Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl magasak az elvárásaim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Alapvetően elég “laza, sportos” csajnak tartanak, imádok wakeboardozni, fiatalabb koromban válogatott kajakos voltam, kikapcsolódni legszívesebben túrázni megyek. Imádok motorozni, autót vezetni stb. Matek szakon vagyok, ami egész jól megy. Nem tartom magam olyan embernek akinek senki sem jó, ráadásul főzésven nem vagyok nagyon otthon és politikában/történelemben is elég műveletlen vagyok, de sok helyről tájékozódom és kb minden érdekel a művészetektől a biológiám át. Sokszor éreztem azt ismerkedésnél (most is), hogy MINT EMBERT, egyáltalán nem tartom kevesebbnek, mint magamat, csak párkapcsolat szintjén nem érzem azt a biztonságot nyújtó férfi energiát, és ezt valószínűleg mindketten megérezzük. Pl. akivel most ismerkedem, ő soha nem sportolt remdszeresen. És próbálok eltekinteni tõle, mégis zavar. Plusz az ha egy férfi rosszul vezet. Vagy ha tájékozatlan. Vagy ha nem végzett egyetemet. Nagyon felszínes ember lennék?

júl. 25. 19:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Ezek reális elvárások. Már ha komoly kapcsolatot akarsz.


Igen, kell az, hogy az életviteled egyeztethető legyen a párodéval, és kell az, hogy intellektuálisan hasonló szinten legyetek, különben az egyik félnek rohadtul nem lesz kielégítő az együtt töltött idő (ezt nem kompenzálja az, ha jól néz ki)

júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy magasak-e az elvárásaid, akor fognak kiderülni, ha évek múltán sem lesz senkid, hiába próbálkozol (fontos, hogy próbálkozni kell).


Amúgy fontos, hogy az életmód és az alapvető életfelfogás, életstílus egyezzen a két félnél, legalábbis legyenek átfedések, főleg ha túl nagyok a különbségek az okozhat gondot.

júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Az vagy, felszínes.

Nem valóban fontos dolgokat tartasz fontosnak te is, ahogy a legtöbb másik ember is.

Sok sikert!

júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Arról nem volt szó, hogy mit tartok fontosnak, erről is hosszan tudnék írni…de tény, hogy a fent említett dolgok teljes hiányában nem érzek olyan erős vonzalmat. Ezenfelül a kinézet pl. nagyon kis mértékben érdekel; sokkal többre tartok egy jó értékrendű, hűséges férfit, célokkal, mély érzelmekkel. De igen, kell, hogy ezeket a mély érzelmeket akár egy regént vagy színházi előadás után még jobban átélhessük
júl. 25. 19:35
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
A másik ember más. Lehet nem jár edzoterembe de lehet hatalmas köre van focizni dartsozni vagy sokkal jobbak a szociális skylljei nálad, vagy üzletelget es kész kiépített rendszerei vannak, vagy egyből emgold olyan helyzeteket konfliktusokat amiket te nem is tudnál, vagy simán kezel konfliktusokat és leszerel bárkit is, vagy sokkal jobban tudja élvezni az életet is mert lazább, meg esetleg bekemegy mindenféle csinytevésbe a haverokkal ami örök élmények vagy lsd másnaposok c filmben se egy agymen vagy eszett egyiksem.
júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
* egy agymen vagy edzett egyiksem
júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
39%

Nekem túl unalmas lennél a turázásoddal, matekszakoddal. Ismertem ilyen csajt, csak a túrázásról tudott beszélni.

Ahogy az 5. írja az életet kell élvezni. Külföldre járok rendszeresen bulizni. Diplomám nincs nem is tervezem, aki dolgozik az nem ér rá pénzt keresni...

júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Te a saját klónodat keresed, csak férfiban. Ahogy 5-ös is írja, lehet, hogy a másik ember teljesen másban jó. Különbözünk egymástól és ettöl színes a világ.

Én inkább olyan partnert szeretnék magam mellé, akitöl tudok olyan dolgokat tanulni, amit én nem tudok. Akivel kiegészítjük egymást, mert mindegyikünk másban jó. Próbáld inkább a másik ember értékeit felfedezni.

júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 shortcel165 ***** válasza:
69%

Felszínes vagy, mert csak a tökéletes pasit vagy hajlandó elfogadni.


Nem elég sportos? - kuka

Rosszul vezet? - kuka

Nincs diplomája? - kuka


Gondolom az alacsony pasikat is lenézed...

júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

Pont azzal lesz tobb egy kapcsolat hogy 2 ember van benne 2 kulonboző dolgokkal.

Ugyanabbol minek 2?

júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!