Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem vonzó csúnya emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem vonzó csúnya emberek tényleg képesek olyannal összejönni akivel nincs kémia vagy a csúnya emberek a csúnya emberek iránt éreznek vonzalmat kémiát?

Figyelt kérdés
Hasonló kategória a hasonló kategóriával elv alapján
júl. 31. 08:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%

Egy rakat normális átlagos vagy helyes szép emberrol tudok akik gnómokollal vannak.


Pl 170 es bnőm 168 centis ó lábú pasival évek ota együtt

Aztán normális 180 as helyes férfinek, valmi 150 es ősz hajú asszex kinézetű a felesége.

Aztán egy alfa meg egy 80 kilos smjnktelen szemuveges buta nővel él együtt..

Más a kisebbségi pr.stik után futkos értelmes művelt szép nő mellől.

Meg stb.

júl. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Jav: gnómokkal vannak
júl. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
A kérdés úgy, ahogy van, baromság! Vagy van vonzalom, vagy nincs, akárhogy is nézel ki.
júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%
A csúnya férfiak képesek csúnya nőkhöz vonzódni, ha a nő személyisége tetszik nekik. Fordítva viszont nem így van.
júl. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%
Amíg én csúnyácska tini voltam, helyesnek láttam rondább pasikat is. Ahogy fokozatosan kikupálódtam, úgy kezdtek az igényeim is nőni külső terén. Nem értem, egy csúnyának miért ott van az igénye, hogy mutatós partnere legyen. Nincs önkritikája?
júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%

Dehogy képesek a csúnya férfiak sem vonzódni a csúnya nőkhöz. Csak kanosak, üríteniük kell rendszeresen, erre a célra pedig a csúnya nő is megteszi, hogy ne mindig, egy egész életen át kizárólag a markuk legyen vagy egy vagyont kelljen költeniük prostira. Ez nem vonzalom.


"Nem értem, egy csúnyának miért ott van az igénye, hogy mutatós partnere legyen. Nincs önkritikája?"

Ez nem az önkritikáról vagy annak hiányáról szól. Nagyon jól tudja a csúnya, hogy hol a helye... Hogy neki csak egy ugyanolyan "juthat", mert így igazságos és logikus. Ettől még ő ugyanúgy nem fog vonzódni hozzá, ahogy egy szép ember sem. Inkább az az érthetetlen, hogy miért nem látják ezt be sokan. Attól, hogy hajléktalan vagy, nincs pénzed semmire, még neked sem fog ízleni a szemétből kitúrt, penészes, romlott étel...

júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
#6 de mondom, mikor én csúnyább voltam, az embereket is máshogy láttam. Vonzónak láttam olyat is, akit mai szemmel, szebb állapotomban nem. Akkor a férfiakra ez miért nem igaz? Nekik miért van akkora egojuk?🤣
júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Ez te vagy/voltál. Meg merem kockáztatni, hogy az emberek többsége nem így működik.

Én csúnya nő vagyok (már 30+), mindig is az voltam, fos a genetikám, ez van. Tudom, hogy a "húspiacon" emiatt szart sem érek, csak a legeslegaljára lenne "jogosultságom", akik nem pusztán rondák, hanem számos más súlyos probléma is van velük. Attól, hogy ezt belátom józan ésszel, még baromira nem fogom megkívánni őket. És tökéletesen megértem azt is, hogy engem sem kívánnak meg még csúnya férfiak sem, max. belém egészségügyi ürítenének, leginkább hátulról, kutyában, másra gondolva közben...

Nincs ebben semmi ego sem, visszatérnék az ételes hasonlatra: attól, hogy nem futja rá, még te is ugyanúgy ehető, normális, gusztusos, ízletes ételt szeretnél enni, mint a jobb helyzetű emberek, nem pedig romlott, ehetetlen, undorító moslékot. Érted, hogy te nem teheted meg, de akkor is a hányinger kerülget attól, amit megengedhetsz magadnak helyzetedből adódóan.

júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Még egyszerűbben leírva: az embernek nem a saját külsejétől/"szintjétől" függ az ízlése, az, hogy mihez, kihez tud vonzódni. Lehet, hogy nálad éppenséggel mégis így müködött, de ezzel egy ritka kivételnek számítasz.
júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem működik a hasonló kategória a hasonlóval jön össze dolog. Még a hajléktalanok között is vannak párkapcsolatok, de nyilván nekik is jobban tetszene egy modell pasi vagy nő, csak nincs realitása ezért lejjebb adják az igényt.


Ez az amit sokan nem tudnak megtenni és nem a saját szintjükön keresnek. aztán csodálkoznak ha nem találnak.

júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!