Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzóbb egy egyszerűbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzóbb egy egyszerűbb “szomszédlány” típus sok férfi számára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Biztos fogok kapni támadó megjegyzéseket mert irigy vagyok, felszínes stb., lehet van is benne valami, most nem ez a lényeg. Őszintén érdekelne hogy mi a titka az alábbi nőtípusnak és hogyan lehet ezt fejleszteni. Férfiak véleményére is kíváncsi vagyok, nekik mi a vonzó az ilyen nőkben.

Kislányként és tiniként csúnya voltam, ezért felnőtt koromra igyekeztem a maximumot kihozni magamból. A sok sporttal olyan alakot sikerült elérnem amivel elégedett vagyok, a melleim eleve nagyobbak, magas vagyok hosszú vékony lábakkal. A hajam sokáig szőkére festettem, de egy éve már vörös, derékig ér. Sminkelésben már gyakorlott vagyok, ugyanis az arcom az egyetlen amivel nehezen barátkoztam meg, de végül elfogadtam és próbálom abból is kihozni a legjobbat. Az öltözködési stílusom csinos, nőies, abszolút nem kihívó, ízlésesen próbálom hangsúlyozni az alakom. A legtöbbször egyberuhát vagy szoknyát egy felsővel hordok, a cipőim is mind csinosak, a legtöbb magassarkú. Sportcipőt csak edzéshez veszek fel. Ezeket mind azért írtam le, mert biztos kérdezni fogjátok a stílusom, külsőm.

A férfiak megnéznek, vannak próbálkozók, volt is már hosszabb kapcsolatom. De azt érzem mégsem kapok annyi megbecsülést és figyelmet mint az alábbi nő, a “szomszédlány”. Ismerősöm és dolgoztunk is már együtt és bár tényleg kedves, nem értem hogyan tudja így megragadni a férfiak figyelmét, hosszabb távra pláne. Tisztelettel beszélnek vele, igazából lemennek pincsikutyába, nagyon finoman bánnak bele. Pedig a csaj csak simán kedves velük, de ha én vagy más kolléganő viselkedünk így, nem érjük el ezt a hatást. Tőle láthatóan elolvadnak. De miért? Nem bántásból, de alakra sokkal jobb vagyok, ez tény. Vékonyabb a derekam, nagyobb a mellem, kerekebb a fenekem, hosszabb a lábam. Ő ilyen átlagos, nem kövér de nem is jár edzeni, alacsony, kismellű. Sportcipőt visel, farmert vagy rövidgatyát hord meg pólót. Sokszor baseball sapkát is. Barna haja van, kék szemű, ebben is átlagos. Az arca viszont szép, ezt elismerem, kevés sminkkel is. De nem hiszem, hogy csak ennyi lenne. Hiába egyszerű a stílusa mindig megnézik, sőt bámulják a férfiak. Sokan próbálkoznak nála, többen mint nálam. Egyikünk sem kalandozós típus, ebben hasonlítunk. Hiába vagyok nyitott, flörtölök is, nem érem el ezt a hatást. Biztos az önbizalom és a kisugárzás is számít de ezekkel szerintem nincs sok problémám, magabiztos vagyok. Mégis jön egy ilyen egyszerű szomszédlány és lesöpör az asztalról. Sért valahol.

Mit tehetnék? Mi a férfiak véleménye a szomszédlány stílusról? Tényleg tetszik ez nektek? Vagy esetleg ha van itt ilyen nő, megoszthatná a titkát. Hogyan fejleszthetném magam?

31 N (a szomszédlány is kb ennyi)



aug. 15. 10:18
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
41%
A "szomszédlány" típus nem az egyszerűbb kinézetű nőkkel egyenlő. Hanem inkább azzal, hogy amikor a férfiak végigjárják János-várost és le akarnak telepedni akkor végre figyelembe veszik a "szomszédlányokat". Nincs igazán mire irigykedni.
aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
69%

"A férfiak megnéznek, vannak próbálkozók, volt is már hosszabb kapcsolatom. De azt érzem mégsem kapok annyi megbecsülést és figyelmet mint az alábbi nő"


kérdező megkérdezhetem hogy mégis mennyi figyelem kellene neked?



egy férfi nem elég?!

aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
61%
Én alacsony, sportosan vékony, kismellű nő vagyok viszonylag szép arccal. Ha bulizni voltam a magas, vékony, nagymellű, átlagos arcú barátnőmmel, mindig hozzám jött oda több pasi. Egyszerűen ez a típus jön be többeknek.
aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
75%
Egyszeru kerdes, egyszeru a valasz te magad is irod. Szep az arca!! Nem vakok a ferfiak se, ha egy nonek szep az arca akkor le sem vakarhatja magarol a pasikat. Hiaba leszel xxl mellu vagy hiaba teszed ki mindened vagy csinalsz magaddal barmit is, ha a te arcod csunyacska vagy nagyon nehezen atlagos. Max olyan pasiknak fogsz kelleni akik dugast keresnek vagy valmi fetisuk van es szex a prioritas.
aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
67%

Hát ha az arca valóban fixen szép akkor ott van a megoldás

Megha egyszerű a lány is, a férfiaknak az arc a legfontosabb


De a szomszédlany effektől pont nemreg beszéltem egy jenna ortega kérdés alatt ha akarod belinkelem

aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
90%
Nem bonyolult ez. Röviden: kisugárzás.
aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
80%

"a férfiaknak az arc a legfontosabb"

Ah, de jó lenne, ha ezt végre elfogadnánk mint alapvető tényt, és a jelenleginél sokkal-sokkal jobban kihangosítanánk!

Mégpedig olyan formában, hogy a natúr, sminkeletlen arc. Néhányan hajlamosak teljesen hülyének, átverhetőnek képzelni a férfiakat. Többségük nem az. Egy nem szép arcon pedig nem fog segíteni a smink. És naivitás azt hinni, hogy ha lemosod, és előbukkan a valóság, akkor nem leszel kukázva, mert már megismert és megkedvelt, esetleg meg is szeretett. De, ki leszel baszva, ez a szomorú valóság. Max. amíg nem jön össze a szép arcúval, addig jó leszel üríteni meg esetleg főzni, takarítani stb.

Majd ezért is mindjárt lepontoznak. Hihetetlen, hogy nők mennyire erőszakosan ragaszkodnak az önámításhoz...

aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

Először úgy akartam kiírni a kérdést, hogy a szép arc többet ér a szinte tökéletes alaktól is, a csinos nőies stílustól, ruháktól? Mert ha igen akkor az van amit az egyik válaszoló írt, miszerint rengeteg energiát fektettem abba, hogy kihozzam a külsőmből a maximumot, de hiába? Társkeresési tanácsoknál is ezt olvastam régebben és én így is tettem. Az alakommal el is értem, a hajammal is. Nem estem a ló túloldalára ahogy célozgatott itt egy másik válaszoló, nincs hatalmas műkörmöm és szempillám, tényleg igyekeztem ízlésesen nőies stílust kialakítani és sikerült is. De amikor az arcomat nézem reggel a tükörben még sminkelés előtt eszembe jut ez a csaj akit láttam már smink nélkül. Nekem markáns vonásaim vannak, de ami jobban zavar az, hogy kicsi vékony szemeim vannak. A “szomszédlány” csak feldob egy szempillaspirált és ennyi a sminkje. Neki nagy kék macskaszemei vannak. A haját se lövi úgy be ahogy én az enyémet.

Szóval ennyi? Hiába a sportcipős stílus, ha szép az arca az visz mindent?

aug. 15. 12:10
 19/56 anonim ***** válasza:
82%
Igen, különösen jó alakkal. PLUSZ személyiség.
aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
81%
De majd valakinek te leszel a szebb, okosabb, csak add önmagad!
aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!