Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mik azok az okok, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik azok az okok, ami miatt még esélyt sem kap a férfi ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
aug. 28. 10:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem jön be a hapsi. Nyilván.
aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%
Elég sok oka lehet; külsőleg nagyon nem vonz, nem volt szimpatikus, ahogyan kezdeményezett, más kiszemeltem van, és lehetne még sorolni.
aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
83%

Nem tetszik külsőre, a stílusa/viselkedése taszító, olyan helyzetben közelít meg (óránként egy buszom van, és oda rohanva akar leállítani) ahol nem tudok vele foglalkozni, vagy egyszerűen olyan mentális állapotban vagyok hogy mindenki rakja a valagába és hagyjon engem békén. Vagy ha azt érzem rajta, hogy fuck boy.

Nem tartozunk senkinek semmivel, eséllyel sem

aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%

Figyi, férfiként írok, de ehhez nem kell nőnek lenni, hogy tudd. Egyszerűbb ez a dolog, mint ahogy gondolod.

Nem jön be nekik. Külső vagy belső tulajdonságok miatt? Tök mindegy.

Ha nincs egy minimális vonzalom se a másik iránt, akkor minek vesztegetné rá egy nő az idejét? Mi pasik se adunk esélyt olyan nőnek aki nem tetszik külsőre, vagy taszít a személyisége. Innentől kezdve pedig embere válogatja, hogy neki mi tetszik, ő mit iskeresne, mit tart vonzónak, mi az amire szüksége lenne már az elején...

aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Például az nagy baj, ha még az anyjával lakik? De van terve elköltözni?
aug. 28. 10:57
 6/37 anonim ***** válasza:
56%
Mert alapból nem adok esélyt senkinek. Az esély szó azt feltételezi, hogy ő akar engem, én nem akarom őt, de "le kéne ereszkednem" hozzá, és kegyből ismerkedni. Ilyen nincs. Azzal ismerkedem, akivel ismerkedni akarunk egymással.
aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
37%

És valaki le meri írni, hogy nem számít a külső, csak bitang jó személyiség kell…. rengeteg kérdés alatt olvastam ezt itt, 100%-ot kaptak ezek a válaszok. Vicc.


Jó külső & sok pénz. Plusz nem baj, ha mellette érdekes is vagy a nő számára férfiként és nem csak otthon punnyadsz. Ez csodákra képes.

aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
74%

Külső- vagy belső tulajdonság.


Legutóbb egy olyan férfit utasítottam el, aki annyira izzadós már alapjáraton is (szerintem betegség), hogy egyszerűen már a gondolat is taszított, hogy meg kellene ölelnem. Na mármost, ha kapcsolatról beszélünk, akkor annak a szex is fontos része, ahhoz meg hozzá kell érni.


Egy másikat meg azért, mert másnak kifejtette és visszajutott hozzám, hogy neki azért kell idősebb, gyerekes nő párnak (7 évvel vagyok idősebb, mint ő), mert el akarja magát tartatni, mint többedik gyerek, hogy ő csak a hobbijának tudjon élni anyagi szinten.

aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
77%

#7

Éééééés így találhatsz magadnak egy hülye p*csát, akinek csak a pénzed és a külsőd kell, nem pedig te! :D Nem értem milyen nőket ismertek ti? Ismertek egyáltalán nőket?

Volt egy matchem tinderen, csinos, cuki csajszi. Szóba jött a munkahely is, de én munkanélküli voltam. Tudjátok mit mondott??? :D Hogy persze, most nincs munkám, de ne keseredjek el, majd lesz, ez nem gond. Ennyit arról, hogy a nők pénzéhes libák... Egy jó személyiséggel és közepes külsővel minden férfi számára elérhető a nők kb. 60-70%-a. Az igazi, normális nőket nem az érdekli, hogy mennyi pénzed van, nem az érdekli őket, hogy van-e kockahasad, tökéletes-e a tested, qrvára jóképű vagy-e stb... Az igazi nő egy férfit akar. Bármennyire is számít a külső, nem kell a top 10% pasiba tartoznod, elég ha vonzódik hozzád a külsőd alapján. A nők többsége pedig nemcsak a kigyúrt, kockahasú, juuuj de jóképű csávókhoz tud vonzódni. Belső tulajdonságokban pedig még továbbra is borzasztóan alulértékelt a humor, kreativitás, fantázia, intelligencia, alkalmazkodó képesség, fejlett kommunikációs készség. De nem a nők által alulértékelt, ők imádják ha meg vannak benned ezek :D Ti pasik hiszitek azt, hogy csak a külső és az anyagi helyzet számít, ezért meg se próbáljátok fejleszteni az imént felsorolt skilleket....

aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
33%

#7


Ha a külsőd nem jön be a nőnek, akkor el sem jutsz addig, hogy a humorodat villogtathasd neki. :)

aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!