Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában mi a top három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mi a top három legnagyobb redflag a nőknek?

Figyelt kérdés
aug. 9. 16:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

21, amúgy igazad van teljes mértékben...tökéletes a lista, nagyon nagyon sokáig nekem is ez volt. Sajnos annyian nem tudtak megfelelni neki, hogy a túlsúlyt (nem durva, mondjuk úgy mackós alkat), a mamahotelt, a kopaszodást és a magasságot én már kihúztam róla. Egyébként érdekes módon 2 férfi is van van most a látóteremben, akik rendelkeznek ezekkel a hátrányokkal, de számomra is meglepő, hogy meg tudtam ezekkel békélni.

Jó azt azért hozzáteszem, hogy mindezek mellett olyan kiemelkedően előnyös tulajdonságaik is vannak, amik mellett eltörpülnek ezek a hibák. A mamahoteles meg nemsokára saját lakást fog venni, ő tényleg csak az önerőre gyűjtött. :)

aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
*19-re írtam, #21 voltam.
aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Zsugori

Nem szereti a gyerekeket.

Exem 10 hónap után közölte hogy azért nem akar összeköltözni mert nekem van a kislányom és még csak 10 éves (szóval pénzbe kerül)

Azért volt aljas mert el sem kellett volna kezdeni a kapcsolatot, tudta hogy van gyerekem.

Ráadásul 52 évesen nem tudom hol talál 30-40-50 éves nőt akinek nincs gyereke.

Neki is van 18 éves és persze azt mondta hogy dehát az más….

Persze mert anyuka neveli az új párjával aki elfogadta és nevelte az ő gyerekét.

aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
11%
Nem szép az arca, nem zöld a szeme, nem nagy a farka. Higiénia alap, az nem játszik külön.
aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
6%

1. Törpe

2. Mélynövésű

3. Alacsony

aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
59%

Kicsinyes

Önző

Férfiatlan

aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
77%

Én a külső tulajdonságokat nem sorolnám ide, mert nyilván csak azzal kezdek el ismerkedni, aki elsőre tetszik. A red flagek csak utána kezdenek kijönni..


- gyakran eltűnik, akár több

napra is / másik véglet, hogy 0-

24 csetelni akar, megfojt

- megbízhatatlan, még a randit sem

lehet normálisan megszervezni,

mert sose tudja, mikor ér rá

- birtoklás, féltékenység a

semmire

aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
32%

1, csoró (lakás,autó nélküli és átlag melós 300 ezerért

2, külső ( ronda, túlsúlyos)

3, iskola (nem diplomás meg 20 nyelvvizsgás)

aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Zsugori

Zsugori

Zsugori

Soha nem kellene irigy sz@revő férfi!

aug. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

- igénytelen

- naplopó munkanélküli

- unalmas, érdeklődési kör nélküli szobanövény


azért ezeket mondtam, mert sztem ezek azok, amik a legtöbb nőnél red flagek.

De sok nőnél red flag pl. ezeken kívül az agresszió, a hímsovinizmus, hazugság, túl jóban van sok nővel pl.

ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!