Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kell, ha a különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell, ha a különböző helyeken a csajokat csak az 1-2 szépfiú érdekli, amint ott egy, már engem semmibe veszve próbálkoznak nála?

Figyelt kérdés

júl. 30. 23:34
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
78%
Legyél érdekes.
júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
39%
A 6-os milyen szépen elsorolta a dolgokat, csak kár, hogy sz.rt nem ér, ha az ember eleve nem született jóképűnek...
júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
70%
Hidd el, sokat ér. Az, hogy "nem mosom a seggem, mert nem vagyok Henry Cavill" nagyon sokatok magányának az oka.
júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
39%
Hidd el semmit nem ér, ha valakinek elba..ott az arcformája, az csinálhat magával bármit, maximum kap egy-két pozitív megjegyzést közeli ismerősöktől, hogy jó az új frizurád, jól áll, stb. aztán ennyivel le is van tudva.
júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
55%
De, sokat ér. Nem láttam még elbaszott fejet, amin ne javított volna frizura, arszőrzet, de leginkább az, amit ez sugall: hogy értékesnek tartja magát az ember. Ha leszarod magad, más is le fog szarni.
júl. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
39%
Persze, persze! :) Annak idején nem sz.rtam le magam, nem is voltam magammal elégedetlen, csak ugye jöttek a negatív visszajelzések (szinte csak azok), aztán rájöttem, hogy elb..ott külsővel születtem, így semmi esélyem, hiába csinálok akármit magammal.
júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
82%
Ez ugye kényelmesebb is. Lehet sírni és nem kell semmit csinálni. Csak így tovább.
júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
De én nem erre gondoltam hogy ne legyél ápolatlan. Hanem hogy pl. ott van egy bárban 20 átlagember akik kapják a csajoktól az elutasítást, megjön a magas jóképű csávó a és már szinte futnak az asztalához dörgölőznek, lelkesen beszélnek hozzá, lesmárolják, előtte meg írogatnak neki instán.
júl. 31. 11:22
 19/34 A kérdező kommentje:
Vagy másik példa. Csajok nyomogatják a telefont, átlagos sportos és ápolt csávóknak egymondatban válaszolnak, meg egymással beszélgetnek. Megjön a szépfiú már futnak utána hosszan beszélni hozzá.
júl. 31. 11:25
 20/34 A kérdező kommentje:
A második példa az egy sportközpontból van. Szóval nem egy bibircsókos csapzott hajú incel rinyál fekete fogakkal, hanem az átlagnál valamivel igényesebb csávók is van hogy labdába sem rúghatnak ha megjön a magas.
júl. 31. 11:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!