Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 35 év körüli nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 35 év körüli nők! Nem féltek tőle, hogy úgy fogtok járni mint Kunhalmi Ágnes?

Figyelt kérdés

Még 33 évesen mondta, hogy minimum 2 gyereket szeretne. Most 41 éves és nincs még gyereke, lehet párja sincs.


Bár lehet, hogy ez is csak egy választási hazugság volt és soha nem is akart gyereket, csak azt hitte ezzel szimpatikusabbnak fog tűnni az emberek előtt.



aug. 26. 18:07
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Ígérem ezzel befejezem.


#40


Először is a feltevés az volt, hogyha nem akarna szülni. Úgy persze elképesztően könnyű örülni és tapsolni, ha pontosan úgy akarja élni az életét, ami tökéletesen megegyezik a te értékrendeddel, na de akkor mi lenne, ha mégis inkább úgy döntene, hogy mégsem, mert más dolgok fontosabbak neki (pl a munkája, de lehet bármi más).

Bármikor dönthet úgy, hiszen ez nem egy parancsra teljesítendő feladat, hogy már pedig kötelező szülni. Ahogy eldönthette, hogy fogorvos szeretne lenni, ugyanúgy eldönthetjük mindannyian, hogy szeretnénk-e szülők lenni, vagy sem.

Ha a gyerek az életét másképp szeretné élni, mint ami a szülő elképzelése, ott látszik meg igazán, hogy mennyire jó szülő, a szülő...Mennyire önzetlen, mennyire feltétel nélküli a szeretet, ugye.

Vicces, hogy pont én a gyermektelen feszegetem ezeket a kérdéseket, dehát sokszor megállapítjuk, hogy sokan úgy lesznek szülők, hogy ezekbe bele sem gondolnak, fel sem mérik, hogy alkalmasak-e rá, csak hát ösztönlényként szaporodoknak bele a világba, mert azt "kell".


"Tiszteletet tanultam tőlük, ugyanis már gyerekként rájöttem hogy teljesen mindegy hogy valaki 80 éves, ő akkor is az a férfi vagy nő, aki anno az ereje teljében volt és tette a dolgát, vagy ő az a kisgyerek, akit csodáltak a felnőttek."


Na ez a mondatod a legfontosabb, és pontosan ez az, amit a magadfajtáknál sosem értettem. Imádjátok a gyerekeket igaz? Családbarát gondolkodás meg minden. Akkor kérdezem én, hogy a tudatosan gyermektelen felnőtt embert, aki egykoron gyerek volt, miért nem tudod tisztelni? Mindannyian voltunk gyerekek.

Hihetetlen hogy van egy emberi életút, és a gyerek korszakban ő az isten, majd ugyanaz az ember felnőttként, aki meghozott egy személyes döntést az életében, ami a te életedre nincs hatással, másoknak nem árt vele, már egy utolsó, pusztulnivaló sz@rházi , aki meg is érdemli, hogy kihaljanak a génjei, mint ahogy fentebb írtad. Jó hogy már nem a halálát kívánod.

Mondanád ezt egy csillogó szemű, szőke hajú copfos óvodás kislánynak? Na ugye...pedig én ugyanaz az ember vagyok, csak különböző életkorokban. Mindössze annyi a bűnöm, hogy másként akarok élni, mint ahogy te.

Azokról tényleg elhiszem, hogy szeretik a gyerekeket, akik a felnőttekhez is normálisan állnak toleranciával, megértéssel, a személyes döntéseik elfogadásával. Ez lenne a normális...nem az, hogy az életkoruk alapján szelektálod az embereket. Amíg gyerek vagy, addig egy tünemény vagy, felnőttként meg, ha nem értek egyet veled, kb rohadjál meg. Tök logikus nem?

Zárásként pedig:

Bánki György: A legnagyszerűbb könyv a nárcizmusról

"A Földön lassan nyolcmilliárdan leszünk a könyv írásának idején, ami imittamott már kényelmetlennek tűnik, de például a kihalás veszélyéről kántáló nemzetféltőt, aki az emberségét nem tudja egyensúlyban tartani a népe iránti látszólag heves elkötelezettségével, nem ez fogja izgatni, hanem hogy az ő egységesnek képzelt közössége kicsit se fogyjon. A „látszólag heves elkötelezettség” alatt azt értem, hogy a zászlót lengető nacionalista a vele egy nemzetbe tartozók jelentős részét gyakran szívből utálja, akár varjú a rohadt tököt. Sokkal kevésbé bírja a saját közösségét, mint a kevésbé túlfűtött honfitársai. Paradox dolog, hogy ugyanakkor szaporodásra szeretné ösztönözni őket."


Viktor Frankl Az Élet Értelméről : “Még egy kérdést kellene érintenünk ennek kapcsán: ha egy emberélet nem folytatódik utódaiban, vajon az már önmagában is értelmetlenné tenné az érintett életét? Erre így válaszolhatunk: vagy van értelme az életnek, minden egyes életnek – akkor azt abban az esetben is megőrzi, ha nincsenek utódai, ha nem nyilvánul meg ebben a – mellesleg, messzemenően illuzórikus – biológiai „halhatatlanságban”. Vagy pedig az individuális létnek, az egyes ember életének nincs értelme, akkor csupán azáltal soha nem kaphatna értelmet, hogy szaporodással igyekszik megőrizni magát az „örökkévalóság” számára. Mert az maga is értelmetlen, ha valami értelmetlent akarunk továbbörökíteni.”

aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
#29: Németországban is nagyon alacsony a szaporodási kedv, meg úgy nyugaton általában. Éppen, hogy a szegény országokban szeretnek szaporodni az emberek. Amíg a szovjet katonák itt állomásoztak, a magyarok hozzáállása sokkal jobb volt.
aug. 27. 17:14
 43/46 anonim ***** válasza:
82%

Na gyerekek, csak hogy mindenki lássa, hogy milyen is nálunk a Nagy MAGYAR Szent Családapa...előkerestem nektek 40-es válaszolónk titkos életét. Csak hogy lássa mindenki az összképet. 99%-ban biztos vagyok benne, hogy ő az...ezek a kisregények a saját maga fényezéséről, az életkora, a segítőkészsége :D, a 2,5 pipa, ahogy a számokkal hivatkozik, ez ő!

A legbetegebb elme ezen az oldalon, csak olvassátok el miket művel. És ez mer a feleségére, meg a lányára, a csodálatos házasságára, és családi életére hivatkozni.

Ilyen a tipikus magyar konzervatív családapa. Előre szólok, nagyon nagyon beteg a pali, szóval készüljetek fel.

Válaszok: 8, 10, 12, 14, ami igazán lényeges: 17, 19, 23, 34, 38, 40

Tipikus beteg nárcisztikus, pszichopata


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Őszintén sajnálom a családját, hogy ez jutott nekik :(

aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Én végiolvastam, régebben beszéltem is vele párszor. Azért privátban elég emberi volt, az bántotta hogy nem kap egyáltalán szeretetet otthon, a szülei is állandó elvárásokat támasztottak vele régen. Pszichésen sérült, mondtam is neki hogy beszéljen szakemberrel.
aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
sajnálom az élethelyzetét, de amit tegnap itt leművelt, az tényleg felháborító volt. Ez nem jogosítja fel, hogy másokat bántson, a személyes döntései miatt, illetve hogy az alapján tartson értékesnek egy embert, hogy az szaporodott-e vagy sem.
aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Szerintem ő sem bánkódik emiatt, csak a média mindenkinek a szájába adja, hogy ő amúgy vágyuj az anyaságra. Kényszeres minden interjúba bele tenni a gyerek témát és erre muszáj mindenkinek diplomatikus választ adni, hogy majd eljön az ideje blabla. Aki ki meri jelenteni, hogy ő nem vágyott rá soha és más céljai vannak, azt rögtön betámadják, hogy már pedig neki gyereket kell akarnia. Nálam pl nagyon ellentétes hatást vált ez ki, igaz alapból sem volt soha egy szemernyi vágyam se, hogy gyerekem legyen...de ez az erőszakos szaporító kampány csak még jobban megerősít abban, hogy nekem erre nincs szükségem. Sose voltam birka és mentem a tömeg után, mindig inkább àtgondoltam,hogy a saját helyzetemben mi a legjobb döntés.

Nyilván van, aki az anyaságban teljesedik ki és mindig is erre vágyott, azzal sincs gond, csak fogadjuk el egymást.

aug. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!