Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal még csak 1x találkozik de nagyon tetszik. Sajnos pár évvel idősebb mint a limitem ( több mint 33 ). Hány éves korig lehet még gyereke egy nőnek természetes úton? Mikor fő le a kávé?

Figyelt kérdés
38F kereszténycel voltam

aug. 5. 21:31
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
58%
#30 És? Annál jóval többet tesznek, ez csak egy a sok közül
aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

31-es irreleváns amit írsz te is tudod.


38F incel

aug. 6. 14:11
 33/55 anonim ***** válasza:
92%

Ó, dehogynem. Itt sír a szád, hogy önkéntelen cölibátusban élsz, juj de rossz, csúnya rossz nők elkerülnek.


Aki csak azt tartja bennem nagyra, hogy a testem képes kihordani egy babát, ahhoz én se nyúlnék bottal sem.

aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy tényleg a hozzáállásod az ami miatt nem sikerült még. Igen én is szeretnék majd gyermeket, de amikor egy nővel ismerkedem, nem is ez jut eszembe. A nők lelki támogatást adnak nekünk férfiaknak, ott vannak és szurkolnak, hogy elérjük céljainkat, hogy kiteljesedjünk férfiként és hogy legyen kiért harcolni az élettel, cserébe szeretnének részesei lenni a sikerednek.


Bár a modern világban, általában más a helyzet, itt közösen küzdünk páncélban az élet megpróbáltatásaival, és közösen küzdünk, támogatjuk egymást lelkileg, megnevetetjük egymást. Felsegítjük egymást.

aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

34-es de ha szeretnék gyereket mit csináljak? Nem szeretném hitegetni őt sem. Érted a problémámat?

Amúgy beszélgetésben a korombeliekkel jövök ki jobban, a fiatalabbakkal, termékenyebbekkel kevésbé. Sajnos ez van.

Akkor engedjem el a gyerek dolgot ha vonz a nő? Ne foglalkozzak vele?

aug. 8. 14:41
 36/55 anonim ***** válasza:
88%

Te miről beszélsz?

Egy 33 éves nő miért ne tudna gyereket szülni még? :D

Nyilván közbeszólhat egy betegség, de normál esetben még simán termékeny egy 30-as nő.

Viszont neked javaslom, hogy ne szaporodj inkább..

aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

36-os nem mondtam hogy 33!!!! Azt mondtam hogy addig ismerkedek mert utána nem lehet már nekik gyerekük. Ezért 33 a limitem de ezt dobta a gép. Ő volt velem hajlandó találkozni és emberileg szimpatikus nagyon, és ez kegyetlen játék velem szemben hiszen mint ember nagyon vonz, de én szeretnék gyereket és a nők biológiai órája ketyeg mint az állat.


38F incel

aug. 8. 15:01
 38/55 anonim ***** válasza:
88%

De ha összejössz egy 33 éves nővel, és 5 év múlva terveztek babát, 38 évesen is lehet még gyereket szülni.

Én csak azt nem értem, ha neked ennyire fontos a gyerek téma miért nem vállaltál elöbb gyereket? Mikor te 30 alatt voltál, könnyebben ismerkedhettél volna fiatalabb nőkkel.

aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:

38-as, vicces pont 38-as vagy haha, de a lényeg ezért kérdeztem az eredeti kérdésben: lefőtt a kávéja?


Tudom hogy előbb kellett volna hát 38 éves koromra találkozott velem valaki aki mutat érdeklődést és szeretném megtermékenyíteni. Értitek?

aug. 8. 16:21
 40/55 Noren1989 ***** válasza:
55%
Szerintem szülj te. A jogod ugyanúgy megvan hozzà, mint pszichiàtriai gyógykezeltnek lenni.
aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!