Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzóbb egy egyszerűbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzóbb egy egyszerűbb “szomszédlány” típus sok férfi számára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Biztos fogok kapni támadó megjegyzéseket mert irigy vagyok, felszínes stb., lehet van is benne valami, most nem ez a lényeg. Őszintén érdekelne hogy mi a titka az alábbi nőtípusnak és hogyan lehet ezt fejleszteni. Férfiak véleményére is kíváncsi vagyok, nekik mi a vonzó az ilyen nőkben.

Kislányként és tiniként csúnya voltam, ezért felnőtt koromra igyekeztem a maximumot kihozni magamból. A sok sporttal olyan alakot sikerült elérnem amivel elégedett vagyok, a melleim eleve nagyobbak, magas vagyok hosszú vékony lábakkal. A hajam sokáig szőkére festettem, de egy éve már vörös, derékig ér. Sminkelésben már gyakorlott vagyok, ugyanis az arcom az egyetlen amivel nehezen barátkoztam meg, de végül elfogadtam és próbálom abból is kihozni a legjobbat. Az öltözködési stílusom csinos, nőies, abszolút nem kihívó, ízlésesen próbálom hangsúlyozni az alakom. A legtöbbször egyberuhát vagy szoknyát egy felsővel hordok, a cipőim is mind csinosak, a legtöbb magassarkú. Sportcipőt csak edzéshez veszek fel. Ezeket mind azért írtam le, mert biztos kérdezni fogjátok a stílusom, külsőm.

A férfiak megnéznek, vannak próbálkozók, volt is már hosszabb kapcsolatom. De azt érzem mégsem kapok annyi megbecsülést és figyelmet mint az alábbi nő, a “szomszédlány”. Ismerősöm és dolgoztunk is már együtt és bár tényleg kedves, nem értem hogyan tudja így megragadni a férfiak figyelmét, hosszabb távra pláne. Tisztelettel beszélnek vele, igazából lemennek pincsikutyába, nagyon finoman bánnak bele. Pedig a csaj csak simán kedves velük, de ha én vagy más kolléganő viselkedünk így, nem érjük el ezt a hatást. Tőle láthatóan elolvadnak. De miért? Nem bántásból, de alakra sokkal jobb vagyok, ez tény. Vékonyabb a derekam, nagyobb a mellem, kerekebb a fenekem, hosszabb a lábam. Ő ilyen átlagos, nem kövér de nem is jár edzeni, alacsony, kismellű. Sportcipőt visel, farmert vagy rövidgatyát hord meg pólót. Sokszor baseball sapkát is. Barna haja van, kék szemű, ebben is átlagos. Az arca viszont szép, ezt elismerem, kevés sminkkel is. De nem hiszem, hogy csak ennyi lenne. Hiába egyszerű a stílusa mindig megnézik, sőt bámulják a férfiak. Sokan próbálkoznak nála, többen mint nálam. Egyikünk sem kalandozós típus, ebben hasonlítunk. Hiába vagyok nyitott, flörtölök is, nem érem el ezt a hatást. Biztos az önbizalom és a kisugárzás is számít de ezekkel szerintem nincs sok problémám, magabiztos vagyok. Mégis jön egy ilyen egyszerű szomszédlány és lesöpör az asztalról. Sért valahol.

Mit tehetnék? Mi a férfiak véleménye a szomszédlány stílusról? Tényleg tetszik ez nektek? Vagy esetleg ha van itt ilyen nő, megoszthatná a titkát. Hogyan fejleszthetném magam?

31 N (a szomszédlány is kb ennyi)



aug. 15. 10:18
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
84%

Mert alapból a férfiak és a nők szerint tök más a vonzó és a szép.

Alapból sok férfinek nem is tetszenek a magas nők és a legtöbb férfi az arc szépségét tartja fontosabbnak.

Emellett valószínűleg annak a nőnek olyan kisugárzása, személyisége van, ami neked nincs.

A szomszédlány külső az nem feltétlen a ruháktól van, hanem attól, hogy valaki full átlagosan néz ki.

Akinek szép az arca, az nem átlagos.

A férfiak hamarabb választanak egy szép arcú nőt jó testtel, mint egy kevésbé szép arcút bomba testtel.

aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
43%
Mert könnyebben megközelíthetőnek látszik !!
aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
58%

A szép arc, ami kevés vagy semmi sminkkel is szép, az verhetetlen!

Én olyan stílusú vagyok, mint ez a "szomszédlány", DE nem szép arcú. Hidd el, hogy le se szarnak, teljesen láthatatlan vagyok.

Ennyit számít...

És amúgy látod, ennyit ér az, amivel a szerencsétlenebb adottságú nőket etetik, hogy jaj, hát ott a smink, a haj, a ruhák stb. - "adj magadra", "légy igényes". Az egyik legnagyobb átverés ez! Te is beletoltál istentelen mennyiségű energiát, időt, pénzt, a "szomszédlány" meg világra jött szép pofikával, és elég léteznie, helyből köröket ver rád.

aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
81%
Első válaszolóhoz hozzátéve, még annyit, hogy lehet hogy ő nem görcsös a párkeresésben annyira mint te, illetve személyiségben lehet könnyedebb, szimpatikusabb lazább mint te.
aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
67%
Részben az egyszerűségében rejlik a titok. Feltételezem csak, abból amit a stílusodról és sminkelési szokásodról írtál, de valószínűleg van műpillád, műkörmőd is. Lehet, hogy nehéz elhinni, de sok férfi nem szereti az ilyen mű dolgokat, a sminket sem. A magassarkú dögös, de kényelmetlen lehet. Egyszerűen sokan vannak, akik előnyben részesítik az egyszerűbb megjelenést, mint a mázat. A magabiztosságoddal együtt ez a megjelenés, a csinos ruhák, smink, magas sarok akaratlanul is tükrözhet egy minimális arroganciát és olyan elvárásokat, amiket egy férfi nem feltétlenül akar teljesíteni. Egy sportcipős csajjal, viszont el lehet sétálni bedobni egy hotdogot és nem fog azon nyekeregni, hogy kényelmetlen a cipője, sem aggódni a strandon, hogy lefolyt a sminkje. Külsőségek alapján vonnak le a személyiségedről esetlegesen téves feltételezéseket, mert ilyennek látnak minden nap. De attól még lehetsz olyan csaj, aki nem sírja el magát, ha letörik a körme, emeld ki ezt az oldaladat valahogy, ha rá akarsz hasonlítani, bár őszintén úgy gondolom, az már rég rossz, ha hasonlítani akarsz valakire és nem önmagad vagy.
aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
28%
A szomszéd fűje mindig zöldebb!
aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom, mit értesz, szomszédlányon.

De ha azokata a csajokat, akik kevéebé vonzóak, akkor alószínűleg nem vonzóbbqk, csak arról van szó, hogy azt hiszik, könnyebb őket meghódítani.

aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
72%

#7 Ő a hétköznapi ruházatot érti rajta, holott nem ettől "szomszéd lány", hanem attól, hogy olyan se nem szép, se nem csúnya, de kedves.

A szóban forgó nőről meg azt írja, hogy szép, nála is szebb.És akkor megkérdezi, hogy miért azután futnak a férfiak.

aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
87%

"A szóban forgó nőről meg azt írja, hogy szép, nála is szebb.És akkor megkérdezi, hogy miért azután futnak a férfiak"


Ja, így már értem.

Bár nem tudom, ezen mit nem lehet érteni.

Azért mennek utána a férfiak, mert szebb.

aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
70%

Szebb az arca és természetes. Úgy érzik, hogy könnyebb vele az élet. Nem olyan felszínes mint a plázacica nők legbelül még akkor is amikor megisemrnek mindkettőtöket. Sztereotípia. De így működik a világ. Valamilyen kiindulópont kell.

De lehet érzik rajtad, hogy túlságosan is be akarsz vágódni és inkább "menekülnek" tőled.

aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!