Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 35 év körüli nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 35 év körüli nők! Nem féltek tőle, hogy úgy fogtok járni mint Kunhalmi Ágnes?

Figyelt kérdés

Még 33 évesen mondta, hogy minimum 2 gyereket szeretne. Most 41 éves és nincs még gyereke, lehet párja sincs.


Bár lehet, hogy ez is csak egy választási hazugság volt és soha nem is akart gyereket, csak azt hitte ezzel szimpatikusabbnak fog tűnni az emberek előtt.



aug. 26. 18:07
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
33%

"A felsőkategóriás nőknek viszont szinte mindig születik gyerekük."


Jó, nekem hetero nőként alapból nem létezik vonzó nő, de aki szült, az nem felsőkategóriás. (Aki apucika, az sem.) Azoknak annyi.


Mint az Alienben, kiszakad belőled egy másik ember, onnantól nem tudom, hogy lehet bárki is felsőkategóriás.


Vagy te izgulsz a MILFekre? Nevelőapuci akarsz lenni?

aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
60%

#26 kérdező szerintem egyetlen nő sem fog a kardjába dőlni attól, ha te az alsó kategóriába sorolod be őket. Inkább vicces, ahogy próbálod győzködni önmagadat, hogy a nők, akik elutasítanának, biztosan amúgyis csúnyák.


Az viszont elég durva, hogy a logikus, észszerű gondolkodás képessége mennyire hiányzik belőled. Komolyan érdekelne már, hogy mit dolgozol a való életben, mert el nem tudom képzelni, hogy ennyi ésszel milyen pozíciókba vehetik fel az embert. Még egyszerű fizikai munkát se bíznék rád, mert kárt teszel önmagadban

aug. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
36%
31. Nem baj, a beteg elméd veled együtt a sírba száll, meg a kis buborékvilágod. Nem hinném hogy veszteség éri ezzel az emberiséget. 😃
aug. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
12%
30. Minden élőlény alapvető feladata az faj és az önfenntartás. Ha neked ez nem megy az nem baj, de ha szembe mész az autópályán, nem a szembejövőkkel van a baj! Ja, nekem van gyerekem és Magyarországon élek. Húha, kemény mi?!
aug. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

#34 Már eleve, aki azzal kezdi az érvelését, hogy "mindenki", vagy "senki" lehet sejteni, hogy korlátolt, tudatlan proli az illető alacsony EQ-val.

"Feladata???" Hol van ez leírva, ki adta ki ezt a feladatot?

Ja, hogy én még azt hittem hogy önálló akarattal rendelkező gondolkodó lények vagyunk, és azért emelkedtünk ki az állatvilágból, mert nem az ösztönök, hanem a saját tudatos döntéseink alapján cselekszünk.

"Ha neked ez nem megy" .... Hát már ne is haragudj, de a gumi nélküli b@szásra miért is vagy annyira büszke? Mert gyakorlatilag ennyit tettél azért, hogy kipipálhasd, hogy szaporodtál. Tiszta haszon az emberiségre nézve, hogy pont egy 1 bites tette ezt. Sokat hozzá tettél az életünkhöz, nem mondom...

aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
0%

35. Okoska. Te még ahhoz is kevés vagy minden téren, hogy a kutyaszart lekapard a cipőm talpáról. Pont az olyan véglényeknek bizonygassak bármit is mint te? El vagy te tévedve, nagyjából hozod a 21. század konzumidióta selejt szintet, de legalább büszke vagy rá, ez is valami.


Mondok még valamit! A gumi nélküli dugáson eredménye a lányom, aki egyetemre jár, véletlenül pont fogorvos lesz. Emellett állatmenhelyen önkéntesként dolgozik szabadidejében. Én a felmenőim örökségét viszem tovább, két szakma másodállásban(asztalos, szobrász), főállásban meg majdnem 30 évtizede embereket mentek. Diplomásan, több nyelvet beszélek, a munkám miatt a fél világot beutaztam, láttam már majdnem mindent. A környezetem elismer, szeret. A munkáim elég sok helyen ott vannak a világban, kaptam és kapik elég elismerést szeretetet. Magyarországon élek, itt van a családom, mindenki szereti, tiszteli a másikat. A gumi nélküli dugásom eredménye(ahogy nevezted), ugyancsak embereken fog segíteni.


Kicsi fiú! Majd ha te is leteszel valamit az asztalra, gyere vissza, meghallgatlak! Várj, még nincs vége!


52 évesen folyamatosan képzem magam, évente 1x biztosan részt veszek külföldi missziókban. A kondicionális állapotom tökéletes, heti 5x edzek, súlyzós, kardió és nyújtás. Nulla káros szenvedély. A családomra, feleségemre, lányomra vigyázok fizikálisan és érzelmileg.


Szóval még mielőtt játszod itt nekem az agyad, nézd meg mekkora a kabát, mert most ez rád nagy!


Innentől kezdve ez a verbális keménykedésed, pszichológiai csípődobási kísérleteid meg súlytalanok. Te beszélsz nekem? Te lennél a férfi? Itt nyomod a marhaságaidat, mert egy pisis kusgyerek vagy, aki bem tud és nem mer felelősséget vállalni egy nőért, egy családért! Nem kötelező dolgok ezek, de ne állítsd már azt be, hogy a te szemléleted az előremutató!


Én megértelek, ilyen beszari hulyegyerek mentalitással neked csak a saját kényelmed legyen a fontos, meg hogy egy anonym fórumon játszd a tökös gyereket. Nem vagyok agresszív pali, de ha életben ezt a szöveget amit eddig lenyomtál előadtad volna, ott törtelek volna ketté, ahol a legvastagabb vagy. Ebben meg ne kételkedj!


A szájkaratét is fejezd be, mert az üres okoskodásod már unalmas, az én világomban a cselekedetet, az elért sikereket, az emberekhez való hozzáállást értékelik.


Nem vagyok a cimborád, nem vagyunk egy súlycsoport sem, bár ennél a pontnál sem én döntöttem el a kategóriádat, te áraztad be önmagad.


Zárásként meg még annyit, hogy próbálkozhat az ici-pici egód, de én baromira jól érzem magam a családom körében, élvezem az életem, a gumi nélküli dugásom eredménye meg üzeni hogy nőlj fel, nem haragszik rád, ellenben feldobtad a napját! 👍 A feleségem is puszil! 😘 Tudod, nálunk ilyen az élet, mindez ezen a csúnya Magyarországon. Akarat, kitartás és célok. Ezekhez a fogalmakhoz ajánlom az értelmező szótárat. 🧐

aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
86%

36, egyrészt nő vagyok...mivel a kérdés és néhány komment is a gyermektelen nőkbe áll be, nem tudom honnan vetted, hogy férfi lennék...Ha az lennék valószínűleg könnyelműbben szaporodnék te vén farok, hiszen a gyereknevelés 99%-a a nőkre hárul, a nők esnek ki a munkájukból, az ő testük változik meg.

Minden, amit itt felhoztál teljesen mindegy a kőkonzervatív, begyepesedett, káros tudatlan gondolkodásod szempontjából... Azaz nem ellensúlyozza, mert a puszta tény, hogy ezzel a szellemmel létezel, káros.

Egyébként így az életkorodból kifolyólag...nem te vagy véletlenül az a házas faszi aki évek óta itt sírja tele az oldalt, hogy szeretőzni akar, de nem talál, meg nem akar vele szexelni a felesége? A stílusod, és néhány infó nagyon erre utal.

Ez is mekkora tendencia, hogy azok akik a család szentségéről papolnak jellemzően félrek...ró sz@rháziak, közben az asszonynak halvány fogalma sincs a titkos életéről, viszi a háztartást és gyereket nevel, mert hát az ilyen típusok szerint ez a dolga.

Jaj én is dobálózhatnék, hogy miket értem el, mivel foglalkozok, ráadásul nőként, egy olyan országban, ahol lassan indiai színvonal lesz a nők helyzetét nézve, de erre nincs szükségem, mert az önbizalmam, önértékelésem nyilván nem az fogja meghatározni, hogy néhány középkorú konzervatív, jobbos impotens lóphaszjóska mit gondol.

aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
35 éves vagyok, még nem jött el bennem az anyai ösztön, valószínűleg soha nem is jön el. Ezért jelenleg nem félek. Nyilván akkor elgondolkodnék a dolgokon, ha akarnék gyereket és nem lenne olyan párom, aki szintén akar. Ettől függetlenül amúgy pl. unokatesóm 40+-osan szült egészséges gyereket, és az ő helyében tényleg ez volt a jó döntés... korábban voltak komoly kapcsolatai, de vagy kiderült, hogy a férfi áltatta és tologatta a gyerekvállalást, vagy hülyeség lett volna ABBA a kapcsolatba gyereket vállalni, vagy nem passzoltak össze eléggé. Ilyenkor jobb, ha kivár vki.
aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
75%

mellesleg 36, ismét önellentmondásba keveredtél...hiszen ezek szerint akkor a saját lányod értékét is az határozza meg, hogy szaporodott-e, vagy akar-e. Ebből kifolyólag teljesen mindegy, hogy mi a munkája, hogy hány embernek segít, hiszen az a lényeg, hogy hányat szült, nem? Önmagaként, a puszta létezéséért, mint ember, már nem is lehet értékes számodra, ha nem hozza az elvárásokat.

És szemernyi kétségem sincs afelől, hogyha esetleg azt választaná, hogy ő a hivatásának él, és nem szeretne gyereket, ez az óriási atyai büszkeség abban a pillanatban véget érne, hiszen nem teljesíti a fő feladatát.

Álszent vagy és korlátolt, ebből is látszik. Sőt ezek szerint nem tudod mi a feltétel nélküli szeretet.

aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
0%

37-39. Okoska! Megkérdezem, de meleges választ sejtve, szóval téged nem nevelt meg senki? Gondolok itt a negatív személyeskedő stílusodra. Bizányora te vagy a világ közepe, a szuper nő! Leírhatsz ahogyan csak akarsz, engem a környezetem szeret és tisztel. Már nem azért mert verem magam valamire, hanem mert értéket képviselek és adok. Semmi bajom a nőkkel, szeretjük egymás társaságát, sőt, nagyon kivételesnek tartanak. Azt sem tudom hogy kit vagy milyen hapsit akarsz már rám húzni, hogy én szeretőzni akarok. Sosem akartam, sosem léptem félre, monogám vagyok. Meg miért is tenném? Vén phasz? Két dolog van itt is! Ezt a kort meg kell élni, minőségben, és idáig le is kell tenni valamit. A másik meg hogy az idővel dobálózni rossz karma! Elszalad az az idő gyorsan, aztán pont azt fogod kapni, amit te adtál vagy gondoltál az idősekről.


Konzervatív lennék? Én gyerekkoromban imádtam idősekkel beszélgetni, nagyon érdekelt hogy ők hogy éltek, mit és hogyan csináltak. Elég sok olyan dolgot szívtam magamba, amivel időt, energiát takarítottam meg. Tiszteletet tanultam tőlük, ugyanis már gyerekként rájöttem hogy teljesen mindegy hogy valaki 80 éves, ő akkor is az a férfi vagy nő, aki anno az ereje teljében volt és tette a dolgát, vagy ő az a kisgyerek, akit csodáltak a felnőttek. Kor? Mit is jelent az? Vagy megtanultam hogy mielőtt elültetünk egy magot, elő kell készíteni a talajt, majd később gondozni, ápolni kell a fejlődő növényt hogy az bőséges termést hozzon. Aztán az sem mindegy milyen magot ültetünk. Ez igaz ám mindenre... Tudod, azok a buta öregek meg a konzervatív begyepesedett tapasztalatok...


Aztán én dolgozram kőkemény munkát szinte fillérekért. Nem véletlenül.


Ha már bele keverted a lányom. Ő is ezt látta, teljesen egészséges a pszichéje. Semmire nem volt kényszerítve, vannak szemei, ő egy jó példát látott. Apa szereti anyát, segítenek egymásnak, apa mindent megtesz a családjáért, anya odafigyel apára, apa negöleli anyát, apa vicces, apa érdekes dolgokat mutat és tanít. Apa és anya szereti a természetet, a család jár túrázni, evezni. Apa vagány, apa szava olyan, amiért felelősséget vállal. Apa és anya képzi magát, apa és anya nem dohányzik, nem iszik, nem drogozik. Apa és anya olvas, tanfolyamokat végeznek, spirtolnak, egészségesen élnek. Apának és anyának van kertje, nem félnek kétkezi munkát végezni, holott mindkettő vezető. Apa és anya támogatja mindenben a lányát, legyen az sport, művészet, hobbi vagy komoly dolog.


Mit ad Isten, ez a lány ugyanúgy majd családot akar, normális férfit keres(és talál), a látott értékrend segíti az életét. Hejjj ezek a fránya konzervatív dolgok csupa negatív hozadékokkal terhelik őt(is).


Annyira rossz amit csinálok, tényleg most hogy mondod!


Egyébként csak azért írtam le ezeket hogy megmutassam ezen az oldalon, hogy bizony van élet az alkoholista családokon kívül is, vannak értékes szülők, vannak támogató szülők, vannak lányok akik megválogatják több szempontból is hogy milyen fiúval állnak le. Ezek valójában elviselhetetlenül rossz dolgot.


Szóval próbálkozhatsz lejáratni szóban, ami mellettem van és mögöttem, na meg előttem, mint egy atomvillanás úgy elmossa az üres szavaid... és ja, örülök hogy fehér holló vagyok! 😊


Szóval csak nyugodtan, keress az írásomban logikai csapdákat, buktatókat, próbálj beszólogatni, tényleg csak nyugodtan. Erre is tudnék mit írni, de neked hasznos tanácsot felesleges adni, hiszen te vagy a modern, liberális, haladó gondolkodású sikeres nő. Végül is ez jó hír, ennek most tényleg örülök.


Az obszcén személyeskedésedre meg nem reagálok, ezért elnézésedet kérem!

aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!