Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hiánya lenne a valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hiánya lenne a valódi probléma?

Figyelt kérdés

A csapból is az folyik, hogy a nők túl válogatósak. Túl magasan van a léc stb. Hadd osszam meg a tapasztalatom mint egy vidéki, kisvárosi (12 ezer fős) férfi. Nem egyszer fordult elő velem, hogy a környékre leszűkítve (max 15-20 km) a keresést egyetlen egy oldalnyi nő köszönt vissza a képernyőn. Van ahol ez össz-vissz 6 személy, van ahol 10-15. Városra szűkítve legtöbb esetben 0.


Kíváncsiságból megnéztem a férfiakat, hogy mégis milyen "vetélytársakkal" kell felvenni a boxkesztyűt. Hát beszartam... 15, azaz tizenöt oldalnyi férfi létszám! Városra szűkítve is megvan a 10.


Konklúzió? Igen, túl sok férfi jut egy nőre. Viszont az fontosabb tényező, hogy eleve kevés a nők száma. Az említett példából kiindúlva (6 nő), ha korosztály szerint szűrsz, már lefelezted 3-ra. Ha tovább akarnál szűrni (stílus, belső érték, külső megjelenés) már nem is lesz lehetőséged válogatni.


Itt nem arról van szó, hogy végezetül találsz mondjuk 10 nőt, akik majd X vagy Y okokból visszautasítanának, hanem esélyed sincs válogatni. Talán nem túlzás azt mondani, hogy "nem illünk egymáshoz" VS "végképp nem passzolunk" opciókat válogatásnak lehetne nevezni. Szerintem borzasztóan rossz lehetőségeket kínálnak az online társkeresők az ici-pici női létszám miatt és nem feltétlen azért, mert az ember "nem üti meg a szintet" (hiszen odáig el is kell jutni).


aug. 22. 03:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20

Kezdj duci nővel 😊

Szivesen

aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

A #4-re válaszolnék. "Ahha. Abbol a 15 oldalnyi férfiből, 14.5 oldal nős, nagyon nős, baratnős, csóró, anyjával el, nulla ambício."


Tegyük fel van egy csomag Merci Petits-d és a kávés csoki a kedvenced. Tudod hogyha belenyúlsz látatlanban, akkor minimális az esély, hogy pont a kedvencedet húzd ki. Tehát inkább kiöntöd a csomag tartalmát egy tálba. Viszont meg van szabva, hogy mennyit szabad. Csak 15 darabot önthetsz ki maximum. Ezek közt nagy valószínűséggel akad egy kávés is. Ezzel szemben én csak egy darabot önthetek a tálba. Nekem ugyancsak a kávés a kedvencem. Így már érthető?

aug. 22. 18:23
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
22: én nem ez a válaszoló vagyok, de ez az analógia hibás, mert a Merci Petits csomagolásán látszik, hogy melyik kávés, a hazug pasik profilján meg nem látszik, hogy hazugok... szóval egy nő simán elcs.het még több időt is azzal, hogy puhatolózik meg ismerkedik. Lehet, végeredményben még több időt elcs.sz nulla eredménnyek, mint te.
aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!