Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányadik találkozás alkalmával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik találkozás alkalmával tehetem magamévá a neten megismert nőt? 40F

Figyelt kérdés
Megismertem egy 17 éves diáklányt, azt hiszi 24 vagyok. Van itt olyan szállás, amit ki lehet venni néhány órára, oda akarom majd elvinni. Állítólag a lakás nélküli prostikat is oda szokták. Ezen a héten találkozunk először.

szept. 2. 20:21
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6+
21 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
De undorító vagy. 🤮
szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
81%
Hihető 🤣
szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
Köszi az esti mesét
szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
68%

egy negyedik tipusú találkozásnál téged fognak magukévá tenni az ufók drága egyetlen barátom, holnap már suli van amúgy feküdj le időben

36f incel

szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted el fog veled menni... Élőben csak levágós hogy nem 24 vagy.
szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
93%

Elég gerinctelen hozzáállás - de mit várunk tőled...

Szerintem nem kéred te a mi tanácsunkat, úgyis eldöntötted, elsőre meg fogod fektetni, amint csak van rá mód.

Teszel arra, mit mondanak neked itt, vagy mennyire egy gerinctelen hozzáállás, amit tanúsítasz...


Nem értem, minek játszod itt a műbalhét, mintha kicsit is érdekelne, mit gondolnak itt egyesek.

szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
92%
Nem viszed te sehova. Meglát és elszalad. Már amennyiben nem fantázia az egész kérdés :D
szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
86%
Kimaradt a szavazásnál a "soha" opció. Én erre szavazok🔘
szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%
mi az a 17 éves lánynak nincs öntudata (?) hogy csak úgy meg lehet fektetni mint egy guminőt, az is érdekes, azért mert fiatal ok hogy befolyásolható de talán nem egy lapát sóder szintjén van agyilag...
szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 Senior Séf ***** válasza:
95%
Őszintén remélem, hogy kamu.
szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!