Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az ami első találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami első találkozás alkalmával be jön egy lány szemébe ?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésem lenne ami igazából igen rég óta foglalkoztat !

Tegyük fel mondjuk az utcán oda megy férfiként az ember egy átlag testalkatú normálisnak tünő vad igenem lányhoz .

Szerintetek mi lenne az ami leginkább bejön a lány szemébe egy férfin ? Mi a titka hogy meg tud füzni a lányt olyannyira hogy késöbb tudj kapcdolatban lenni vele és beszélgetni vele irásban/telefonon/személyesen ?


2021. febr. 15. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Apropo.legyen ne átlátsz apropoja a dolognak pl leejtettem vmi fekveszi megfogta az ajtot. Es aztán egymason maradt a tekintefunk es absz nem tolakodon a -na jo akkor mentem szivesen szia helo -helyett gondolkodast látok meg rajta hogy nem akar "veszni hagyni". Es esetleg ovatosan elkerne számot vagy megkerdezi ráernek e egy gyors kávera még vagy barmi


Mintha spontan jött volna minden veletlen.


Ha tudatossagot látok feltetekezem nem en vagyok az elso es utolso akire utcan random nyomulna.

2021. febr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*ne átlátszo legyen az apropoja
2021. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

"Tegyük fel mondjuk az utcán oda megy férfiként az ember egy átlag testalkatú normálisnak tünő vad igenem lányhoz"


Hogy nem jön oda. De komolyan mondom. Nehezen nyílós vagyok én is, nem tudok mit kezdeni valakivel, aki idegen, átlag testalkatú lányokhoz csak úgy odamegy.

2021. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves 1es kommentelő.


Igrn ebben van valami valószinű alkazni fogom egyszer. Igen hasznod volt számomra ! :)

2021. febr. 15. 09:51
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 3. Kommentelő !



Nem sok értelmét látom a kommentednek (nem megbábtás képp irom ezt )

2021. febr. 15. 09:53
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsessége.
2021. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha az utcán mész oda idegenhez (nem ajánlom), akkor egy dolog számít, hogy külsőre vonzó legyél annak, akit megszólítottál. Ha ez nincs meg, akkor semmi nem lesz ezután. Egyébként is sok nő óvatos, lehet ilyen utcás dolognál még akkor is leráz, ha amúgy tetszenél neki.
2021. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
A kulsore vonzasban az sem art, ha latszik rajtad hogy nem vagy csoro. Millios ora (vagy a replikaja), meno ruhak, stb. (fogkovemet is swarowskibol raktak...)
2021. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Odafigyelsz nyelvtan órán is, megtanulsz értelmesen fogalmazni, szótagolni, kicsit képzed még magad ha nem vagy már tanköteles.
2021. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy bogár.
2021. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!