Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 35 év körüli nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 35 év körüli nők! Nem féltek tőle, hogy úgy fogtok járni mint Kunhalmi Ágnes?

Figyelt kérdés

Még 33 évesen mondta, hogy minimum 2 gyereket szeretne. Most 41 éves és nincs még gyereke, lehet párja sincs.


Bár lehet, hogy ez is csak egy választási hazugság volt és soha nem is akart gyereket, csak azt hitte ezzel szimpatikusabbnak fog tűnni az emberek előtt.



aug. 26. 18:07
A kérdező szavazást indított:
Van már gyerekem az előző kapcsolatomból.
Nem akarok gyereket.
Akarok gyereket, de félek tőle, hogy kifutok az időből.
Akarok gyereket, lazán összehozok néhányat, amikor majd úgy tartja kedvem.
36 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
13%

En csak amnyit lattam belolr eddog hogy öltözködési haj ekszer stilusban utánozza az amerikai nahyfejeket. Semmilyen saját egyénisége nincs.


Pl a gömbfülbevalo is

[link]


A ruha haj stb


Egy copy az egesz nő mindenhonnan

aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk jobb is hogy kunhalmi nem szaporodik tovább, ez megnyugtató a jövőre nézve!
aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
78%
Azt se tudom, ki ez a nő, tehát politikailag semleges a válaszom. Ezek szerint annak a nőnek van esze. Nem talált megfelelő partnert, így egy instabil kapcsolatba inkább nem szült. Bárcsak több embernek lenne ennyi agya👏🏻
aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
73%

35 éves vagyok. Remélem, hogy úgy járok mint Kunhalmi Ágnes a gyerek témát illetően! :) Szerencsés nő. Szerintem csak kampányszöveg volt, amit 33 éves korában mondott...

Istenem, mintha akkora veszteség lenne, hogy nincs gyereked.😅 Nem tudom mikor ébrednek fel azok a férfiak, akiknek tényleg ez volt az egyetlen és utolsó esélye, hogy egy nő lehorgonyozzon mellettük, merthogy ketyeg a "biológiai órája" (jujujj) és talán majd 30 felett bepánikolva lejjebb adja és lehet esélyetek. Már más világot élünk.

Sajnos már ez sem indok, hogy megállapodjunk a fajtáddal... :D

Egyébként te sem akarsz gyereket... Te tudod mit akarsz? Csapdába esett, semmi kilátással nem rendelkező lekötött nőt, öreg korodra házi ápolót, családapa titulus révén némi társadalmi elismerésre szert tenni, mert a szaporodáson kívül az egyéb képességeid ezt nem tennék lehetővé 🤫

aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem még mindig jobb gyerektelenül, mint ott állni kétségbeesetten a gyerekkel, akinek valami nyomi, alkalmatlan csávó az apja.


Nyilván szeretnék családot, de ha nincs alkalmas apajelölt, akkor mi a fenét csináljak.

aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
96%
Inkább lecsúszok a gyerekről, mint hogy olyannal legyen akivel kín a családi élet.
aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
68%
Másfél millió szavazója van
aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom miért hangzik úgy a kérdés,mintha akkora nagy baj lenne, hogy nem szuletik gyerek... komolyan,te ilyen agymosott "szulj még egy magyart"os idióta vagy?


Komolyan amikor meghallok egy gyereket bömbölni meg fejhangon visitozni egy áruházban, hát valahogy nem érzem azt a fene nagy vesztességet, hogy nem vár egy ilyen otthon 😃 szóval,ja. Csatlakozom az előttem szolohoz, hogy már nem az a világ van,ahol a biológiai órájukkal olyan sok nőt lehetne zsarolni

aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
83%
33 vagyok, nem akarok gyereket szóval remélem, hogy úgy járok.
aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Van már gyerekem, sajnálnám ha nem lenne, de nem szültem volna mindenáron csak hogy legyen.
aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!