Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csúnya férfinek teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya férfinek teljesen felesleges ismerkednie, mert legfeljebb csak a saját kategóriájú lánnyal tudna összejönni akihez igazából nem is fog vonzódni és általában ez a nő is csak azért van vele mert nincs más?

Figyelt kérdés
júl. 16. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hátttőő talán
júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja, gondolom ez egy szexmentes, lelki társnak elmegy kapcsolat lenne.
júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
yea👍
júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem, ez szerintem nem igaz.

Nyilván mindenki a 10-es nőkhöz vonzódik, de azért a ronda emberek szokták érezni a saját korlátaikat.

Sok ismerősöm áradozott már, hogy megtalálta a nagy Őt, milyen szép, okos, kedves, aztán találkoztam az illetővel, és hát jaj. A szépség relatív, meg az is lehet, hogy megfog benne valami.

júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5. "Nyilván mindenki a 10-es nőkhöz vonzódik, de azért a ronda emberek szokták érezni a saját korlátaikat."


Ez hülyeség a vonzálom az nem tudatosság kérdése hiába érzi a korlátait attól még hozzá vonzódik, szerintem a külső nem befolyásolja az ízlést..

júl. 16. 19:47
 7/15 anonim ***** válasza:

Jól látod a helyzetet.

Üdv a klubban, testvér. 🤝

júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor miért van az, hogy a ronda szomszéd srác előadta, hogy összejött álmai nőjével, mert ilyen gyönyörű nőt még nem látott, aztán találkoztam a csajjal, és úgy nézett ki, mint Dr. Bubó női változata?

Sokan ismerik a saját korlátaikat.

Ahhoz képest lehet alul vagy felül választani.

júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi a gond a saját kategóriával?
júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

8: Nyilván elő kellett adnia magát... Nem mondhatta meg az igazat, hogy hosszú, kínkeserves szenvedést követően sikerült végre összeszednie valakit, de olyan ronda, annyira nem vonzó, fel sem áll rá...


Kérdező, igazából jól látod szerintem is. Hiába van tisztában valaki a korlátaival, a szintjével, attól még nem fog vonzódni egy hasonló kategóriájúhoz. Ez csak minimum átlagoséknál működik, de inkább a szépeknél. Nekünk, csúnyáknak - nemtől függetlenül - csak ez a vonzalommentes, egyéb lehetőség híján egymásra fanyalodós, kínlódós szar "jut". Ennél még a foreveralone is kicsivel kevésbé rossz.

júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!