Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek fel fog keresni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fel fog keresni, ha rendbe tette magát?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, aki Ő nyitott felém, Ő kezdeményezett. (Egy helyen dolgoztunk,de csak néha -néha láttuk egymást)

Aztán instán elkezdtünk beszélgetni. Nagyon jól kijöttünk egymással, rengeteget nevettünk, rengeteget érdeklődött, kérdezett, ezzel levett a lábamról.

Teltek a napok, felváltva kerestük egymást, személyesen is talákoztunk, éreztem, hogy megvan az összhang. Rengeteget bókolt, mondogatta, hogy nagyon megfogtam.

Kitértünk arra, hogy mióta nincs egyikőjünknek senkije...neki 4 hónapja ért véget az akkoribl kapcsolata, de teljesen jól van..Megbeszéltük, hogy talákozni fogunk egy szabadnapon és iszogatni fogunk.

Amikor egyszerre végeztünk a munkában, elkísért haza, mert nem lakom messze.

Meg is ölelt és nem akart elengedni. Annyira jól esett, hogy el sem akartam hinni, hogy ilyen megtörténhet, aztán ugye elváltunk

Másnap is tök jól kezdődött, indult a kommunikációnk, aztán elérkeztünk a talákozó előtti naphoz ahol jött a hideg zuhany.

Napközben tök jól elbeszélgetettünk, napközben is személyesen, nem láttam rajta semmit... estefelé írt,hogy sokat gondolkodott l, de még nincs túl az exén és nem szeretné rabolni az időmet, nem szeretne így kapcsolatot kialakítani..


Ezt teljesen megértettem, és megköszöntem,hogy ilyen egyenes volt hozzám...

Kérdem,hogy előfordulhat az, hogy újra fel fog keresni,ha rendeződött belül, vagy ne is gondoljak ilyesmiről?



júl. 20. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok jós kérdező...
júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Soha, senkire ne várj! Randizz, ismerkedj másokkal és ha egy nap mégis visszajönne és te szingli vagy, akkor majd eldöntöd, hogy adsz esélyt vagy sem.
júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég bátran lezárta, tehát ezzel kockáztatja hogy végleg vége, de ezt is bevállalta. Tehát részéről le van zárva szerintem.


Szerintem is ismerkedj tovább, biztos vannak lehetőségeid. Én is voltam ilyen helyzetben, és ilyenkor érdemes kicsit racionálisabban átgondolni a dolgokat, és nem érzelmi alapon jószívüsködni.

júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2, #3 jó tanácsot adott. Ne várj rá, felejtsd el.
júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

"Kérdem,hogy előfordulhat az, hogy újra fel fog keresni,ha rendeződött belül, vagy ne is gondoljak ilyesmiről?"

Nem valószínű

Inkább valószínűleg mást talált. Várni nem érdemes, ez nem valódi ok amit neked mondott

De legalább korrekt volt

júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki így lezárja az soha többé nem fog keresni, nekem legalàbb is ez a tapasztalatom, nincs arca hozzà.
júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el! Szerintem ez kifogás! Eddig túl volt rajta, most meg nem? Szerintem csak nem érdekled eléggé. Ha érdekelnéd, nem mondana ilyet.
júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira azért mégsem fogtad meg, ha ilyen nyíltan lezàrta az ismerkedést.

Szerintem is jobb tovább lépni,nincs oda érted az illető,így meg semmi értelme az egésznek.Sem most, sem később.

júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Természetesen nem várnék rá, csak kíváncsi voltam, hogy előfordulhat-e ilyen eshetőség..

Továbbra is nyitott vagyok mások felé is!

júl. 20. 23:47
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. En is megfogtam a sracot de ha nem is valja be, nem volt tul a baratnojen (ok is frissen mentek szet) majd mas ok miatt de nem szeretett belem. Szoval akit nem nyugozol le mar az elejen azt kesobb se fogsz, esetleg fellangolas lehet
júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!