Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem vonzó csúnya emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem vonzó csúnya emberek tényleg képesek olyannal összejönni akivel nincs kémia vagy a csúnya emberek a csúnya emberek iránt éreznek vonzalmat kémiát?

Figyelt kérdés
Hasonló kategória a hasonló kategóriával elv alapján
júl. 31. 08:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én kétlem, hogy a lejjebb adásból valóban jó és boldog kapcsolat születik.

Együtt lenni kényszerből, egyéb lehetőség híján, mert nem "jutott" más, rémes. Próbáltam én is fiatalon, le nem tudom írni, milyen szenvedés volt. Persze kívülről nem látszott semmi, külső szemlélőnek úgy tűnhetett, hogy minden rendben, egymásra találtunk...

Vonzalom nélkül szexelni meg így kerülgetni a másikat, megtűrni magad mellett, pedig egy idő után már fel tudnád rúgni, annyira irritál, sokkal rosszabb még a foreveralone-nál is, holott az sem valami enyhe kis kellemetlenség.

júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Én kétlem, hogy a lejjebb adásból valóban jó és boldog kapcsolat születik."


Ha csak a külsőt nézzük mindenki lejjebb adja ahogy öregszik. Feltéve ha a saját korosztályában gondolkodik. Egy 50 éves ember nem tud ugyanolyan vonzó lenni mint egy 30 éves. Tehát 50 évesen ha nekem még mindig a 30 éves jó csak, akkor nagy eséllyel nem lesz párom. Ha lejjebb adom és jó a korosztályom is, akkor jóval könnyebb.

júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

... de 50 évesen sem azzal vagy szívesen a korosztályodból, aki nem vonz, akit nem kívánsz. Még ha nyilvánvalóan könnyebb is ilyet találnod.

Szexről, PÁRkapcsolatról van szó - vonzalom nélkül? És azt komolyan képesek vagyunk jónak minősíteni?

júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
26%

13


A hajléktalan párok is vonzódnak egymáshoz. A vonzalomban is működik a lejjebb adás. Lehet akit most vonzónak találsz 10-20 éve bottal sem.

júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

#13 "A hajléktalan párok is vonzódnak egymáshoz."


És te azt honnan tudod? Ja mert együtt láttad őket, mi.


Olyannal lenni aki nem tetszik, csak ne dögölj meg egyedül az kompromisszum semmi más.

A szar munkát is elvállalod ha nincs más, de attól még rühelled, szóval erről ennyit.

júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a kérdés ugrott be elsőre, hogy honnan tudja a hajléktalanokról.

Rólunk is biztos azt hitték anno, akik együtt láttak. Még az anyjáék, a húga és a barátai is. Nyilván nem volt ránk írva, hogy mi a helyzet valójában...


Egyébként szerintem nem is kompromisszum. Durva megalkuvás. Elég durva. Kibírod a fogösszeszorítva, ha muszáj, de abban még annyira sincs egy cseppnyi boldogság sem, mint az egyedül megdöglésben.

Mindig mondom és írom itt is, hogy ez a hasonló a hasonlóval, suba a subával, mindenki a saját szintjén/kategóriájában elv csak minimum átlagoséknál működik JÓL. De még inkább afölött. Alacsonyabb szinteken is létre lehet hozni és fenn lehet tartani sokáig, tehát működik, csak épp rosszul.

júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Van az a jelnség, amikor az emberek csak úgy "összesodródnak". Tehát mondjuk régebbi, ha nem is túl közeli ismertség van a két fél között és összejönnek lesz ami lesz alapon is akár.

Előbb utóbb ha egymásba szeretnek már szépnek, legalábbis vonzónak fogják látni egymást.

Az exemmel így voltam. Nem volt csúnya lány egyáltalán, de nem is tartottam különösebben vonzónak. Aztán ismerkedni kezdtünk, találkozgattunk és egyre jobban megtetszett, végül belé szerettem. Akkor nagyon szépnek láttam már. Főleg, hogy jó volt vele a szex, nagyon odaadó volt és minden egyéb téren is marha jól megvoltunk.

Ezért baromság az igény szintezés, szerintem mindenki adhatna esélyt bárkinek. Nyilván nem arra gondolok, hogy ogrékkal kell ismerkedni, de a normál kinézeten belül nem kellene ennyire válogatósnak lenni. Sokszor elképedek, hogy pl. haverok is milyen jó csajokra mondják, hogy nem is azok, mert mondjuk éppen nem túl előnyös frizurája van, vagy valami olyan öltözéke.

Amúgy az ember ízlése is változik idővel. Manapság, főleg hogy régóta egyedül vagyok, sokkal több csajt látok sokkal szebbnek, mint amilyen valójában.

júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát én magamból kiindulva pl elképzelhetetlennek találom, hogy egy sportos hapival jöjjek össze. Én se vagyoka az. Súlyosan elhízott se, de 10 kg bőven lemehetne. Szégyelném magam mellette. És nem is tudom elképzelni, hogy egy ilyen hapsi miért állna szóba velem. Arcom is full átlag. Szóval én beáraztam magam ilyen középkategóriás csajnak és abból a közegből is válogatok.
júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%
Hát én ismerek olyan párokat ahol az egyik külsőt nézve jóval a másik felett van és mégis együtt vannak több éve. Jól mondják, hogy ízlések és pofonok, a külső megfog, de a belső megtart és, hogy az ember zsánere, sőt ő maga is megváltozhat. Aki nekem csúnya nem biztos, hogy másnak is az. Meg hiába valaki nem a preferenciám attól még vonzódhatok hozzá, szerelmes lehetek bele. Nem hiszem el, hogy minden csúnya ember megalkudik, vagy csúnyához csak csúnya illik egyáltalán.
júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Csak abból induljunk ki, hogy "papíron" (majdnem) tökéletes emberrel lehetne a másik és mégsincs meg a vonzalom, pláne nem több. A vonzalom, kémia, szerelem nem észérvek alapján működik. Mégha a másik a totál ellentéted, vagy vannak viták akkor is oda lehetsz érte.
júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!