Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mik azok az okok, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik azok az okok, ami miatt még esélyt sem kap a férfi ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
aug. 28. 10:33
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
29-es: az hogy kire verem totál irreleváns. Attól még a valóság máshogy működik. Tudom hogy nem a legjobb csajoknál érdemes próbálkozni, mert én sem vagyok egy túl jó pasi (enyhén szólva sem).
aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 csókszűzincel ***** válasza:
9%
Akárhogy is, soha nem fogok ingyen nővel szexelni.
aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
56%

Nem a saját szintjükön keresgélnek a pasik ez a baj.

Amikor meg végre van egy nő aki találkozik is, akkor jön a sz@revőség elő.

Hát inkább vagyok egyedül mint olyannal akin látni hogy sajnál tőlem mindent és retteg hogy nehogy fizetnie kelljen egy üdítőt.

Akkor elmegyek barátnőkkel programozni!!!

szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ha dohányzik.
szept. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
90%

Full szerelmes voltam az exembe, de végül 9 hónap alatt elérte hogy megutáljam és teljesen kiábránduljak.

Nekem mindig azt mondta nincs pénze meg milyen nehéz neki.

De másokkal eljárt moziba , wellnesezni, pizzázni, nekem egy szelet csokoládét nem adott , nem hívott meg egy kávéra sem.

Na onnantól kezdtem úgy szelektálni a pasikat hogy irigy sz@rrágó, vagy nagyvonalú.

Az életben többé nem állok le olyannal aki nem képes egy egészséges randit sem összehozni és üres kézzel jön.

Maximum egyszer teheti meg, aztán viszlát.

szept. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

#35: Azért a szarrágó és a nagyvonalú köz is van férfi és az a normális. De sajnos valóban nehéz a középút. Sok pasi van, aki tényleg elkövet mindent, hogy ne neki kelljen fizetni, vagy kiszámolja fillérre, hogy kinek mi a része, de a másik oldalt is ott van az, hogy sok nő meg kihasználja a pasit, ha az nagyvonalú. Nekem az életben voltak jobb és rosszabb időszakok is anyagilag, sajnos engem is kihasznált az exnejem, és aztán amikor beütütt a krach, akkor persze még a maradékot is el akarta szedni. Utána randiztam, természetes volt, hogy meghívom a hölgyet a randin, de ha azt láttam volna, hogy visszaél vele, vagy nagylábon akar élni az én pénzemből, elvárás lett volna, hogy nagyvonalú legyek, akkor nem lett volna folytatás. Most a feleségem picit jobban keres, viszont az én lakásomban élünk, neki nincs lakása. A költségeket megosztjuk, de nem fillérre, csak úgy körülbelül. De mindkettőnknek van külön pénze, így nincs vita abból, ha valaki olyat akar, amit a másik nem.

A te esetedben inkább az volt a baj, hogy nem volt őszinte veled, becsapott, hogy nincs pénze, miközben volt és lényegében ő használt ki téged. De emiatt ne általánosíts, és ne csak a két szélsőséget lásd.

szept. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
90%

Engem nem érdekelt volna ha tényleg igaz hogy szegény.

Még ő mondta hogy az anyagiak miatt nem tudunk sajnos összeköltözni.

Én belementem volna, nem zavart hogy nincs pénze..

Mindegy aztán elhagytam mert ment wellnesezni és nem hívott, csak elújságolta.

szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!