Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hiánya lenne a valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hiánya lenne a valódi probléma?

Figyelt kérdés

A csapból is az folyik, hogy a nők túl válogatósak. Túl magasan van a léc stb. Hadd osszam meg a tapasztalatom mint egy vidéki, kisvárosi (12 ezer fős) férfi. Nem egyszer fordult elő velem, hogy a környékre leszűkítve (max 15-20 km) a keresést egyetlen egy oldalnyi nő köszönt vissza a képernyőn. Van ahol ez össz-vissz 6 személy, van ahol 10-15. Városra szűkítve legtöbb esetben 0.


Kíváncsiságból megnéztem a férfiakat, hogy mégis milyen "vetélytársakkal" kell felvenni a boxkesztyűt. Hát beszartam... 15, azaz tizenöt oldalnyi férfi létszám! Városra szűkítve is megvan a 10.


Konklúzió? Igen, túl sok férfi jut egy nőre. Viszont az fontosabb tényező, hogy eleve kevés a nők száma. Az említett példából kiindúlva (6 nő), ha korosztály szerint szűrsz, már lefelezted 3-ra. Ha tovább akarnál szűrni (stílus, belső érték, külső megjelenés) már nem is lesz lehetőséged válogatni.


Itt nem arról van szó, hogy végezetül találsz mondjuk 10 nőt, akik majd X vagy Y okokból visszautasítanának, hanem esélyed sincs válogatni. Talán nem túlzás azt mondani, hogy "nem illünk egymáshoz" VS "végképp nem passzolunk" opciókat válogatásnak lehetne nevezni. Szerintem borzasztóan rossz lehetőségeket kínálnak az online társkeresők az ici-pici női létszám miatt és nem feltétlen azért, mert az ember "nem üti meg a szintet" (hiszen odáig el is kell jutni).


aug. 22. 03:42
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Elég hosszúra sikeredett. Lényegében csak annyit akartam kihozni az egészből, hogy csak azért mert felmész online társkeresőre és akad mondjuk 2 nő a környékeden, akik amúgy nem az eseted (és jóval a saját szinted felett vannak), de bepróbálkozol, mert máshol még egy nő sincs, és végül lepattintanak, az nem feltétlen jelenti azt, hogy selejt vagy. Hiszen alapból mást kerestél, nem feltétlen modell alkatot és nem feltétlen azt a személyiséget... de elkönyveled magadnak kudarcnak a történteket és bemagyarázod magadnak, hogy bizony te senkinek sem kellesz. Holott ha lenne több oldalnyi felhozatal, akkor nagyobb valószínűséggel lenne olyan is, akivel passzolnátok.
aug. 22. 03:53
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Az eszedbe se jutott hogy a nők nem online keresik a társukat hanem az életben? Van aki igen, de soha nem annyian mint akik, férfiként, vagy pedig menj ki a való életbe és ismerkedj.
aug. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
Imádom ezeket a felfogású embereket :D kukim van akkor automatikusan nuni jár mellé. :D
aug. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Ahha. Abbol a 15 oldalnyi férfiből, 14.5 oldal nős, nagyon nős, baratnős, csóró, anyjával el, nulla ambício.
aug. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

"Hadd osszam meg a tapasztalatom mint egy vidéki, kisvárosi (12 ezer fős) férfi."

oké, ez mindent megmagyaráz. 12 ezer fős (és annál kisebb) településekről származó nők legnagyobb része két kategóriába sorolható: vagy már lefoglalják a gyerekei, vagy elhúzott egy nagyobb városba.

aug. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Mi a való életben keresünk párt, próbáld ki te is. Nem értem én sem, hogy miért gondoljátok azt, hogy ha van mitek, amit lehet dugni valahova, akkor automatikusan jár a nő.
aug. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
3 & 6! Áruljátok már el hol írtam vagy utaltam rá, hogy nekem jár egy nő? Arról írtam, hogy nincs elég lehetőség válogatni. Kevés a felhozatal. Akik vannak azokkal nem passzolunk, és nagyobb felhozatal = nagyobb esély rátalálni a megfelelő személyre. Engem ne próbáljatok meg beskatulyázni abba a bizonyos kategóriába! Nem vagyok nőgyűlölő és soha nem is voltam. Kikérem magamnak.
aug. 22. 05:59
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

Igen, férfitöbblet van. A szexpartnerkereső oldalakon.


Istenem, és ezek a 30 IQ-s szerencsétlenek akarnak férjek, családfők lenni...

aug. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%
Allae zusammen, kb ugyanannyi férfi, és nő van! Tarskereson, valóban 80-20% az arany. De nehogy azt hidd, hogy mi valogathatunk. Eleve annak a 80%nak a fele az anyjaval él, ami minden jóérzésü, egeszséges nőnél kizáró ok! Maris a fele kiesett, és akkor kb kiegyenlitodnek a szamok
aug. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem nő van kevesebb hanem párkereső nő, online felületen párkereső meg pláne sokkal kevesebb van. El kellene érnetek, hogy a nőknek jobb legyen veletek mint nélkületek élni. Ma egy nőnek egyedül nagyon-nagyon kellemes életet lehet élni ahhoz hasonlítva amit egy férfi mellett kell kínlódnia.
aug. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!