Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves fèrfikènt hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves fèrfikènt hol lehet ismerkedni manapság ?

Figyelt kérdés
júl. 31. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Akár még egyházakban is. (Nekem onnan alakultak olyan kapcsolatok, amelyek kis híján házasságba torkollottak...) Kettő is.


Ez egy lehetőség a sok közül. Szeptembertől kezdődnek a csoportok. Faliújságokon lehet olvasni augusztus vége felé a kiírásokat.

júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdemes több felekezetet is meglátogatni, de az összezavarodást elkerülendő nem kell feltétlenül az összes szokást felvenni.


Több helyre jársz, több lehetőséged lesz. Szektába ne menj!!! (Történelmi múltú egyházakat ajánlanék, ott nem szoktak gondok lenni.)


Elég ha csak figyelsz. Jót tesz a lelki egészségnek. (Nekem nagyon bevált.)


1-es voltam.

júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha jól nézel ki bárhol, ha átlagos vagy akkor baráti/haveri/ismerősi körben, ha szarul nézel ki sehol. Ennyire egyszerű.

Extrém jó külsővel még társkeresőzni is érdemes.

Bár ha feltetted ezt a kérdést, jó eséllyel nem nézel ki (elég) jól.

júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es, jó tanács, de csak azoknak, akik vallásosak. Hitetleneknek nem való. Ha nem lenne párom, én se mennék gyülikbe ismerkedni. Egyrészt nem tudnám megjátszani a hívőt, másrészt pont emiatt nagyon más életszemléletű emberek lennének ott, nem illenénk össze.
júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Én ma benzinkúton tankoltam délelőtt nem volt senki kb, már láttam hogy a kasszás csaj nézelődik, bementem és pont nem működött az app amivel jár a kedvezmény de ő segített, úgy hogy nála volt a telefonom, mondtam neki ha már ott van nála irja be nyugodtan a számát, megiszunk valamit, pl így

33/F

júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb. bárhol lehet, de ahhoz azért jó kiállás és jó emberismeret kell, hogy ilyen nagyon random helyeken sikerüljön vadidegenek között... látni, mennyire vevő rá a másik, kellemes modorban, vonzó módon ismerkedni. Nyilván az sokat segít, ha az illető jól néz ki.


Ha az idegenként ismerkedés boltban, utcán, villamoson stb. annyira nem megy, akkor maradnak az alábbi opciók:

- online társkereső

- offline társkereső események (ehhez azért előny, ha vkinek helyben vannak ilyen események és nem kell egy csomót utaznia miattuk)

- havervagy és hasonló rendezvények

- szórakozóhelyek

- offline társkereső iroda

- baráti kör által

- ill. ha baráti kör által nem annyira lehet, de hajlandó az illető barátkozni másokkal úgy, hogy lehet, nem lesz belőle semmi, de jobb esetben akár párkapcsolat, akkor hobbikörök, sportegylet, főzőkurzus, táncház... ilyesmik... ha ezt az utat választja az illető, azért ne legyen egyértelmű, hogy p...t vadászni megy oda (pl. tánckurzuson ne taperolja le kínos módon az összes táncpartnerét, ne húzza magához kellemetlenük közel)

aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!