Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképpen az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen az embernek semmilyen életkorban nem kell feladnia a társkeresést, ha vágyik rá?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon sokszor leírják 40, de akár már 30 éves emberekre, hogy "lefőtt nekik a kávé". Pedig ha úgy vesszük ma már az átlagos várható élettartam 80 év körül van, ami azt jelenti, hogy a 40 éves ember kvázi az élete felénél jár, szóval még a másik fele hátravan. Miért ne próbáljon meg erre az időszakra társat keresni?

Az valóban más kérdés, ha valaki gyereket szeretne, akkor annak van egy biológiai korlátja és nőknél ez tényleg nagy általánosságban nézve 40 év körül van. Vannak persze kivételek, de általában nem jellemző, hogy 40 év felett spontán terhesség összejön. Férfi meddőség is létezik amúgy, amiről sokkal kevesebb szó esik, de talán az könnyebben kezelhető, amennyire tudom.

Az viszont látszik, hogy egyre kevesebb ember akar már gyereket és nem feltétlenül ez a párkapcsolat egyetlen célja. Ilyen formán meg nem annyira releváns éppen ki hány éves, nyugdíjasok is megtalálhatják egymást, egy egészséges, magára adó, normális egzisztenciával rendelkező férfi vagy nő miért ne próbálja meg akár hány évesen? Inkább azt kell megnézni mi akadályozza meg ebben, min tud változtatni, de ha megvan benne az a vágy és az akarat, akkor nem kell feladni. Nem kell szerintem depressziósnak lenni azért, mert xy évesen még egyedül él valaki.



júl. 21. 09:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem akarunk gyereket csak szabadidő partnert, élettársat, szeretőt akkor valóban életünk végéig várhatunk.


Ha gyereket szeretnénk akkor legkésőbb meg kell állapodni 35-40 éves korunk között. 35 a nőnél, 40 a férfinál.


E felett lefőtt a kávé.


38F incel

júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
Ha egy férfi csúnya vagy alacsony, akkor életkortól függetlenül fel kell adnia, mert úgysem lesz soha sikere.
júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

Hat nekem nem tetszenek a korombeli nok, emiatt nekem mar lefott a caffe.



40F incel

júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%

40f incel hány éves nők tetszenek? Azért alsó hangon 5, de egészen 15 év korkülönbségig teljesen elfogadható társadalmilag a dolog.

25-35-ig se játszanak nálad már ?


38F incel

júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Végül is nem kell... ha el tudja fogadni, hogy egy bizonyos kor fölött olyan "jut", amilyen 😏 Én nem igazán tudom azt a kategóriát, ami harmincas nőként összejöhetne vidéken 😕
júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

A kesei huszasok meg okesak.



De amugy rajtam csak egy isteni csoda segithet..... A matematikai eselyem is eluszni latszik, szerintem mar el is uszott.



40F incel

júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

40F incel, én hithű katolikus vagyok. Imádkozom magamért és érted is. A Jóisten segítségével meg fogjuk találni a 20-35 közötti társunkat. Higgy Benne!


38F incel

júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"úgy vesszük ma már az átlagos várható élettartam 80 év körül van"


Ez nem igaz, Magyarországon kb. 75 év körül van ez az érték, de ez is csak a most születőkre vonatkozik. Apám 1960-ban született, neki nagyjából 65 év a várható életkor, én 1994-ben születtem nekem szintén ennyi ez az érték a KSH adatok alapján.

Két év múlva nagyjából a statisztikailag várható életem feléhez érek.


Számomra lefőtt a kváé, mivel se most se fiatalabb koromban nem érdekeltem a nőket.

Abszolút leszarnak, totálisan láthatatlan és érdektelen vagyok számukra és ez még a jobbik eset. Egyre gyakoribb az is, hogy egyszerűen undorodnak tőlem és már pusztán az zavaró egy-egy átlag csajnak, ha egy légtérben kell velem tartózkodniuk.

Úgy mégis ilyen helyzetben mi értelme lenne bárkinél is próbálkoznom?

Évek óta közöm nem volt semmilyen szinten nőhöz, még egy randim, sőt ismerkedős beszélgetésem sem volt.

Mi változna vajon? Mitől lennék öregebben hirtelen érdekesebb? Nem leszek, ergo teljesen normális, hogy ezt a dolgot feladtam és próbálok nem foglalkozni vele.

És szerintem nagyon sokan (sőt egyre többen) lesznek hasonló cipőben, mint én.

Baráti társaságomban is ezt látom, sőt körülöttem egyre több esetben. Teljesen normális, átlagos srácok vannak totál egyedül, évek, év tizedek óta, sokaknak semmilyen tapasztalata nincs nők terén.

A világ olyan irányba ment el sajnos, hogy a hozzám hasonlók már labdába sem rúghatnak. Ezen pedig nem nagyon tudom, hogyan lehetne változtatni, azon kívül, hogy kiszállok a "versenyből" és feladom az egészet.

júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha pl.: van valamilyen fogyatékossága, akkor alapból feladhatja.
júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%

8-as te is incel vagy ?


38F incel

júl. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!