni akarod a gyereket?
szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
59%
Ne agyalj ezen. Amin meglát, el fog rohanni.
szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
#13: Persze, hogy nem. Azt akarom, hogy higyjen el mindent, amit mondok neki és legyen oda értem. Erőszakoskodásról szó sem lehet.
szept. 2. 21:06
 16/37 anonim ***** válasza:
92%

Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.


:)

szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván látja majd rajtad hogy öreg vagy. Gondolom nem vak.
szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Amint meglátja, hogy hazudtál neki a korodról (és gondolom másról is), sarkon fordul és szó nélkül elsétál, hogy otthon aztán letiltson mindenhonnan.

Egy ujjal se tudnál hozzáérni, legfeljebb, ha erőszakossá és agresszívvá válnál; nyilván ez önmagában bűncselekmény.

szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
30%

Tudom, hogy nem minden tini egyforma. Csak gondoltam leírom, hogy 17 évesen volt először barátom, ő akkor 31 volt. Természetesen első perctől tudtam is ezt. 😊

Majdnem egy évig udvarolt, mire először lefeküdtem vele. Pont ezért szerettem bele, mert ennyire csak az érdekelte, hogy nekem jó legyen, türelmesen kivárta, mire én is akartam.

szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
És amikor egy hozzad hasonló, 40-es pali jön oda hozzád, mint a "tinilány", akire hegyezed, akkor milyen pofát fogsz vágni!🤣
szept. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!