Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzóbb egy egyszerűbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzóbb egy egyszerűbb “szomszédlány” típus sok férfi számára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Biztos fogok kapni támadó megjegyzéseket mert irigy vagyok, felszínes stb., lehet van is benne valami, most nem ez a lényeg. Őszintén érdekelne hogy mi a titka az alábbi nőtípusnak és hogyan lehet ezt fejleszteni. Férfiak véleményére is kíváncsi vagyok, nekik mi a vonzó az ilyen nőkben.

Kislányként és tiniként csúnya voltam, ezért felnőtt koromra igyekeztem a maximumot kihozni magamból. A sok sporttal olyan alakot sikerült elérnem amivel elégedett vagyok, a melleim eleve nagyobbak, magas vagyok hosszú vékony lábakkal. A hajam sokáig szőkére festettem, de egy éve már vörös, derékig ér. Sminkelésben már gyakorlott vagyok, ugyanis az arcom az egyetlen amivel nehezen barátkoztam meg, de végül elfogadtam és próbálom abból is kihozni a legjobbat. Az öltözködési stílusom csinos, nőies, abszolút nem kihívó, ízlésesen próbálom hangsúlyozni az alakom. A legtöbbször egyberuhát vagy szoknyát egy felsővel hordok, a cipőim is mind csinosak, a legtöbb magassarkú. Sportcipőt csak edzéshez veszek fel. Ezeket mind azért írtam le, mert biztos kérdezni fogjátok a stílusom, külsőm.

A férfiak megnéznek, vannak próbálkozók, volt is már hosszabb kapcsolatom. De azt érzem mégsem kapok annyi megbecsülést és figyelmet mint az alábbi nő, a “szomszédlány”. Ismerősöm és dolgoztunk is már együtt és bár tényleg kedves, nem értem hogyan tudja így megragadni a férfiak figyelmét, hosszabb távra pláne. Tisztelettel beszélnek vele, igazából lemennek pincsikutyába, nagyon finoman bánnak bele. Pedig a csaj csak simán kedves velük, de ha én vagy más kolléganő viselkedünk így, nem érjük el ezt a hatást. Tőle láthatóan elolvadnak. De miért? Nem bántásból, de alakra sokkal jobb vagyok, ez tény. Vékonyabb a derekam, nagyobb a mellem, kerekebb a fenekem, hosszabb a lábam. Ő ilyen átlagos, nem kövér de nem is jár edzeni, alacsony, kismellű. Sportcipőt visel, farmert vagy rövidgatyát hord meg pólót. Sokszor baseball sapkát is. Barna haja van, kék szemű, ebben is átlagos. Az arca viszont szép, ezt elismerem, kevés sminkkel is. De nem hiszem, hogy csak ennyi lenne. Hiába egyszerű a stílusa mindig megnézik, sőt bámulják a férfiak. Sokan próbálkoznak nála, többen mint nálam. Egyikünk sem kalandozós típus, ebben hasonlítunk. Hiába vagyok nyitott, flörtölök is, nem érem el ezt a hatást. Biztos az önbizalom és a kisugárzás is számít de ezekkel szerintem nincs sok problémám, magabiztos vagyok. Mégis jön egy ilyen egyszerű szomszédlány és lesöpör az asztalról. Sért valahol.

Mit tehetnék? Mi a férfiak véleménye a szomszédlány stílusról? Tényleg tetszik ez nektek? Vagy esetleg ha van itt ilyen nő, megoszthatná a titkát. Hogyan fejleszthetném magam?

31 N (a szomszédlány is kb ennyi)



aug. 15. 10:18
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

#38-as, elolvastam a linkelt kérdést és az összes választ, köszönöm!

Sokáig én is láthatatlan voltam, most előnyösebb külsővel már jobban fel tudom magamra hívni a figyelmet de hiába ha az arc nem legalább átlagos. De nem szeretném ismételni sem magam.

39-es, értékelem és köszönöm a válaszod. Értem mit szeretnél mondani de már annyira megszoktam és meg is szerettem ezt a stílust, ezek nélkül nem érezném magam nőiesnek. Lehet úgy hangzik, mintha ezek nekem mankók lennének… lehet azok is.


Igazából nem azt szeretném, hogy minden férfi nyálcsorgatva bámuljon. Az alakomat ahogy végigmérik látom a tekintetükben a vágyat. De soha nem nem nézett az arcomra úgy senki, ahogy erre a csajra. Elámulva nézik hosszan, akkor is ha a csaj nem néz rájuk éppen, ha meg néha egy pillanatra rájuk is néz, ők mozdulatlanul nézik tovább. Nem a melleit, nem a seggét, nem a lábait, hanem a szemeit meg az arcát. Ez fáj, hogy ilyenben sose lesz részem ha bele is szakadok.

De befejeztem a siránkozást, kiírtam legalább magamból.

aug. 15. 15:34
 42/56 anonim ***** válasza:
91%

"most előnyösebb külsővel már jobban fel tudom magamra hívni a figyelmet"



A ferfiak izlese nem uniformizalt. Neked is megvan a kozonseged, nem kell aggodni.



40F incel

aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
75%

#41 továbbra is azt érzem hogy te rajongótábort akarsz, csak konkrétan az arcodnak, ami saját bevallásod alapján nem a legelőnyösebb. Őszintén szólva, rossz helyen van a fókuszod. Soha nem leszel természetes szépség, meg szupermodell (hacsak nem kockáztatod meg a fullos plasztikát). De miért vágysz erre? Mit gondolsz, mivel lenne több az életed, ha random férfiak néznének vágyakozva az arcodra? Miért akarsz mindenkinek megfelelni külsőre?

Nyugodtan szólj, ha nincs igazam, de én azoknál tapasztaltam ezt leginkább, akik magányosak, és szociálisan kicsit "awkward"-ok, vagyis kínosak. Nem tudnak mély kapcsolatokat kialakítani, kívülállók, és azt hiszik, hogy ha tökéletes külsejük lenne, akkor övék lenne a világ. És erre mondom, hogy rossz helyen van a fókusz. Nem a mennyiség a legfontosabb az emberi kapcsolatoknál, hanem a minőség. Többre mész egy kis maroknyi baráttal, akikkel igazán mély kapcsolatot alakítottál ki, meg egy párral, aki őszintén szeret, mint sok félidegennel, akik nézegetnek. Mert megsúgom, az utóbbi ugyanúgy magányos tud lenni, mivel a felszínes kapcsolatok alapvetően nem kielégítőek. Nyilván kellenek, főleg karrier téren, de az más téma.

aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik pont az, hogy a felületesség, irigység, és rosszindulat nagyon taszító dolgok. Lehet valakinek bomba teste, ha keserű és undok az illető, akkor az összkép rémesen taszító tud lenni.

A másik dolog, hogy amit te eszeveszettül szépnek és tökéletesnek gondolsz, az lehet, hogy nem is az. Igazából - tudom, ezzel nem leszek szimpatikus - a leírásodból nekem egy túl "mű" nő képe rajzolódik ki. Félreértés ne essék, nem azzal van a baj, ha valaki valamijét kicsit kihangsúlyozza, vagy alakítja, de amikor valakinél ez túl nagy mértéket ölt, az már nem vonzó. Festett haj, erős smink, magassarkú, még véletlenül sem valami lazább ruha, egyszerűen túl merev, és túl mesterséges látszatot keltesz. Persze, biztos megnézik a melleidet, meg lehet, hogy elgondolkoznak egy-két numerán, de az emberek többségének nem erre van szüksége, hanem egy társra. Amellett, hogy sokunk szerint maga ez a stílus és kinézet sem a legszebb, jobban érezzük magunkat amellett, aki egyszerűen csak kedves, és jó társ. És persze személy szerint azt mondom, hogy a lazább stílus hatalmas nagy pluszpont.

aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkoztam a válaszokon és neked is köszönöm, 44-es. Igen beismerem irigy vagyok, holott tényleg nem akarom bántani ezt a lányt mert engem sosem bántott.
aug. 16. 13:16
 46/56 anonim ***** válasza:
48%

Tudom, hogy nem ő a mérce, mert ő egy modell, de nézd: bő farmer, pulóver. Átlagos arcú lányok ilyenben fel sem tűnnek, de ennek a nőnek olyan gyönyörű az arca, hogy szerintem mindenki utánafordul.

[link]


Szóval sajnos vagy nem sajnos, de sokat számít az arc.

aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%
#46 ez kiválóan mutatja, hogy mindenkinek mást jelent a szép. Másképp látjuk egymást. Szerintem ez a nő kicsit sem szép a videon. A gyönyörűtől nagyon távol áll az arca, csak ki van sminkelve és kész.
aug. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%

46 ez a nő csak egy műanyag influ


Ha már arról van szó hogy egy igazán gyönyörű nő felvehet egy mackót és egy szürke pulcsit és mindneki tátott szájjal fogja nezni arra itt a példa


[link]

aug. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon szép a 46-os által linkelt nő is, de a 48-as végképp gyönyörű. Az ilyen női arcokat én is bámulnám, nem hogy a férfiak…

Ha már szóba kerültek ezek a linkek illetve valaki itt korábban írta, hogy lehet a szomszédlányt csak én látom szépnek, kerestem egy hozzá nagyon hasonlító női arcot. Ez az alábbi színésznő nagyon emlékeztet rá, ezen a képen kb egy az egyben olyan:

[link]

Minimális smink lehet rajta, de látszik, hogy a vonásai eleve szépek, az egész arca lágy és nőies, nagy szemei vannak.

Igazatok van, hiába vagyok tetőtől talpig csiniben, ő meg farmerben és pólóban, labdába sem rúghatok mellette. A keserűséget megpróbálom elnyomni és örülni annak, ami van.

aug. 17. 13:18
 50/56 anonim ***** válasza:
77%
Na. És akkor a sok roppant okos meg akarja magyarázni nekem, hogy ha sminkelném az (egyébként ronda) arcom, az megoldaná a problémám. Hagyjuk már a fszba. Mikor ilyen nők vannak, mint például a 46., 48., 49. hsz.-okban linkeltek. Utcán, munkahelyen, bárhol. Majd nyilván helyettük velem, Tilda Swinton egy nála is elbszottabb utánzatával fognak leállni, csak egy kis vakolatocska kell. 👏😂
aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!