Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal még csak 1x találkozik de nagyon tetszik. Sajnos pár évvel idősebb mint a limitem ( több mint 33 ). Hány éves korig lehet még gyereke egy nőnek természetes úton? Mikor fő le a kávé?

Figyelt kérdés
38F kereszténycel voltam

aug. 5. 21:31
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
75%

#9

Neked láthatóan nincs még gyermeked. Akkor utdnád, hogy az idősebbek jobban kijönnek a kicsikkel.

Egyébként van olyan is, aki úgy szül, hogy már unokája is van. Ötven felett is lehet.

Ha te a 40-ről így vélekedsz, szerintem még 25 sem vagy. Így eléggé súlytalan a véleményed a kérdésben.

aug. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
0%
11. 32 vagyok!
aug. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
86%
38F kereszténycel potens tenyészkancát keres magának, gyönyörű
aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
63%

#13 "vemhesség" jeligére.

Undorító ez a lény.

aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
88%
#14 Az szép... nem is néztem.
aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%

"Hány éves korig lehet még gyereke egy nőnek természetes úton?"

Valakinek 25 évesen sem lehet természetes úton gyereke, másnak meg 45 évesen is sikerül. Ez nem csak életkor-függő. Általában addig zülhet, amíg van ciklusa.

Szerintem kérdezd meg tőle így egyszeri találkozás után, hogy hogy áll a menstruációja. Tuti bevágódnál ezzel a kérdéssel. :D

aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, úgy látom vannak akik szerint még van esély rá.


Nos én a katekézisen amin részt vettem a plébánián, nos ott a diakónus azt tanította a jegyesoktatáson ( sok volt a jegyespár aki a templomi esküvőre készült fel ) hogy a nők 35-ig legkésőbb szüljenek, sőt neki még úgy tanították hogy 30-ig. Egy nyugalmazott belgyógyász egyébként a mi felszentelt diakónus atyánk. Azt mondta hogy manapság hülye aki 35 után szül vagy 40 után már nem emlékszem a hülye szó mikor hangzott el.


Persze a kis fiatalok húzták a szemöldöküket a stíluson de egészségügyi okokból használta a kemény kifejezést hiszen a szülés az anyának is megterhelő.


38F incel

aug. 6. 09:17
 18/55 anonim ***** válasza:
91%

Jól van, köszönjük a provokációt és a trollkodást a 17-es válaszban.

A nem vallásosaknak üzenem hitemet gyakorló katolikusként, hogy természetesen semmi ilyesmi nem hangzik el egy jegyesoktatáson, mert nem ez a téma. Az Egyház szemében teljesen mindegy, hogy ki hány évesen házasodik és/vagy lesz-e gyerek. Sőt, a házasság érvényes akkor is, ha nem születik gyerek.

Pláne egy orvos nehezen mondhat ilyet, hiszen ő valóban tisztában van azzal, hogy a teherbeesés mennyire többtényezős. Igazából az orovosk sem tudják, hogy miért sikerül valakinek idősebb korban is és miért nem fiatal korban. Vannak olyan esetek (nagynéném nőgyógyász), ahol orvosilag teljesen egészséges párnak valami miatt mégsem sikerül a gyermek.

aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:

Erzsébet, Mária nővére is nagyon későn szülte meg Keresztelő Jánost, a Szentlélek segítségével, Isteni csodaként tekintettek rá.


Ezért teljesen jogos rákérdezni hiszen a mai gyógyítók szerint 30-ig kell szülni bár manapság kitolták ezt 35-ig. Utána veszélyeztett egy terhesség.


Aki írta hogy "tenyészkancát" keresek: miről szól szerinted egy társkapcsolat? A családalapításról! Te is azért születtél de ne zavarjon ám!


Aki pedig a "vemhesség" szóba kötött bele az a kákán is a csomót keresi.


38F incel

aug. 6. 09:50
 20/55 anonim ***** válasza:
92%
Te semmiképp se szaporodj, de 20 se 33 évessel. Köszönöm mindenki nevében. 🙂
aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!