Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kell, ha a különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell, ha a különböző helyeken a csajokat csak az 1-2 szépfiú érdekli, amint ott egy, már engem semmibe veszve próbálkoznak nála?

Figyelt kérdés

júl. 30. 23:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
21: Még a Szász Júliáról nézz meg több képet. Akármilyen ügyesen van bevilágítva, 4 terebélyesebb bibircsókot látok rajta eddig. Ha ez fiún van, ennyire közel a szájához, szinte kizárt, hogy rászánjam magam csókra vele.
aug. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

21: Itt egy kép, amin már több, mint 12-t látok rajta.

Ennél jobban meg se tudnám mutatni, miről beszéltem.

[link]

aug. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nagyon leragadtál a bibircsókoknál te szerencsétlen, hát pont a bibircsókos volt a leggyengébb "tanács"

Nekem sohasem volt ilyen, de nem is ismerek olyan férfit aki ezzel "küzdene" tehát nem egy olyan gyakori problémáról van szó, amit megemlíteni volna érdemes.

Mivel szóra sem érdemes, másra pedig reagálni sem tudsz, ezért nyilvánvaló hogy semmiféle érved vagy akármid nincsen a témában

aug. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Nem elég szakképzett senki ahhoz alapból, hogy széleskörben tanácsokat osztogasson. Nem lehet valaki bőrgyógyász, fodrász, stylist, fényképész meg minden egyszerre. Ha totál csúnya vagy, költözz Ázsiába vagy Afrikába és meglátod hogy óriási tömeg akar veled összeházasodni, főleg ha még ápolt és fiatal is vagy - szóval ez is kamu hogyha maximálisan rút vagy semmit nem tehetsz.
aug. 1. 12:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!