Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképpen az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen az embernek semmilyen életkorban nem kell feladnia a társkeresést, ha vágyik rá?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon sokszor leírják 40, de akár már 30 éves emberekre, hogy "lefőtt nekik a kávé". Pedig ha úgy vesszük ma már az átlagos várható élettartam 80 év körül van, ami azt jelenti, hogy a 40 éves ember kvázi az élete felénél jár, szóval még a másik fele hátravan. Miért ne próbáljon meg erre az időszakra társat keresni?

Az valóban más kérdés, ha valaki gyereket szeretne, akkor annak van egy biológiai korlátja és nőknél ez tényleg nagy általánosságban nézve 40 év körül van. Vannak persze kivételek, de általában nem jellemző, hogy 40 év felett spontán terhesség összejön. Férfi meddőség is létezik amúgy, amiről sokkal kevesebb szó esik, de talán az könnyebben kezelhető, amennyire tudom.

Az viszont látszik, hogy egyre kevesebb ember akar már gyereket és nem feltétlenül ez a párkapcsolat egyetlen célja. Ilyen formán meg nem annyira releváns éppen ki hány éves, nyugdíjasok is megtalálhatják egymást, egy egészséges, magára adó, normális egzisztenciával rendelkező férfi vagy nő miért ne próbálja meg akár hány évesen? Inkább azt kell megnézni mi akadályozza meg ebben, min tud változtatni, de ha megvan benne az a vágy és az akarat, akkor nem kell feladni. Nem kell szerintem depressziósnak lenni azért, mert xy évesen még egyedül él valaki.



júl. 21. 09:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek magamra jelzőket aggatni, főleg nem az "incel" jelzőt, mivel sajnos elégg épejoratív értelmezése lett ennek az egésznek. Eredetileg ez csupán egy egyszerűbb, egyszavas meghatározása volt a nőknél sikertelen, akartuk ellnére is szexmentes életet élő férfiakra.

Ha így vesszük akkor az vagyok, viszont a többi dolog miatt, amelyek az idők során rárakódtak erre a fogalomra, inkább nem nevezném így magam, maximum név nélkül ha nagyon le akarom egyszerűsíteni a dolgokat.

júl. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

11-es szerintem elég szomorú hogy a mai 'PC' világban nem lehet nevén nevezni a dolgokat. Semmi szégyellnivaló nincs abban ha valaki "incel".


Ahogy a nőknél régen a 'szingli' se volt egy pozitív kicsengésű valami, sőt. Mostanában meg már büszkén lebegtetik hogy ők büszke, erős, szingli nők. Közben pedig túl válogatósak és/vagy nem kellenek senkinek ( Chadeknek biztosan nem hosszú távra ).



38F incel

júl. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem a kor miatt kell leginkább feladni, inkább az élethelyzet miatt. 40 múltam, jól nézek ki, van munkám, de! Kinek kell normális kapcsolatra egy özvegy nő gyerekkel?
júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"A kesei huszasok meg okesak."

Ez annyira durva!

Tegyük fel kifogsz egy kései huszas csajt aki "okés" neked

Elveszed feleségül, aztán elkezd a csaj öregedni, 30-as lesz, látszik rajta. És akkor te automatice otthagyod mert öreg és csúnya?

Miközben te úgy nézel ki mint egy telibefosott aszott búvárruha?

Nem érzed hogy a problémád szigorúan a te esetedben belőled gyökeredzik?

Még akkor is ha fiatalon sem kellettél, ezzel a hozzáállással jobban járt mindenki hogy így alakult

júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Senior Séf ***** válasza:
Mi is cifra előélet, és elrontott házasság után 40 évesen találtunk egymásra.
júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nnnnnnna, most latom, hogy ez az utso elotti nekem ment.



En ezt elmondtam korabban is kb. 500-szor, hiszen 12 eve vagyok itt.



En nem bantam volna, ha 24 evesen osszejott volna velem egy 21 eves, helyes csajszi, es egyutt oregedtunk volna meg. Szepnek lattam volna, hisz o a parom.



Itt nekem azzal van a baj, hogy huszevesen Chad-only, aztan, amikor a csaj mar keso 30-as, elviragzott, van X szamu gyereke, akkor mar "jo" lennek neki, es meg en oruljek, mert szivesseget tesz. En ezt inkorrekt, felelotlen viselkedesnek tartom.



Ugyanaz a sztori, amikor fiatalon (akar ferfi, akar no) cigi, pia, buli, kabszi, aztan amikor az egeszsege lerottyan, tartja a markat rokkantnyugdijert, meg hogy szemet egeszsegugy, nem kap idopontot.



40F incel

júl. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Szepnek lattam volna, hisz o a parom."

Honnan tudod hogy miként láttad volna?

Számomra ez így érthető mint hogy nem jössz össze gyerekessel meg hasonlóak, mert elveid vannak, rendben van. De ez a max. 30 évesek tetszenek 40 évesen is, mert büntetni akarod a nőket nincs rendben olyan szempontból hogy így tényleg nem lehet tudni hogy nem akarnád e otthagyni a nődet 30 felett mert már neked öreg

Bár nincs ennek semmi jelentősége, de azért hiteltelenítően ocsmány dolog öregként fiatalsághoz kötni az elveidet. Azért még nem hibás senki sem csak mert elmúlt 30, ha meg csak ez az ízlésed akkor párkapcsolatban is ez lenne, ami elég gáz

júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"ocsmány dolog öregként fiatalsághoz kötni az elveidet"



Fiatalon is osszejohettek volna velem, de nem jottek. Anyam 40 evesen 20 eves hazas volt (ugye, ez lenne a normalis).



40F incel

júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!