Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal még csak 1x találkozik de nagyon tetszik. Sajnos pár évvel idősebb mint a limitem ( több mint 33 ). Hány éves korig lehet még gyereke egy nőnek természetes úton? Mikor fő le a kávé?

Figyelt kérdés
38F kereszténycel voltam

aug. 5. 21:31
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
De hát hány éves, mondd már meg!
aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

21-es nem merem megmondani mert félek hogy azt mondjátok lefőtt a kávéja :(...

Nagyon szimpatikus de sajnos gyereket szeretnék.


"Ti azért szaporodjatok, sokasodjatok, népesítsétek be a földet, sokasodjatok rajta!" ( 1Móz 1,28 )

aug. 6. 10:27
 23/55 anonim ***** válasza:
58%

8 milliárd ember él a bolygón. Szerintem már bőven túlteljesítettük.


Amúgy cuki, hogy neked a nő az egy sétáló inkubátor, és a szaporodóképessége adja csak az értékét

aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:

23-as szerinted mi az emberi lét értelme? Az hogy ne szülessen ember, tehát hogy haljunk ki?


Két opció van összesen:

A) Meghalunk

B) Amit a bibliában is lehet olvasni, szaporodunk és sokasodunk


Tudom van a C opció is hogy lelassítjuk a szaporulatot de egy jólelkű incel mint én megérdemelné a boldogságot. Pláne hogy Magyarországon lassan 9.5 millióan leszünk. Meddig menjen ez le? 8? 7?


38F incel

aug. 6. 10:37
 25/55 anonim ***** válasza:
58%

Nemtom, nekem nincs gyerekem (talán lesz, talán nem) de így is van értelme élnem. Vannak céljaim, álmaim, barátaim...


Jólelkű incel, az. Én meg a muszlim pápa.

aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

25-ös hányszor kell még elmagyarázni az itteni Gyakoris gyűlölködőknek hogy az incelek nem rossz emberek? Csak nem akarom a régi "agglegény" meg mit tudom én milyen szavakat használni.


Az incel az önkéntelen cölibátus magyarul. Ennyi. Nem több. Férfiak akiknek nincs nőjük.

Írjam azt hogy szingli? Szerintem annak sincs jó konotációja.


Amúgy abban igazad van hogy nyilván nem csak a gyermek az emberi élet értelme, de a főbb és legmagasztosabb az az. Viszont ez csak az tudja akinek van gyereke. Beszéltél már gyerekes emberrel? Mindegyik ugyanazt mondja hogy el se lehet képzelni mennyire megváltozik az ember élete. Nem biztos hogy jó irányba, ez tény. Ez hatalmas rizikó. De talán az egyetlen olyan "projekt" ami egy életre szól, és ha sikerül felnevelni egy rendes, JÓLELKŰ embert. Akkor tetted a legtöbbet a világért. Ha már magasztos célok és álmok!


38F incel

aug. 6. 10:48
 27/55 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy te szerencsétlen nőre is úgy tekintesz, hogy a Nagy és Magasztos Projekt fő munkaeszköze.


Normális kapcsolatban (és most nem bántásból, hanem komolyan: nem ezért vagy te szingli?) úgy működik, hogy a párod a másik feled, akivel ha minden klappol az életben és mindketten szeretnétek, akkor létrehoztok közösen egy kis csodát. Együtt.


Nem pedig ott méricskéled a biológiai óráját, hogy képes-e neked gyereket csinálni, és az a fő célod.

aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:

27-es miért akkor mi szerinted a PONTOS tekintés a nőkre? Meséljél, hadd okuljunk mi tudatlanok.



38F incel

aug. 6. 11:01
 29/55 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, tényleg csak egy sétáló gyerekgyárként tekintesz rájuk. Szégyen.
aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
29-es, a nők hordják ki a gyermeket de ne zavarjon :D
aug. 6. 12:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!