Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pár napja megismerkedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pár napja megismerkedtem egy fiúval.Tegnap azzal állt elő,hogy szeretne önkielégíteni kamerán nekem és én nézzem végig.Ez természetes dolog szerintetek?Megnézzem szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 09:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
😂😂😂
2022. márc. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem természetes! Hozzászólóknak kellene eldönteni, hogy neked mit kéne csinálni??
2022. márc. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
Fújj 🤮
2022. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

miért, téged érdekel?

ha igen, nézd, ha nem, akkor nem...problem solved!

2022. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem termeszetes de rajtad mulik
2022. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Nézd meg! Semmit nem veszíthetsz vele! Legfeljebb meglátod, hogy mekkora van neki, mekkorával fog majd megdugni!
2022. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel igazán semmi baj, ha érdekel és szeretnéd látni, nyugodtan menj bele, legalább kiderül hogy bejön a látvány vagy nem. Ha taszít és nem érdekel akkor ne menj bele, a lényeg hogy kényszeríteni semmiképp ne hagyd magad. Amit nem akarsz ne tedd meg, amire vágysz érdekel, azt próbáld ki.
2022. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Nem, beteges, és amúgy szánalmas.



Az meg egy másik probléma hogy szexuális kultúrából manapság NULLA nevelést kaptok.. de erről nem ti tehettek.

a gyerek meg egy kretén, ugyanezen okból.

2022. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Miért ne lenne természetes?
2022. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

9

Tudod az emberek az őskorban úgy szexeltek, hogy pár centire voltak egymástól (vagy még annyira se). Most meg ez egy kicsit már másként van. De hát haladni kell a korral, lassan a kérdésben kiírt cybersex lesz természetes.

2022. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!