Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pár napja megismerkedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pár napja megismerkedtem egy fiúval.Tegnap azzal állt elő,hogy szeretne önkielégíteni kamerán nekem és én nézzem végig.Ez természetes dolog szerintetek?Megnézzem szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 09:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

10es

Nem kell cyberszexelni, de kamerán egy kis maszti belefér. Ez pároknál akik nem tudnak valamiért találkozni, teljesen általános pl.

2022. márc. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%
#11 de ők nem egy pár, hanem egy ártatlan lányka, meg egy magamutogató szatír akik még soha nem találkoztak. az megvan?
2022. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha dologgal végeztetek, már ezzel a nézendővel.. Olvassatok fel egymásnak kőnyvekből.. Hátha az is lesz olyan izgalmas.., persze nem biztos..
2022. nov. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mesélj! Megnézted?
2022. nov. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt nem nézegetni, hanem csinálni kell.Simán próbáljátok fel egymást, mint egy kabátot. Nézegetni meg råér majd akkor ha valami nem jó. Akkor úgyis hivatásos "szerelő" kell majd.
2022. nov. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csinálj róla reels videót.
aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!