Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 35 év körüli nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 35 év körüli nők! Nem féltek tőle, hogy úgy fogtok járni mint Kunhalmi Ágnes?

Figyelt kérdés

Még 33 évesen mondta, hogy minimum 2 gyereket szeretne. Most 41 éves és nincs még gyereke, lehet párja sincs.


Bár lehet, hogy ez is csak egy választási hazugság volt és soha nem is akart gyereket, csak azt hitte ezzel szimpatikusabbnak fog tűnni az emberek előtt.



aug. 26. 18:07
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
88%

Nem,én attól sokkal jobban féltem, hogy valami félhülyének lebabàzzak egy putriba és negyven évesen hatvannak nézzek ki egy Tescos-szatyornyi egzisztenciával a hàtam mögött.

Szerencsére egyik sem valósult meg...😉😀

aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

biztos nem kapta meg CSOK-ot

amúgymeg mongyon le

aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon mindenki folyamatosan hazudik. Társkeresőkön nagyon kevés 30 év feletti nőnél van kiírva, hogy nem akar gyereket. Az a jellemző, hogy vagy van már gyerekük vagy akarnak. Aki nem akar, azoknak a 90%-a alsókategóriás, ők maguk is tudják, hogy senki nem lenne olyan hülye, hogy teherbe ejtse őket.
aug. 26. 19:49
 14/46 anonim ***** válasza:
19%

Azért az sokmindent elárul, hogy a nők nem akarnak félhülyéknek szülni. Én csak azt kérdezem, miért álltok le félhülyékkel?


Kunhalmit meg az agyat egy lapon említeni vétek.

Amit lerendezett a politikai színpadon, az még a legliberálisabb nézetek szerint is hazaárulás volt. Aztán szépen oda került ahova való. 😊


A gyerek kérdést meg mindenki döntse el maga a saját démonai szerint.

aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
13 Ja, Nagykanizsán biztos.
aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

13, hát igen, azok a tudatosan gyermektelen alsókategóriás nők...

[link]

aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
#16: Köszi a linket! Mind a 17 nő csúnya.
aug. 26. 20:08
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
na küldjél csak képet incelkém, meglátom, hogy te mennyire vagy felsőkategóriás 🤮🤮🤮
aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
71%
Én gyerekkorom óta tudtam, hogy sosem akarok majd gyereket. Azóta sem változott.
aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
14%

Kunhalmi mindig szomika. Lehet, hogy ezért?!


Amúgy pedig ORBÁN VIKTOR HIBÁJA, hogy nincs neki. Ajvé.

aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!