Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kell, ha a különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell, ha a különböző helyeken a csajokat csak az 1-2 szépfiú érdekli, amint ott egy, már engem semmibe veszve próbálkoznak nála?

Figyelt kérdés

júl. 30. 23:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
15%

Érdekes a 6# válasz, ki kéne vesézni

1. Milyen bibircsókok? Legfeljebb 80 éves öregasszonyokon láttam ilyet

2. Aláírom hogy az egészséges haj vonzó. Aki meg kopaszodik az úgy járt. Amúgy jó ötlet lenne a jó frizura, de ha nincs meg az adottság akkor mire megy ezzel az ember?

3. Igazi kuriózumnak számítok ezzek az orr érzéketlenség jelenséggel, azaz mindenféle fájdalomérzet nélkül tudom az orrszőrzetemet eltávolítani, és szoktam is rendszeresen. Mégis előbb csajozik be egy olyan csávó akinek lóg a szőr az orrából.

Hagyjuk jó!?

4. A fogakat nem gyógyítani szokták hanem kezelni csak szólok

Nem olcsó, de nagyon fontos dolog

Egy fogatlan nő is előbb talál partnert mint egy ép fogú férfi sajnos.

Én úgy mondanám hogy ez egy alap dolog, amit lehetőségekhez mérten valóban rendben kell tartani, és nagyon sokat számít valóban

5. Nem hinném hogy ennek nagy jelentősége lenne, a tapasztalataim alapján. Mindenesetre van itt is egy minimum aminek teljesítése alap, azaz nem feltételezhető az hogy ez hiányzik. Ha ezt feltételezed az nem több gyalázkodó degradálásnál.

6. A képesség vagy van, vagy nincs

Ha nincs akkor ezen nem igazán lehet segíteni, képességről van szó nem tudásról

júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
89%

"Egy fogatlan nő is előbb talál partnert mint egy ép fogú férfi sajnos."


Ez elég gáz a pasikra nézve.

júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
84%

"Csajok nyomogatják a telefont, átlagos sportos és ápolt csávóknak egymondatban válaszolnak, meg egymással beszélgetnek. Megjön a szépfiú már futnak utána hosszan beszélni hozzá."


Bizony, a szép emberekhez így áll mindenki. Ha egy kerek fenék megjelenik, a pasik elkezdenek lihegni. Ez miért újdonság?

júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
39%

Nem újdonság, ezt megtudom érteni, csak azt nem, hogy ha valaki előnytelenül néz ki, akkor miért kell hülyíteni ilyen f.szságokkal, hogy biztos azért nem vonzó mások számára, mert nem ilyen meg ilyen a sérója, meg mit tudom én. F..ért nem lehet megmondani az igazat: Ha ronda vagy, megszívtad. Tehát halljam: "Aki rondának született, azon semmiféle frizura, borosta, vagy borotválkozás, semmi nem segít!"

Ezt kell hangoztatni, mert ez az igazság!

júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

25, és én ugyanezt szeretném "hallani" ránk, ronda nőkre vonatkoztatva is, mert így teljes az igazság.

Nekem is tele már a bakancsom azokkal a bullshitekkel, hogy vakolj, csini ruci, frizura, anyámkínja optikai tuningok, és jó lesz. Nem, nem lesz jó, de legalább szánalmas, nevetséges hatást fog kelteni ez az erőlködés. Amúgy sem lehet 24/7 "kirittyentve" pompázni, jó lenne már ezt is felfogni. Vakolatot le kell mosni (rosszabb esetben elő is villan az általa tönkrerongált bőr), a frizura nem lesz mindig olyan, mint a fodrász ajtaján kilépve, magadnak nem biztos, hogy vagy elég ügyes jól megcsinálni, de ha mégis, akkor sem lehet olyan 0-24, a csini rucit le kell venni, nem élhető állandóan magassarkúban, szoknyában libegni.

júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
84%

"miért kell hülyíteni ilyen f.szságokkal, hogy biztos azért nem vonzó mások számára, mert nem ilyen meg ilyen a sérója"


Nem ezt mondtam. Figyelj, mert nem tűnsz butának, tényleg segíteni akarok.


Nem azt mondom, hogy AZÉRT nem vagy vonzó, mert nem jó a hajad. Azt mondom, annak ellenére, hogy nem vagy vonzó, kihozhatod magadból a legjobbat.


Valós példa az én esetem. Ha megkérdezel, nem tetszenek a kövér pasik. A legutóbbi pasim mégis kövér volt, mert annak ellenére, hogy kövér volt, stílusosan öltözködött, a haja mindig be volt lőve, a szakállával kísérletezgetett, a kezei gyönyörűek voltak, a körmei olyan tiszták és szabályosak, mint egy kézmodellnek. Nem azt sugározta magáról, hogy "ronda vagyok, akkor nekem ennyi, minden mindegy", hanem azt, hogy "így nézek ki, és kihozom magamból a maximumot".


Amikor az utóbbit sugárzod magadról, akkor meg akarlak ismerni. Mert úgy vagyok vele, hogy rendben vagy magaddal, akkor is, ha nem vagy tökéletes; feltételezem, akkor te is tisztában vagy vele, hogy én sem vagyok tökéletes, és nem lesznek elrugaszkodott elvárásaid; ha te szívesen foglalkozol magaddal, én is szívesen foglalkozok veled. Olyan ez, mintha kimondatlanul azt mondanád, hogy "megérdemlem a saját figyelmemet, ezért mások figyelmét is kérhetem".


Az emberek többsége nem szép. Mégis van párjuk.


Ezt amúgy nem tudom, lehet-e használni nőkre, nem tudom, a férfiak hogy gondolkoznak.


Kérdező szépfiúkról ír: el kell fogadni, ha valaki nem az. Idő, energia, minden pazarlás az, hogy amiatt sírsz, ha te nem vagy egy bizonyos karakter. Én nem vagyok "szexi csaj". Nem vagyok Megan Fox vagy Scarlett Johansson. Nem fognak engem végignézni, ha bemegyek egy szobába. Senki nem fogja eltátani a száját, ha meglát. Én ilyen Emma Stone karakter vagyok, akivel beszélgetsz, megismered, megkedveled, és akkor tűnik fel, hogy nem is olyan ronda.


Bizony milyen jó lehet, ha csak megjelensz valahol, és minden farok feláll, és a kakádat is megennék a pasik, csak rájuk nézz. De ez nem én vagyok. Ez más élete.


Lehet sírni minden miatt, de nem fog előre vinni. Meg kell barátkoznod azzal, aki vagy, meg kell tanulnod elfogadni magadat, ha szerencsés vagy, szeretni is, és az emberek látni fogják, hogy oké vagy magaddal.

júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Igazságról prédikáltok, de mindketten magatoknak is hazudtok. Sok rút nő meg csóró csúnya csávó van három vagy több gyerekkel. Szóval ez a "Aki rondának született, azon semmiféle frizura, borosta, vagy borotválkozás, semmi nem segít!" csak akkor igaz, ha a nagyon szép lányokat meg modellek felcsípése amiben segítenie kellene. Az esetek nagy részében viszont kamu: jobb csajt tudsz tényleg felcsípni ha szép a bőröd a hajad és a ruhád, mintha úgy nézel ki mint egy szakállas Gollam vagy nőként mint egy nőstény Jabba. Nyilván ha a csajok lelépnek a szépfiúhoz az két dolgot jelenthet, hogy vagy hátrányban vagyok, vagy hogy nincs esélyem.
júl. 31. 15:22
 28/34 anonim ***** válasza:

21:

Jó, vesézzük.:)


"1. Milyen bibircsókok? Legfeljebb 80 éves öregasszonyokon láttam ilyet"


Én minden évben járok, van mit leszedni.

Már 3 évesen is volt dudoros anyajegyem.

Általánosban is volt már az osztálytársaimon, az arcukon is.

Mivel mindenki már tudja, milyen fényben, hogyan fotózkodjon, meg mit szerkesszen rajta, alig-alig látszanak a képeken, nehéz mutatni a neten, de megpróbálom.

aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

* pl. ha nézted valaha a Jóban-Rosszban-t, neki van csak a fején legalább 12, amit kb. 1 perc leszedni.

https://www.youtube.com/watch?v=ZqJ2guJ2GZ8


Ha nézted a Heti hetes-t, neki van egy csomó:

[link]


Verebes Istvánnak is, Verebes Lindának, Pokorny Liának (ha nézted a rögtönzős műsort).

Jellemzően haj alatt tarkón szokott lenni, orr mellett, homlokon, állon, stb.

Ezek sok esetben fertőznek is ráadásul, nem szabad hozzáérni ilyen emberekhez, mert elkaphatod.

aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
21: A többi az csacsiság: vagy nem úgy van, ahogy gondolod, vagy nem arra válaszoltál, amit írtam.
aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!